Karne Kampanyası İçin
Son Gün 30 Haziran

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Veri Depolama

Büyük boyutlu verilerin transferi, gelişen teknoloji sayesinde daha kolay ve hızlı hale geliyor. Monster’ın sunduğu yeni nesil bağlantı arabirimlerini kullanan veri depolama birimleri, gerek oyun tutkunlarının gerekse profesyonellerin ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Lightning/USB 3.1 ve USB 2.0 arabirimlerine sahip olması sayesinde yeni nesil notebooklardan akıllı cep telefonlarına kadar sayısız cihazla birlikte kullanılabilen USB bellek modelleri, yüksek kapasiteli oluşuyla günceli yakalıyor. Yeni nesil oyunların yükleme yedeklerini, yüksek çözünürlüklü multimedya dosyalarını veya profesyonel yazılımlarla oluşturulan proje dosyalarını daima yanında taşımak isteyenlere hitap eden ürünler, standart USB belleklerden 5 kata kadar daha hızlı veri transferi sağlayabiliyor.

Teknoloji tutkunlarının diledikleri dosya sistemine göre formatlayarak değerlendirebilecekleri harici bellek çeşitleri, okuma ve yazma hızları ile kullanıcılardan tam not alıyor. Estetik görünümü ve taşınabilirlik noktasında iddialı olan ağırlığıyla zahmetsizce taşınabilen modeller, askı aparatı gibi aksesuarları beraberinde getirebiliyor.

Günlük yaşantınızda ya da iş hayatınızda büyük boyutlu dijital içerikleri hızlı şekilde aktarmayı ve harici veri depolama birimlerinde saklamayı amaçlıyorsanız Monster’ın satışa sunduğu birbirinden kaliteli USB bellekler arasından hemen seçim yapabilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

0 adet kayıt bulundu.
    Monsternotebook


    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.