KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Intel i5 İşlemcili Laptoplar

Teknoloji otoritelerinin, “bilgisayarın beyni” şeklinde isimlendirdikleri işlemci, oyun bilgisayarı modellerinin de en önemli bileşenlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Monster Notebook, işlemcilerin, gerek gündelik kullanım süreçlerinde gerekse çevrim içi oyun karşılaşmalarında yoğun şekilde çalıştığını göz önünde bulundurarak geliştirdiği oyuncu bilgisayarlarının bir kısmını i5 işlemcili laptop olarak şekillendiriyor. Intel’in en güncel işlemcilerini, üstün performanslı modellerinde kullanan Monster Notebook, ortaya koyduğu Intel Core i5 işlemcili laptop çeşitleriyle oyuncuların performans gereksinimlerini sonuna kadar karşılıyor.

Intel Core i5 İşlemcili Laptop Modelleri, İdeal Oyun Bilgisayarı

Oyun bilgisayarlarında işlemci, oyun tecrübesinin kalitesi ve elde edilen performans için hayati öneme sahiptir. Oyun motorlarının verimli çalışması, yapay zekâ, fizik etkileşimleri ve genel simülasyonların hesaplanma hızları, doğrudan işlemcinin gücüne bağlıdır. Çok çekirdekli ve yüksek frekanslarda çalışabilen bir işlemci, oyunların takılmalardan uzak, akıcı ve sürükleyici bir deneyim yaşatmasında etkilidir.

i5 işlemcili laptop modellerinde yer verilen işlemciler, çok çekirdekli yapılarıyla modern oyunların çoklu iş parçacığı gereksinimlerini karşılayabilir ve bu, oyunlardan yüksek fps (frames per second/saniyedeki kare sayısı) alınabilmesini mümkün kılar. Ayrıca, ilgili işlemcilerin Turbo Boost gibi özellikleri, işlemci hızını gerektiğinde artırarak oyunlardaki zorlu anlarda ekstra performans kazanımı sağlar. 13 ve 11. nesil i5 işlemcili laptop çeşitlerinde boy gösteren Intel Core i5 işlemci modelleri, oyun dışında genel bilgisayar kullanımında da etkileyici performans sergiler. Günlük işlemlerden video düzenlemeye ve dijital içerik oluşturmaya kadar geniş bir yelpazede, tatmin edici bir kullanım deneyimi yaşatan işlemciler, enerji verimliliği noktasında başarılı iş çıkarır.

Monster Notebook imzalı Abra ve Tulpar ailesinde yer alan Intel Core i5 işlemcili laptop seçenekleri, sundukları performans sayesinde sıklıkla tercih edilen oyuncu bilgisayarları arasındadır. Bu işlemcileri kullanan bilgisayarlar, başarılı bir fiyat-performans dengesi sağlayarak hem bütçe dostu hem de yüksek performanslı bir çözüm hâline gelir. Zira i5 işlemcili laptop fiyatları bakımından erişilebilir aralıklardadır.

Yeni Nesil Core i5 İşlemciler, Oyun Bilgisayarı Modellerine Güç Veriyor

2000’lerin son yıllarında ilk örnekleri görülen ve bugün, mimari bakımdan hayli ilerlemiş durumdaki Intel Core i5 serisi işlemciler, Abra ve Tulpar ailesindeki laptop modellerinin, üstün performanslı olmasını sağlar. Bu noktada, ilgili işlemcilerin genel teknik detaylarına bakmak yararlı olabilir:

 • Yüksek Frekans Değerleri: Intel, mobil işlemci olmalarına karşın yeni nesil Intel Core i5 işlemcilerin, yüksek frekans değerlerinde çalışabilmelerini mümkün kılar. Monster Notebook’un özel tasarımlı soğutma sistemleri, işlemcilerin, yüksek frekanslarda daha uzun süre kullanılabilmelerine katkıda bulunur.
 • Çoklu Çekirdek Olanakları: Bugüne dek, üst segment çözümlere kıyasla daha az sayıda çekirdek içeren ve i5 işlemcili laptop modellerine konuk olan Core i5 işlemciler, 12 ve 13. nesil i5 işlemcili laptop seçenekleriyle çekirdek sayısında masaüstü sürümleriyle yarışır hâle gelmiştir. Performans ve verimli çekirdeklerden oluşan yeni nesil işlemciler, gerek oyun gerekse dijital içerik üretim süreçlerinde kayda değer bir başarım sıçraması yaşamıştır.
 • Hyper-Threading Desteği: i5 işlemcili laptop modellerindeki Intel Core i5 işlemci modelleri, her çekirdeğin iki iş parçacığı işleyebilmesini sağlayan Hyper-Threading teknolojisini destekler. Bu özellik, çoklu görev performansını artırır ve özellikle oyun gibi işlemciyi yoğun kullanan uygulamaların daha verimli değerlendirilmesini sağlar.
 • Turbo Boost Özellikleri: Her yeni işlemci neslinde üretim teknolojisini daha da geliştiren ve nm (nanometre) bazında küçülmeye giderek (scaling) işlemci içindeki transistörlerin birbirine daha da yaklaşmasını sağlayan Intel, işlemci frekans değerlerinin artmasını sağlar. Bu, frekans değişiminden ve hızından doğrudan etkilenen uygulamaların daha performanslı çalışmasını sağlar. Turbo Boost teknolojisi ise işlemcinin, varsayılan tavan frekans değerlerinin de ötesine geçmesini mümkün hâle getirir ve ekstra performans kazanımına imkân tanır.

Performanslı Donanım Bileşenleri, i5 İşlemcili Laptop Modellerinde

Performansın yalnızca işlemciye bağlı olmadığını, aynı zamanda ekran kartı, RAM, SSD gibi birimlerin de oyun ve genel kullanım süreçlerini olumlu yönde etkilediğini bilen Monster Notebook; 11, 12 ve 13. nesil i5 işlemcili laptop çeşitlerinde, yeni nesil donanım bileşenlerine yer vermektedir.

Intel gibi NVIDIA ile teknoloji partneri olan Monster Notebook, GeForce RTX serisindeki güçlü ekran kartlarıyla i5 işlemcili laptop modellerinin birer oyun canavarına dönüşmesini sağlar. 1080 ila 2160p (4K) çözünürlükte oyun oynamak için ideal yapıdaki Abra ve Tulpar ailesindeki i5 işlemcili 16GB RAMli laptop seçenekleri, dijital içerik üretimi için de ideal birer platforma dönüşür. Oyundan artakalan vakitlerinde büyük verilerle çalışan, video düzenleyen, grafik tasarımı çalışmalarında bulunan teknoloji ve oyun meraklıları, yüksek kapasiteli bellek ihtiyaçlarını, i5 işlemcili 32GB RAMli laptop çeşitleriyle karşılayabilirler.

Depolama tarafında da performans sınırlarını zorlayan Abra ve Tulpar ailesindeki oyun bilgisayarı modelleri, geniş kapasiteli ve yüksek okuma/yazma hızlarına sahip SSD’leriyle oyunların, kısa sürede yüklenmesine olanak verir. Bazı yeni nesil oyunların sistem gereksinimlerinde SSD’yi şart koşması durumundan etkilenmeyen Core i5 işlemcili laptop çeşitleri, oyun tutkunlarının keyifli ve takılmalardan uzak oyun süreçleri geçirmelerine ortam hazırlar.

i5 İşlemcili Laptop Çeşitleri, Estetik Tasarım ve Etkileyici Birimleriyle Öne Çıkıyor

Oyun tutkunlarının hayranlık duyacağı tasarım detaylarıyla şekillendirilen Intel Core i5 işlemcili laptop modelleri, Monster Notebook’a özgü renkleri ve kasa/ekran formlarıyla dikkat çeker. 15,6 inçlik ekranları sayesinde kompakt boyutlarda geliştirilebilen ve taşınabilirlik tarafında kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayan laptop çeşitleri, yerleşik yapıdaki çevre birimleriyle de kendi alanında fark yaratır.

 • Yüksek Çözünürlüklü Ekran: Üstün performanslı Intel Core i5 işlemci ve NVIDIA GeForce RTX serisi ekran kartlarıyla hazırlanan görüntülerin, en iyi şekilde takip edilebilmesine imkân veren ekranlar, i5 işlemcili laptop modellerinin önemli yönlerinden biridir. Yüksek çözünürlüklü ve yüksek yenileme hızlarıyla takdir kazanan ekranlar, başta rekabetçi oyunlar olmak üzere her türlü yapımdaki ayrıntıların, eksiksiz görüntülenmesini sağlar.
 • Özelleştirilebilir Aydınlatmalı Oyuncu Klavyesi: Bir oyuncunun tüm gereksinimlerine yanıt verecek şekilde tasarlanan, geniş bir touchpad ile desteklenen RGB LED aydınlatmalı klavye, 11, 12 ve 13. nesil i5 işlemcili laptop çeşitlerinin vazgeçilmezlerinden biridir.
 • Güncel Bağlantı Çözümleri: Kullanıcıların diledikleri bilgisayar aksesuarı ve ekipmanını, edindikleri i5 işlemcili laptop çeşitleriyle değerlendirebilmelerine olanak tanıyan kablolu ve kablosuz bağlantı özellikleri, Intel imzalı yonga setinin de katkısıyla zenginlik ve performans kazanır. Wi-Fi 6’dan USB-C portlarına dek birçok bağlantı noktası, oyun bilgisayarı modellerinin işlevselliğini artırır.

Gelişmiş Soğutma ve Geniş Kapasiteli Batarya, Monster Laptop’larda

Yüksek performans, yüksek hızda çalışan ve dolayısıyla ısınan donanım bileşenlerini beraberinde getirir. Özellikle ekran kartı ve işlemci gibi etkin kullanım esnasında çok ısınan birimlerin, efektif şekilde soğutulabilmesi, gerek elde edilen performansın sürekliliği gerekse ilgili birimlerin sağlıkları için çok önemlidir. Bu nedenle 32, 16 ve i5 işlemcili 8GB RAMli laptop çeşitlerinde güçlü soğutma sistemleri kullanan Monster Notebook, en ağır yüklerin altında bile bulunsalar, işlemci ve ekran kartı gibi bileşenlerin, serin çalışmasını sağlar. Laptop modellerinin uygun alanlarına konumlandırılan hava tahliye alanları, kasa içindeki sıcak havayı dışarı kanalize ederek yalnızca etkin çalışan birimlerin değil, diğer bileşenlerin de ideal sıcaklıklarda çalışmasına katkıda bulunur.

Tamamen güncel donanım bileşenleriyle şekillendirilen Monster Notebook imzalı i5 işlemcili laptop modelleri, prize bağlı olmadığı anlarda da kesintisiz şekilde kullanılabilecek şekilde dizayn edilir. Bu noktada, Abra ve Tulpar ailesindeki laptop seçeneklerinde yer verilen bataryaların, geniş kapasiteli olduğunu belirtmek gerekir. Tam şarj sonrasında uzun saatler boyunca masaüstü uygulamalarının kullanılabilmesini sağlayan oyuncu bilgisayarları, hareket hâlindeyken ya da açık alandayken oyun oynanabilmesine imkân verir. Kısa sürede şarj edilebilen 13, 12 ve 11. nesil i5 işlemcili laptop bataryaları, konumlandırıldıkları bilgisayarların işlevselliğini artırır.

Özelleştirilebilir Donanımlarla Daha da Güçlenen i5 İşlemcili Laptop Modelleri

Kullanıcıların, hayalini kurdukları donanım bileşenlerini içeren oyun bilgisayarları edinebilmeleri adına, satın alım aşamasında sağladığı donanım özelleştirme olanakları, i5 işlemcili laptop modellerinin daha da güçlenmesinde etkili rol oynar. Erişilebilir aralıklarda seyreden i5 işlemcili laptop fiyatları, tercih edilecek ekstra donanım veya yazılım doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Monster Notebook’un, Abra ve Tulpar ailesindeki Intel Core i5 işlemcili laptop modellerini tercih etmeyi hedefleyen oyun tutkunları için sunduğu avantajlar, donanım özelleştirmesiyle sınırlı değildir. Ömür boyu bakım garantisi, tamamlayıcı garanti ve daha pek çok ayrıcalık, Monster Notebook imzalı laptop modellerini tercih edenler tarafından değerlendirilebilmektedir.

Siz de var olan bilgisayarınızın teknik özelliklerinden memnun değilseniz ve Monster Notebook’un sunduğu olanaklardan yararlanmayı istiyorsanız, dilediğiniz i5 işlemcili laptop modelini edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Intel Core i5 işlemci ne zaman çıktı?

Intel’in ilk Core i5 işlemcisi, Core i7 serisinden sonra 2009 yılında kullanıcılarla buluştu. Core i5, Intel’in Nehalem mikro mimarisini temel aldı ve kendinden önce gelen Core 2 Duo serisine göre önemli performans iyileştirmelerini beraberinde getirdi. Core i5, özellikle orta seviye son kullanıcı ve iş bilgisayarları için ideal bir seçenek hâline geldi.

En son çıkan Intel Core i5 işlemci kaçıncı nesil?

İşlemci üretim sürecini masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar için ayrı ayrı sürdüren Intel’in, masaüstü bilgisayarlar için ürettiği Intel Core i5 işlemciler, 14. nesline ulaşmış durumdadır. Laptop modellerindeki Core i5 işlemciler ise 13. nesildedir. Dizüstü bilgisayarlar için geliştirilen 14. nesil Core i5 işlemciler, Raptor Lake Refresh mimarili olmakla birlikte dizüstü bilgisayarlara gelecek olan 14. nesil Core i5 işlemciler ise yapay zekâ altyapısı bulunan, güç tüketimi konusunda iddialı olan Meteor Lake kod adlı işlemci serisine dâhildir.

Intel Core i5 işlemci kaç çekirdekli?

Sunduğu her yeni nesil mobil işlemcide çekirdek sayısı, önbellek miktarı, işlemci çalışma frekansı gibi değerleri, kullanıcıların daha fazla performans elde edebilecekleri şekilde değiştiren Intel’in Core i5 işlemcilerindeki çekirdek sayısı, değişiklik gösterir. Örneğin, 12. nesil mobil Core i5 işlemcilerde, 4 tanesi performans, 4 tanesi verimli olmak üzere toplam 8 çekirdek bulunabilirken 13. nesil mobil Core i5 işlemcilerde 4 performans, 8 verimli, toplam 12 çekirdek yer alabilir. İş parçacık sayısı da bu doğrultuda farklılaşır.

Intel Core i5 işlemcinin kaçıncı nesil olduğu nasıl anlaşılır??

Intel Core i5 işlemci modellerinin neslini anlamak için işlemci model numarasına bakılması gerekir. Model numarasının ilk iki rakamı, işlemci neslini gösterir. Mesela, Core i5-12450H işlemci kodunun başında yer alan 12 sayısı, bu işlemcinin 12. nesil olduğunu ifade eder. Devamında gelen sayılar ise modelin, diğer işlemciler arasındaki konumunu gösterir. Modelin en sonundaki “H” harfi, işlemcinin, yüksek performanslı laptop’lar için uygunluğuna işaret eder.

En iyi Intel Core i5 işlemcili laptop hangisi?

Hem oyun süreçlerinde hem de dijital içerik üretim noktasında değerlendirilebilecek, yüksek performanslı bilgisayar modellerine imza atan Monster Notebook’un Abra ve Tulpar ailesindeki Intel Core i5 işlemcili laptop’lar, “en iyi” ifadesini sonuna kadar hak eder. İlgili laptop modellerinde yer alan güçlü işlemcilerin yanı sıra NVIDIA tarafından hazırlanan ekran kartları, geniş kapasiteli RAM/SSD’ler, yüksek çözünürlüklü ve yenileme hızı standartların çok üstünde ekranlar, Abra ve Tulpar ailesindeki bilgisayarları, oyuncular için cazip kılar.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
12. Nesil (23)
13. Nesil (10)
Yükleniyor..
İşlemci Bilgi
i5-12450H (23)
i5-13500H (10)
Yükleniyor..
Ekran Kartı Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Bilgi
Yükleniyor..
1.Port M2 SSD Bilgi
1TB SSD (23)
Yükleniyor..
Bellek Bilgi
Yükleniyor..
İşletim Sistemi Bilgi
Klavye Bilgi
Yükleniyor..
Ağırlık Bilgi
1,99 kg (12)
2,05 kg (5)
2.5Kg (4)
2 kg (12)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
33 adet kayıt bulundu.
 • 12 Yorum
  5 (12)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20404-01
  488281

  Abra A5 V20.4.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21103-01
  488287

  Abra A5 V21.1.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 17 Yorum
  5 (17)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20402-01
  488250

  Abra A5 V20.4.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V20403-01
  488435

  Abra A5 V20.4.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 4 Yorum
  5 (4)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20400-01
  488248

  Abra A5 V20.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 6 Yorum
  5 (6)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V21102-01
  488286

  Abra A5 V21.1.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21101-01
  488285

  Abra A5 V21.1.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21100-01
  488284

  Abra A5 V21.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V20401-01
  488249

  Abra A5 V20.4.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21105-01
  488321

  Abra A5 V21.1.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  5 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V21104-01
  488288

  Abra A5 V21.1.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 5 Yorum
  5 (5)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V21202-01
  488291

  Abra A5 V21.2.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21205-01
  488320

  Abra A5 V21.2.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 8 Yorum
  5 (8)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V21204-01
  488290

  Abra A5 V21.2.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 3 Yorum
  5 (3)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V21200-01
  488289

  Abra A5 V21.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21201-01
  488293

  Abra A5 V21.2.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21203-01
  488292

  Abra A5 V21.2.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  5 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20405-01
  488257

  Abra A5 V20.4.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  4 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-T5V23300-01
  488254

  Tulpar T5 V23.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 8 Yorum
  5 (8)
  Monster Notebook
  NBG01-T5V23304-01
  488262

  Tulpar T5 V23.3.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 20 Yorum
  5 (20)
  Monster Notebook
  NBG01-T5V23302-01
  488256

  Tulpar T5 V23.3.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T5V23301-01
  488255

  Tulpar T5 V23.3.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  NBG01-T5V23305-01
  488319

  Tulpar T5 V23.3.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-A7V14505-01
  488312

  Abra A7 V14.5.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 4 Yorum
  5 (4)
  Monster Notebook
  NBG01-A7V14501-01
  488210

  Abra A7 V14.5.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 12 Yorum
  5 (12)
  Monster Notebook
  NBG01-A7V14504-01
  488313

  Abra A7 V14.5.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V20203-01
  488436

  Abra A5 V20.2.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  3 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20205-01
  488322

  Abra A5 V20.2.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A7V14503-01
  488309

  Abra A7 V14.5.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 4 Yorum
  5 (4)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20204-01
  488273

  Abra A5 V20.2.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 8 Yorum
  5 (8)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20200-01
  488064

  Abra A5 V20.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 17 Yorum
  5 (17)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20202-01
  488066

  Abra A5 V20.2.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  4 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20201-01
  488065

  Abra A5 V20.2.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:33