Dijital Mağaza Kuralları

 1. Monster Notebook Dijital Mağaza’da yasalara ve insan haklarına aykırı, dil, din, cinsiyet, ırk ayrımcısı, nefret söylemi, küfür ve hakaret içeren paylaşımlara yer verilmeyecektir, bu paylaşımları yapan kişilerin Dijital Mağaza erişimi engellenecektir.

 2. Dijital Mağaza kullanıcıları belirtilen tüm kurallara uygun davranmayı, herhangi bir ihlalde bulunmamayı, kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici, başkalarının fikri haklarına tecavüz edecek herhangi bir davranışta bulunmamayı kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksi takdirde tüm hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

 3. Monster Notebook uygunsuz bulduğu soruları ve yorumları kaldırma, bu yorumları yapan kullanıcıları Dijital Mağaza üzerinden engelleme hakkına sahiptir.

 4. Dijital Mağaza’dan bilgi almak isteyen her kullanıcı, kurallara bağlı kalarak özgürce sorularını paylaşabilir, markamız ile ilgili görüş ve önerilerini iletebilir.

 5. Her türlü kişi, kurum ve markaların hak ve itibarlarına yönelik eleştiri sınırlarını aşan, maksatlı ve manipülatif mesajlar silinecektir.

 6. Her türlü kişi, kurum ve markaya ilişkin reklam ve propaganda amaçlı çeşitli sayfalara yönlendiren mesajlar silinecektir.

 7. Dijital Mağaza’da paylaşılan her türlü, soru görüş ve yorumun sorumluluğu kullanıcılara aittir.

 8. Dijital Mağaza’da yayınları izin alınmadan farklı platformlarda ve mecralarda kullanılamaz.

 9. Dijital Mağaza işleyişini aksatmak, gerçek bilgiye ve yardıma ihtiyacı olan kullanıcılara bilgi aktarımını engellemek için yapılan troll vb. saldırılarda sorulmaksızın Dijital Mağaza’dan uzaklaştırılacaktır.

 10. Kendinize veya bir başkasına ait bir sitenin, kanalın, sayfanın veya grubun reklamını yapmak, bunlarla ilgili yorumlar yazmak yasaktır.

 11. Dijital Mağaza’ya bağlanarak oturum açan her kullanıcı, bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 12. Monster Notebook var olan Dijital Mağaza kurallarında istediği zaman gerekli görülen değişiklikleri yapma veya uygun şekilde yeni kurallar ekleme hakkına sahiptir.