Canavarının Performansını Keşfet

CANAVARININ
PERFORMANSINI KEŞFET

Monster Notebook ve oyuncuların en çok güvendiği test programlarından biri olan 3DMark güçlerini birleştirdi. Şimdi tüm gaming notebookların ürün detay sayfalarında ekran kartının 7 farklı oyunda, 3 farklı ekran konfigrasyonunda FPS değerini satın almadan önce görebilirsin.

NOTEBOOKS
NOTEBOOKS
threeD-img

3DMARK Nedir?

3DMark, bilgisayarınızın 3D grafik oluşturma ve CPU iş yükü işleme yeteneklerinin performansını ölçmek için kullanılan bir kıyaslama aracıdır. 3DMark testi tamamlandıktan sonra bir 3DMark skoru üretilir. Burada yüksek skor daha iyi performansa işaret eder. 3DMark değerleriyle birlikte farklı donanımlardaki performanslar anlaşılır bir şekilde görülebilir.

threeD-img

Time Spy Nedir

3DMark Time Spy oyuncu bilgisayarları için geliştirilen bir karşılaştırma testidir. Time Spy DirectX 12 için ilk geliştirilen uygulamalardan birisidir. Barındığı DirectX 12 motoru ile Time Spy tüm ekran kartları ve işlemciler için en ideal test ve karşılaştırma uygulamalarından biridir.

card-img-1

Skorları Karşılaştır

Bu notebookun GPU ve CPU kombinasyonundan oluşan skorunu diğer notebooklarla karşılaştırın.

card-img-2

Tahmini Oyun Performansı

3DMark testiyle birlikte seçtiğiniz notebookun farklı grafik ayarlarında ve çözünürlüklerinde nasıl sonuç vereceğini görün.

card-img-3

Monster Notebook

Şimdi Monster Notebook'ta hiçbir ücret ödemeden istediğin notebookun popüler oyunlardaki ekran kartı ve işlemci performansına bakabilirsin.