14 inç Laptoplar

Sürekli bir devinim hâlinde olan iş ve eğitim dünyasının değişen dinamiklerine ayak uydurmak, teknolojiyi yakından takip etmek ve güncel laptop modellerini kullanmakla mümkün oluyor. Mobilite ile yüksek performans arasında harika bir denge kuran Monster imzalı 14 inç laptop çeşitleri, tam da bu noktada sahneye çıkıyor. Taşınabilirliği ön planda tutarken performanstan taviz vermek istemeyenlerin öncelikli tercihi konumundaki çözümler, iş ve eğitim süreçlerinin açık alanda ya da seyahatte bile sürdürülebilmesine olanak veriyor. Kullanıcılarına özgürlük ve esneklik kazandıran Monster taşınabilir bilgisayarlar, 14 inç laptop fiyatları değerlendirildiğinde ulaşılabilir aralıklarda kalıyor.

14 inç Laptop Modellerinin Yüksek Çözünürlüklü Ekranlarıyla Detayları Keşfedin

Taşınabilir bilgisayarlardaki 16:9 en-boy oranını, teknoloji dünyasında “Altın Oran” olarak nitelendirilen 16:10 en-boy oranı ile güncelleyen Monster 14 inç laptop çeşitleri, oldukça yüksek çözünürlükler sunuyor. Doğrudan doğruya WQXGA+ standartlarını karşılayan ve 2880 x 1800 piksel gibi ekran boyutuna oranla hayli yüksek çözünürlükteki Intel Core i5 ve i7 işlemcili 14 inç laptop modelleri, doğal olarak kullanıcılara daha geniş bir çalışma alanı sağlıyor. Detayların net ve canlı görüntülenmesini olanaklı kılan ekranlar, birden fazla uygulama veya işletim sistemi penceresiyle çalışması gereken herkesi memnun ediyor. Dikey alanı, 16:9 ekranlardan daha geniş tutularak kullanıcıların tek ekranda daha fazla içeriği takip edebilmelerini mümkün kılan ekranlar, 90 Hz ve üzeri yenileme hızlarıyla geliyor. Kullanım esnasındaki tepki süresini düşüren, görsel akıcılığı da artıran yüksek yenileme hızları, dinamik dijital içeriklerin ve videoların takibini keyifli hâle getirirken sunum ve çeşitli eğitim materyalleri üzerinde çalışırken daha pürüzsüz bir deneyim yaşanması, bu sayede sağlanıyor.

Gündelik kullanım süreçlerinde teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin azami oranda yararlanabilecekleri ekran, Monster tarafından geliştirilen birçok oyun bilgisayarı modelinde olduğu gibi IPS panelle yapılandırılıyor. Geniş görüş açısı ve yüksek renk doğruluğunun yanı sıra yüksek piksel yoğunluğunun da katkısıyla çeşitli belgelerin takibini de kolaylaştıran ekranlar, kullanıcıların muhtemel göz yorgunluğu şikâyetlerini de azaltabiliyor. İş ve eğitimde değerlendirilen, ekran imkânlarıyla da fark yaratan taşınabilir bilgisayarların, 14 inç laptop tavsiye listelerine girmesi, kaçınılmaz oluyor.

İleri Seviye Performans ve Enerji Verimliliği 14 inç Laptop’larda

Yalnızca başarılı görüntüler sunma konusunda değil yüksek performans sergileme noktasında da iddialı olan ve bu sayede 14 inç laptop tavsiye listelerinde üst sıralarda bulunan Monster 14 inç laptop’lar, Intel’in en güncel ve güçlü mobil işlemcilerini beraberinde getiriyor. Intel’in dünyadaki en önemli teknoloji partnerleri arasında olan Monster, iş ve eğitimde değerlendirilecek laptop seçeneklerinde, yapay zekâ destekli Intel işlemcileri kullanıyor. İlgili işlemcilerin, taşınabilir bilgisayarlara katkılarından söz etmek gerekirse:

 • Yüksek Hız ve Akıcılık: Intel’in yapay zekâ destekli işlemcileri, çoklu görevler ve işlemciye yoğun yük getiren uygulamalar arasında geçiş yaparken dahi yüksek hız ve akıcılık sunuyor. Kullanıcıların, vakitlerini daha verimli değerlendirmelerini mümkün kılan, iş veya eğitim süreçlerinde kesintisiz bir deneyim sağlayan bu özellik, 14 inç laptop modellerine değer katıyor.
 • Akıllı Performans Ayarlama: Yapay zekâ destekli Intel işlemciler, kullanım senaryolarına bağlı olarak performansı otomatik olarak ayarlayabiliyor. Böylece enerji tüketimi optimize edilirken gerektiğinde yüksek işlem gücü kullanıma sunuluyor. Profesyoneller ve eğitimciler/öğrenciler, pil ömründen ödün vermeden en iyi performansı elde ediyor.
 • İleri Düzey Güvenlik Özellikleri: Intel işlemciler, güvenlik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Donanım tabanlı güvenlik teknolojileri, kötü amaçlı yazılımlara ve siber tehditlere karşı koruma kalkanı oluştururken önemli verileri güvende tutuyor.
 • Verimli Enerji Kullanımı: Yeni nesil teknolojileri taşıyan Intel işlemcilerin enerji verimliliği, uzun pil ömrüne ve etkin bilgisayar kullanımındaki ısı değerlerini de pozitif yönde etkiliyor. Kullanıcıların, gün boyunca şarj derdi olmadan veya priz aramadan, çalışmalarını sürdürebilmelerine olanak veren özellik, hareket hâlindeki profesyonellerin beklentilerine yanıt veriyor.
 • Gelişmiş Grafik Performansı: i7 işlemcili 14 inç laptop çeşitlerindeki Intel Arc gibi tümleşik grafik çözümleri, grafik tasarım işlerinden video düzenlemeye, hatta makul grafik detay seviyesinde oyun oynamaya kadar birçok alanda tatmin edici bir performans sunuyor.

Hafiflik ve Dayanıklılık Konusunda İddialı i5 İşlemcili 14 inç Laptop Modelleri

Gün içinde ofis dışında ve özellikle yolculuklarında da çalışması gereken profesyoneller göz önünde bulundurularak geliştirilen Monster 14 inç laptop çeşitleri, dış mekân çalışanları ve dinamik eğitim ortamlarında faaliyetteki eğitimciler/öğrenciler için de uygunluk gösteriyor. Taşınabilirliği ve üstün performansı aynı potada eriterek yüksek teknolojili çözümlerini kullanıcılarla buluşturan Monster, sunduğu modellerde dünya standartlarını yakalamayı başarıyor. Bu noktada, kullanıcılar tarafından tercih edilen i5 işlemcili 14 inç laptop seçeneklerinin, MIL-STD-810G gibi sertifikalara sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. İlgili sertifika, cihazların; yüksek ve düşük sıcaklıklara, nem ve toza, darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı olduğunu kanıtlıyor. Bu sertifikayı taşıyan Monster laptop’lar, mobil profesyonellerin en dayanıklı ve hünerli iş arkadaşı hâline geliyor.

Tasarım tarafında şıklığı elden bırakmazken dayanıklılığa, hafifliği de ekleyen 14 inç laptop modellerin kasaları, genellikle magnezyum gibi hafif metallerle geliştiriliyor. Bilgisayarın, toplam ağırlığını kullanıcı lehine değiştiren bu durum, taşınabilir bilgisayarların “taşınabilir” sıfatını sonuna kadar hak etmelerini sağlıyor. Üzerine kapsamlı mühendislik çalışmaları yapılan bilgisayarlar, geniş kapasiteli piller, güçlü donanım bileşenleri ve etkin soğutma çözümleri içermelerine karşın 1 kilogram civarında ağırlık seviyelerinde kalıyor. İş akışını, tablet ve benzeri cihazlar üzerinden sürdürmeyi hedefleyen kullanıcılar, 14 inç laptop çeşitlerinin teknik özelliklerini ve ağırlıklarını öğrendiklerinde, tablet gibi akıllı cihazlar yerine her koşulda Monster taşınabilir bilgisayarlardan destek alıyorlar.

14 inç Laptop Modellerindeki Gelişmiş Bağlantı Olanaklarıyla Artan Verimlilik

Monster tarafından geliştirilen laptop’lar, gelişmiş bağlantı seçenekleriyle profesyonellerin, eğitimcilerin ve öğrencilerin diledikleri yerde verimli şekilde çalışmalarını sağlıyor. İlgili modeller, yeni nesil bağlantı gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanıyor:

 • Thunderbolt: Yüksek hızda veri aktarımını mümkün kılan Thunderbolt, video çıkışı ve şarj imkânı sunuyor. Tek bir kabloyla birden fazla cihazı bağlama ve hızlı dosya transferleri yapma olanağı, bu teknolojiyle mümkün oluyor.
 • HDMI: Bilgisayarını yüksek çözünürlüklü ekranlara ve projektörlerle sorunsuz bağlamayı amaçlayan kullanıcılar için ideal yapıdaki HDMI, sunum ve multimedya içeriklerinin büyük ekranda gösterilebilmesine imkân tanıyor.
 • USB Portları: 14 inç laptop çeşitlerinin üzerinde birden fazla sayıda bulunabilen güncel USB portları, geniş uyumluluk ve hızlı veri aktarım hızlarıyla öne çıkıyor. Haricî depolama cihazlarından bilgisayar çevre birimlerine dek pek çok bilgisayar birimi, USB portları üzerinden bilgisayara bağlanıyor.
 • Bluetooth ve Wi-Fi Desteği: Kablosuz veri aktarımı ve internet kullanımı konusunda başarılı iş çıkaran Monster laptop’lar, Intel yonga setlerinden gelen destekle en güçlü ve güncel kablosuz bağlantı olanaklarına kavuşuyor. Daha hızlı internet erişimi ve gelişmiş ağ stabilitesi sunan bağlantılar, yoğun ağ trafiğinde bile kesintisiz çevrim içi toplantılar yapılabilmesine ortam hazırlıyor.

Bunların yanı sıra ses girişi, kart okuyucu, Kensington kilidi gibi bağlantılar da 14 inç laptop portları içinde yer alıyor.

Uzaktan Eğitim Faaliyetleri İçin Biçilmiş Kaftan i5 İşlemcili 14 inç Laptop

Geliştirdiği oyun bilgisayarı çeşitleri gibi iş ve eğitim tarafında kullanılan 14 inç laptop modellerini de gerek donanım gerekse yazılımsal yönden güçlendirerek birer “canavar”a dönüştüren Monster, satış sonrası destek konusunda kullanıcıları memnun ediyor. Bilgisayarın dâhilî donanım bileşenlerinin kontrol edilip toz gibi unsurlardan arındırılmasını da içeren ömür boyu bakım hizmeti, tamamlayıcı garanti imkânı ve kapsamlı teknik servis çözümleri, 14 inç laptop çeşitlerine değer katıyor. Bunun yanı sıra satın alım sırasında donanım ve yazılım özelleştirmeleri yapılması mümkün oluyor. Böylece kullanıcılar, hayal ettikleri donanım özelliklerine sahip çözümü edinebiliyorlar.

İş veya okul hayatınızda en güncel teknolojileri üzerinde bulunduran bir 14 inç laptop kullanmayı hedefliyorsanız, tereddüt etmeden Monster’ın sizlere sunduğu “canavar” gibi bilgisayarları inceleyebilir, dilediğiniz modeli, avantajlı 14 inç laptop fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

14 inç Laptop Ölçüleri Nedir?

Teknoloji meraklılarının ve iş insanlarının, yanlarında kolayca taşıyabilecekleri fiziksel ölçülere sahip 14 inç laptop’ların ekran genişlikleri, köşeden köşeye 35,56 cm düzeyinde bulunuyor. Genellikle kompakt yapıdaki çözümler, bilgisayar çantası, hatta laptop kılıfına konumlandırılarak taşınabiliyor. Bu, ilgili modellerin, ince kasa yapısına sahip olmasıyla mümkün oluyor.

14 inç Laptopların Avantajları Neler?

Taşınabilirlik ve ekran boyutu arasındaki dengenin başarılı şekilde kurulduğu 14 inç laptop’lar, çalışma ve eğitim süreçleri için ideal hâle geliyor. Yeni nesil donanım bileşenleri ve geniş kapasiteli piller bulunduran çözümler, düşük güç tüketimi sağlayarak kullanıcıların, çalışmalarını donanım kaynaklı kısıtlamalar nedeniyle yarım kalmasını da engelliyor. Sıklıkla seyahat edenler ve hareket hâlinde iş akışlarını takip etmek isteyenler, 14 inç laptop modellerini tercih ediyor.

14 inç Laptop Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

14 inç laptop’ların satın alımı sırasında dikkat edilmesi gerekenlerin büyük kısmını, donanım özellikleri oluşturuyor. Ekran çözünürlüğü ve panel yapısı, işlemci, grafik işlemci, RAM, SSD gibi dâhilî donanımlar, fiziksel ve kablosuz bağlantı olanakları, ilk etapta kontrol edilmesi gereken noktalar oluyor. Pil kapasitesi, fiziksel form ve diğer unsurların da satın alım sürecinde değerlendirilmesi gerekiyor. Satış sonrası teknik desteğin de göz önünde bulundurulması öneriliyor.

 • Huma H4 V4.2.1 14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V4.2.1
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  43.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.13 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V5.1.13
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  24.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.1 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş
  5.0 (1)

  Huma H4 V5.1.1
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  25.199,00 TL

  24.499,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.5 14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  Huma H4 V5.1.5
  14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Çiçek Desenli Askılı Notebook Çantası Hediye

  21.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.14 14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  Huma H4 V5.2.14
  14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  33.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V4.2.3 14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V4.2.3
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  47.399,00 TL

  42.399,00 TL

  İNDİRİM

  %11

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V4.2.5 14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V4.2.5
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  46.399,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.8 14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  Huma H4 V5.1.8
  14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Çiçek Desenli Askılı Notebook Çantası Hediye

  23.699,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.12 14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold
  5.0 (1)

  Huma H4 V5.1.12
  14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Çiçek Desenli Askılı Notebook Çantası Hediye

  25.299,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.1 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V5.2.1
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  30.199,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.13 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V5.2.13
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  29.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.1 14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  Huma H4 V5.2.1
  14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  30.199,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V4.2.7 14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V4.2.7
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 8GB (1x8GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  46.199,00 TL

  41.599,00 TL

  İNDİRİM

  %10

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.14 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V5.1.14
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  28.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.14 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V5.2.14
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  33.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.13 14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  Huma H4 V5.2.13
  14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  29.999,00 TL

  SEPETE EKLE