Tüm Laptoplar

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişime bağlı olarak, teknoloji dünyasında yaşanan hızlı değişim, laptop’lardaki donanım bileşenlerinin boyutlarının küçülerek daha hızlı ve daha geniş kapasiteli olmasını sağlıyor.

Bunun sonucunda kullanıcılar, gündelik yaşamlarında kullanmak veya iş hayatlarında yer vermek üzere, yeni nesil laptop modellerini tercih ediyor. Eğer siz de ilk defa bir laptop alacaksanız ya da var olan laptop’ınızı emekliye ayırıp yerine; üstün görüntüler sunan, hızlı ve geniş kapasiteli bir laptop almayı düşünüyorsanız, Monster Notebook’un kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda ürettiği modellerden birisini tercih edebilirsiniz.

Laptop’unuz Neden Yeni Nesil Donanımlara Sahip Olmalı?

Bilgisayar kullanıcılarının hayatında uzun süredir var olan, bununla birlikte teknolojik gelişmeler sayesinde her geçen yıl teknik anlamda daha da güçlenip boyutları küçülen ve hafifleyen laptop modelleri, artık herkesin vazgeçilmezi konumunda.

 • Taşınabilirlik: Seyahatlerinde bile projeleri üzerinde rahatlıkla çalışabilme imkânı bulan profesyoneller, favori oyunlarıyla dilediği yerde eğlenceli vakit geçirmeyi seven oyun meraklıları, hiç tereddüt etmeden, gereksinimlerini karşılayabilen bir laptop modeli ediniyor. Mobilite konusunda epey iddialı olan ve ağırlıkları, tercih edeceğiniz cihaza bağlı olarak bir kilogram sınırının bile altında kalabilen yeni nesil donanımlı dizüstü bilgisayarların tek hüneri, üstün taşınabilirlik özellikleri değil.

 • Yüksek Performans: Bilgisayarınızın çalıştırma düğmesine basmanızın ardından işletim sisteminin yüklenmesini dakikalarca bekliyorsanız, yeni çıkan oyunları akıcı oynamak şöyle dursun, slayt gösterisi gibi görüntülüyorsanız, şimdiki bilgisayarınızla vedalaşma vaktiniz gelmiş demektir. Intel ve NVIDIA gibi teknoloji dünyasına yön veren yenilikçi markaların geliştirdiği donanımlarla güçlendirilen laptop modelleri, saatler süren çalışmalarınızı hızla tamamlamanızı sağlar. Dijital içerik üretimi, oyun ve daha pek çok alanda değerlendirebileceğiniz dizüstü bilgisayarlar; yerleşik Wi-Fi, Bluetooth, yüksek kaliteli ekran, haricî bir klavyeyi aratmayan tuş takımı, geniş kapasiteli batarya gibi özellikleri de beraberinde getiriyor.

 • Kullanım Kolaylığı: Tamamlanmış bir ürün olarak sunulan, donanım sürücülerinden önceden yüklü yazılımlarına kadar her yönüyle optimize edilmiş olan laptop modelleri, yeni nesil donanım içermesinin avantajlarını, kullanım kolaylığı tarafında da gösterir.

  Özellikle Windows 11 işletim sisteminin yeniliklerinden yararlanmak istiyorsanız, güncel yazılımlarınızı, donanım / donanım sürücü sorunlarıyla boğuşmadan kullanmayı arzu ediyorsanız, Windows 11 ile güçlendirilmiş Monster laptop modellerini avantajlı ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz.

Laptop Alırken Dikkat Etmeniz Gereken En Önemli 5 Nokta

Emektar bilgisayarınızla vedalaşmaya hazırlanırken yeni laptop modelinizin seçiminde dikkat edeceğiniz özelliklere gelin birlikte bakalım.

 1. Fiziksel Özellikler: Almayı düşündüğünüz dizüstü bilgisayarın ekranının 14,1 inç mi, 15,6 inç mi yoksa 17,3 inç mi olacağı, hangi kullanım amacı doğrultusunda geliştirildiği gibi faktörler, laptop modelinizin fiziksel özelliklerini ve ağırlığını da belirler.

 2. Ekran: Genişlik, çözünürlük, renk doğruluğu gibi parametreleri göz önünde bulundurarak yeni bir dizüstü bilgisayara yatırım yapmanız yerinde olur. Ekranın görüntü kalitesi sizin için ön plandaysa IPS panelli modelleri tercih edebilirsiniz. Oyun süreçlerinde renk doğruluğunun yanında çözünürlük ve ekran yenileme değerlerini de önemsiyorsanız, Monster laptop modellerindeki ekranlar, beklentilerinizin ötesinde bir deneyim sunar.

 3. Dâhilî Donanım Özellikleri: Bilgisayarın gücünü belirleyen işlemci, oyunların akıcı çalışmasını sağlayan ekran kartı, sistemin takılmadan çalışmasını mümkün kılan RAM, verileri depolayan ve yüksek okuma/yazma hızlarına sahip olan SSD, almayı düşündüğünüz laptop modelinde dikkat etmeniz gereken özelliklerden bazılarıdır.

  Sunduğu laptoplarda en güncel teknolojik donanımlara yer veren Monster; iş, oyun ve eğlence odaklı serilerinde kullanıcılarını memnun etmek için tasarlamıştır.

 4. Bağlantı Seçenekleri: Sahip olmayı istediğiniz laptop’ta hangi tür fiziksel bağlantı olanaklarından kaçar adet bulunduğu, o bilgisayarı hangi ölçüde çok yönlü kullanabileceğinizi belirler. Bunun yanında güncel Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5 teknolojileri de laptop alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar arasındadır.

 5. Teknik Destek ve Garanti İmkânları: Karşınıza çıkan sayısız ürünün kimi zaman tasarımı kimi zamansa teknik özellikleri ilginizi çekiyor olabilir. Ancak laptop üreticisinin teknik desteği ve garanti olanakları, dikkat etmeniz gereken belki de en önemli durumlar arasında yer alır. Elektronik ürünlerin standart garanti prosedürlerine ek olarak kullanıcı hatalarına karşı tamamlayıcı garanti avantajı sunan Monster Notebook, ömür boyu ücretsiz bakım garantisi gibi imkânları da size sunar.

3 Küçük Adımda İhtiyaçlarınıza En Uygun Laptop’ı Seçin

Yeni bir laptop almaya karar verdiyseniz ve bu süreçte nelere dikkat etmeniz gerektiğini bir köşeye not ettiyseniz, üç adımda size en uygun dizüstü bilgisayarı seçebilirsiniz.

 • Gereksinimlerinizi Belirleyin:Almayı düşündüğünüz bilgisayarı daha çok hangi amaçla kullanacağınızı belirlerseniz gerek boyut gerekse donanım bakımından daha doğru bir çözüme yatırım yapmış olursunuz. Örneğin, yeni çıkan bilgisayar oyunlarını, yüksek çözünürlükte ve akıcı şekilde oynamayı hedefliyorsanız, en iyi laptop markası Monster tarafından geliştirilen gaming laptop modellerine yönelebilirsiniz. Taşınabilirlik ve performans, sizin için ön plandaysa, bilgisayarınızı ofis çalışmalarınızda değerlendirecekseniz, Monster’ın iş odaklı çözümlerini satın alabilirsiniz.

 • Bütçenizi Belirleyin: Laptop modellerinin donanım özellikleri arttıkça fiyat aralıkları da kademeli olarak yükselir. Bu nedenle gereksinimlerinizi belirledikten sonra bütçenizi de masaya yatırıp ilginizi çeken dizüstü bilgisayarlar arasında özellik kıyaslaması yaparak size hitap eden laptop modeline kavuşabilirsiniz. Bütçe konusunda rahat hareket edebiliyorsanız, Monster Notebook’un satın alım aşamasında sunduğu özelleştirme olanaklarından yararlanarak, cihazınız için belirli ölçüde donanım/yazılım geliştirmesi yapabilirsiniz.

 • Beğendiğiniz Modeli Test Edin:Tasarım, donanım ve yazılımsal açıdan beklentilerinizi karşıladığını düşündüğünüz laptop modelinin performansını, klavye tuş yapısını ya da ekran kalitesini yakından görmek isteyebilirsiniz. Bu noktada, Monster Notebook’un; İstanbul, Ankara, İzmir, Lefkoşa ve Berlin’deki mağazalarında dilediğiniz laptop’u test edebilir, satın alma kararınızı sonrasında verebilirsiniz.

Gaming Laptop’lar Yeni Oyunlar için Yeterince Güçlü mü?

Çalışma koşullarının yanı sıra eğlence süreçlerinin de mobilitenin getirdiği devrimsel yeniliklere uyum sağlaması, taşınabilir formdaki bilgisayarların daha önemli ve değerli hâle gelmesini sağlıyor. Bu noktada masaüstü bilgisayarlar için üretilen donanım bileşenleri, dizüstü bilgisayarlar için özelleştiriliyor. Laptop’ların bataryayla veya prize takılı durumdayken tükettiği elektrik miktarını ve bilgisayarın soğutma özelliklerini göz önünde bulunduran geliştiriciler, birçok noktada, masaüstü bilgisayar parçalarıyla benzer başarım sergileyen donanım bileşenlerine imza atıyor.

Yeni nesil oyunların akıcı çalışması için gerekli olan donanım birimlerinden ekran kartları, oyuncu laptop modellerinde en güncel sürümleriyle yer alıyor. Oyunseverler tarafından büyük beğeni toplayan NVIDIA GeForce RTX 30 ve 40 serisi ekran kartlarındaki DLSS (Derin Öğrenme Destekli Süper Örnekleme) teknolojisi sayesinde oyunlar, normalden daha yüksek kare/saniye oranlarında oynanabiliyor.

İşlemci konusunda da masaüstü bilgisayarlarla benzer konuma gelen laptop modelleri, Intel’in hibrit işlemci mimarisinin mobil tarafta kullanılabilmesine imkân veriyor. Intel’in performans ve verimlilik çekirdeklerini içeren 12 ve 13. nesil Core i5/i7/i9 işlemcileri, Monster tarafından sizlere sunulan dizüstü bilgisayarlarında bulunuyor.

Bu donanımlara; yüksek hızlı RAM, SSD ve üst düzey kalitedeki ekranlar da eklenince, taşınabilir bir oyuncu bilgisayarıyla yeni nesil oyunları oynamak son derece kolaylaşıyor.

Gaming Laptop’larda RTX ve DLSS Teknolojileri Var mı?

Tam anlamıyla 3D devrimini başlatan 3dfx’in üç boyut hesaplamalarından sonra gerçek zamanlı grafik oluşturma alanındaki en önemli gelişme hiç şüphesiz NVIDIA’nın başlattığı ray tracing (ışın izleme) teknolojisidir. Oyun sahnelerine yerleştirilen ışık kaynaklarından hareketli ve hareketsiz nesnelere yansıyan ışık ışınlarının gerçek zamanlı olarak hesaplanıp ekrana iletilmesini sağlayan teknoloji, oyunlardaki grafik gerçekçiliğini ileri düzeye, hatta fotogerçekçilik seviyesine taşır. Güncel birçok oyunun grafik ayar bölümünde “RTX” olarak konumlanan bu teknolojiyi, NVIDIA tarafından geliştirilen güncel ekran kartlarında, en yüksek performans ve doğrulukla tecrübe edebilirsiniz.

Tanıtımı ve çıkışı, RTX teknolojisinden birkaç ay sonra gerçekleşen DLSS, yalnızca NVIDIA’nın ürettiği ekran kartlarıyla kullanabileceğiniz bir görüntü iyileştirme sistemidir. Düşük çözünürlükte çalıştırdığınız oyun grafiklerini, derin öğrenme altyapısıyla analiz edip daha yüksek çözünürlüklü ve yüksek kare/saniye oranlı olacak şekilde karşınıza çıkaran teknoloji, kendi başına ya da RTX özelliğiyle birlikte etkinleştirilebilir.

Oyun deneyiminizi ileriye taşıyacak her iki teknoloji, NVIDIA’nın GeForce RTX 20, 30 ve 40 serisi ekran kartlarıyla çalışır. NVIDIA ile iş birliği hâlinde olan Monster Notebook’un size sunduğu oyuncu bilgisayarlarında yer alan GeForce RTX ailesindeki ekran kartlarıyla hem RTX hem de DLSS teknolojilerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Monster’ın geniş ürün yelpazesi içinde uygun fiyatlı GeForce GTX serisi ekran kartlarını içeren modeller de bulunur. Ancak GeForce RTX ailesindeki ekran kartlarını bulunduran laptop fiyatları, GeForce GTX serisiyle yapılandırılan çözümlerden biraz daha yüksek olabilir.

Donanım Sertifikasyonuna Sahip Laptop Modelleri Var mı?

Sektörün önde gelen CAD/CAM ya da üç boyutlu modelleme uygulamalarından destek alan profesyoneller, sıradan bir dizüstü bilgisayarın, çalışma ihtiyaçları için uygun olmadığını biliyor. Zira ilgili yazılımların birçoğu, işlemcilerin içinde bulunan entegre grafik yongalarıyla veya oyuncular için geliştirilen ekran kartlarıyla çalışmayı reddedebiliyor ve belli başlı donanım sertifikasyonlarına sahip grafik işlemcileriyle uyumluluk gösteriyor.

Yalnızca oyun tutkunları ve iş insanları için değil profesyonel anlamda tasarımlar yapan, simülasyon faaliyetlerinde bulunan, mühendislik ve mimari alanda çalışan profesyoneller için de özel çözümler sunan Monster Notebook, iş istasyonu segmentindeki laptop’larında, özel grafik işlemcilerine yer veriyor. NVIDIA bir süredir “Quadro” adını kullanmasa da segmentasyon bakımından doğrudan doğruya Quadro sınıfında bulunan “RTX A” serisi ekran kartları, üç boyutlu modellemelerden ağır render işlemlerine dek her süreçte yanınızda oluyor. Sektörün önde gelen yazılım geliştiricilerinin donanım sertifikasyonu kapsamında değerlendirdikleri RTX A3000 ve RTX A5000 ekran kartlarıyla güçlendirilen Monster dizüstü iş istasyonları, projelerinizi istediğiniz gibi şekillendirebilmeniz ve en doğru sonuçlarla projelerinizi finalize edebilmenizi sağlıyor.

Donanım sertifikasyonuna mutlak surette ihtiyaç duymayan yazılımlarınızı, edinmeyi düşündüğünüz gaming laptop ile kullanmayı hedefliyorsanız, NVIDIA’nın dijital içerik üreticileri için özel hazırladığı “Studio” sürücülerini bilgisayarınıza yüklemeniz yeterli oluyor. Oyun süreçlerinde “Game Ready”, çalışma süreçlerinde ise “Studio” sürücülerinden destek alarak bilgisayarınızı her doğrultuda kullanmanız olanaklı hâle geliyor.

Monster Notebook’un İş Amaçlı Kullanılabilecek İş Bilgisayarları Var mı?

Profesyonellerin iş hayatlarındaki çalışma yükleri, zaman zaman artabilir ve bu sürecin üstesinden gelmek, yüksek performanslı ve taşınabilirlik odaklı bir laptop olmadan zorlaşabilir. Özellikle remote çalışma konseptiyle birlikte mobilitenin bir gereklilik hâlini alması, çok katmanlı çalışma süreçlerine dâhil olan profesyonellerin, taşınabilir iş bilgisayarları tercih etmesinde etkilidir.

Monster Notebook imzası taşıyan laptop formundaki ofis bilgisayarları, sizin için zaman zaman yorucu olabilecek iş akışlarını konforlu şekilde düzenleyip yürütebilmelerine olanak tanıyan teknik ve tasarımsal özelliklere sahiptir. Intel’in 12. nesil Core i5 ve Core i7 işlemcileri üzerine inşa edilen modeller, geniş kapasiteli bellekleri ve yüksek hızlı SSD’leri sayesinde en zorlu işleri, en kolay şekilde tamamlayabilmenize katkıda bulunur. Yüksek hızlı veri aktarımını mümkün kılan fiziksel bağlantı noktaları, yeni nesil kablosuz ağ imkânları ve uzun pil ömrü, 14,1 ila 15,6 inç ekran genişlikleri ile gelen iş bilgisayarlarının karakteristik özellikleridir.

Hareket hâlindeyken üretkenliğinden taviz vermek istemeyen yazılımcılar için laptop olarak rahatlıkla değerlendirilebilen Monster iş bilgisayarı modelleri, kullanıcıların, haricî bir klavyeye ihtiyaç duymasını önleyecek, konforlu klavyelere sahiptir. Numerik tuş takımı da içeren arka aydınlatmalı klavyeye, parmak izi okuyucu özellikli geniş dokunmatik kontrol yüzeyi de eşlik eder. Ayrıca, yerleşik mikrofon dizisi ve sürgülü kapağa sahip ekstra güvenlikli web kamera, uzaktan katılacağınız toplantılarda ekstra bir mikrofon-kamera kurulumu kullanma gerekliliğini ortadan kaldırır.

Monster Notebook Laptop Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Türkiye’deki oyun tutkunlarının öncelikli olarak tercih ettiği oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, yüksek performanslı laptop modellerini, uygun fiyatlarla sunması ve nitelikli bir satış sonrası deneyim yaşatması sayesinde çok seviliyor. Geliştirdiği dizüstü bilgisayarları, teknik özellikleri ve içerdikleri lisanslı yazılımlar çerçevesinde farklı fiyat aralıklarına konumlandıran Monster, oyuncu bilgisayarlarını; Abra, Tulpar ve Semruk isimleri altında sınıflandırıyor.

Erişilebilir fiyatlara ve yeni nesil donanımlara sahip bir gaming laptop almak isteyen kullanıcılara hitap eden Abra serisi, performans bakımından 1080p çözünürlükte oyun oynamak isteyenleri hedefliyor.

Güçlendirilmiş plastik kasa ve masaüstü bilgisayarlara meydan okuyan donanımlarla güçlendirilen Tulpar serisi ise 1080p çözünürlükle yetinmeyen ve daha fazlasını isteyen oyuncuları memnun ediyor

Her şeyin daima en iyisini isteyen kullanıcıların, her türlü bilgisayar gereksinimine yanıt verecek şekilde dizayn edilen ve laptop fiyatları bakımından, diğer iki seriden ayrılan Semruk serisi, üst düzey bir gaming deneyimi yaşamayı amaçlayanlara sesleniyor.

İş bilgisayarı sınıfındaki Huma serisi ve iş istasyonu segmentindeki Markut serisinin model bazlı fiyatları da donanım bileşenlerinin teknik özelliklerine göre değişiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Laptop alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kullanmayı düşündüğünüz dizüstü bilgisayarın fiziksel ve yazılımsal özelliklerine dikkat ederek sizin için en doğru ürünü seçebilirsiniz. Laptop’ın; ekran genişliği, işlemci, RAM ve SSD gibi dâhilî donanım bileşenleri, çalışma ve oyun süreçlerinizi etkiler.

Ek olarak, satın almayı planladığınız laptop’ın, Windows 11 işletim sistemine sahip olması size,üretme, iş birliği yapma ve sahip olduklarınızı güvende tutma gücü verir.

Laptop’ların avantajları nelerdir?

Laptop’lar, size, istediğiniz zaman istediğiniz yerde oyun oynamanıza ve çalışabilmenize imkânı sağlar. Masaüstü bilgisayarlarla yarışabilecek hesaplama gücüne ulaşsa da daha düşük düzeyde elektrik harcayan laptop bilgisayarlara, profesyonel alanda kullandığınız yazılımları yükleyebilirsiniz. Pek çok monitörden daha iyi ve doğru görüntüler sunan laptop ekranlarıyla oyunlardan ve diğer dijital içeriklerden maksimum keyif alabilirsiniz.

Laptop’ta işlemci ne olmalı?

Yeni nesil mimarilere sahip, çok sayıda çekirdek içeren ve çalışma hızı yüksek olan mobil işlemciler, iş ve oyun süreçlerinizde sizi memnun eder. Ürettiği işlemcilerle sektöre yön veren Intel’in; Core i5, Core i7 ve Core i9 ailesindeki mobil işlemciler, iş akışınızı hızlandırmanıza yardım ederken güncel oyunların işlemci gereksinimlerini de rahatlıkla karşılar.

Laptop’ta ekran kartı ne işe yarar?

Ekran kartı, iki ve üç boyutlu grafik verilerini hesaplayıp görüntü birimine iletir. Siz, bir oyun veya uygulama çalıştırdığınızda, ilgili oyun/uygulamaya ait görüntü verileri, laptop içindeki ekran kartı tarafından hesaplanır ve gerçek zamanlı olarak ekrana aktarılır. Ayrıca laptop’ınızdaki ekran kartı güçlüyse oyunları akıcı oynayabilir, ekran kartından yararlanan uygulamaları daha verimli kullanabilirsiniz.

Oyun için hangi donanım özelliklerine sahip laptop modellerini tercih etmeliyim?

Etkileyici grafiklere sahip oyunları, bilgisayarlardaki ekran kartı, işlemci ve RAM gibi birimleri yoğun şekilde kullanır. Bu nedenle ekran kartı ve işlemcinin güçlü olduğu, doğrudan oyunculara yönelik üretilen oyun bilgisayarlarını tercih edebilirsiniz. Bu tür laptop modellerinin taşıdıkları güçlü donanım bileşenleri ve yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde oyunları 4K çözünürlükte dahi deneyimleyebilirsiniz.

Ofis kullanımı için hangi laptop modellerini tercih etmeliyim?

Çalışırken aynı anda birçok uygulama, web sitesi ve ofis aracından yararlanıyor olabilirsiniz. İş sürecinde size ayak uydururken boyutları ve ağırlığıyla size asla yük olmayacak, güçlü ama kompakt ofis bilgisayarlarını tercih edebilirsiniz. Mesai boyunca size hız ve esneklik kazandıracak laptop’lar, yüksek performanslı donanımlarıyla her türlü iş akışını sorunsuzca yürütmenize imkân tanır.

İş istasyonu olarak hangi laptop modellerini tercih etmeliyim?

Üç boyutlu modelleme, istatistik hesabı veya simülasyon uygulamalarıyla çalıştığınız için workstation olarak adlandırılan masaüstü bilgisayarlardan, isteseniz de ayrılamıyorsanız, profesyonellere seslenen mobil iş istasyonlarını tercih edebilirsiniz. NVIDIA’nın, profesyonel alanda kullanılan yazılımlar için özel tasarladığı “RTX A” serisi ekran kartlarıyla desteklenen laptop’lar, projeleriniz üzerinde dilediğiniz yerde ve istediğiniz zaman çalışabilmenizi mümkün kılar.

En iyi laptop markası hangisi?

Türkiye’deki oyunculara göre en iyi laptop markası, Monster Notebook’tur. En güncel donanıma sahip, yüksek performanslı laptop’larını erişilebilir fiyatlar ve avantajlı ödeme koşulları ile kullanıcılarına sunan Monster Notebook, tüm bilgisayarları için; ilk 15 gün içinde koşulsuz iade garantisi, ilk 30 gün içinde ekranda 1 adet ölü piksel çıkarsa bire bir panel değişim garantisi ve ömür boyu ücretsiz bakım garantisi sunar.

 • Abra A5 V21.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (7)

  Abra A5 V21.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  28.499,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T5 V23.3.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.5 (24)

  Tulpar T5 V23.3.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  36.299,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.2.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.6 (21)

  Abra A5 V20.2.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  33.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T5 V23.3 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.8 (4)

  Tulpar T5 V23.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  32.299,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.2.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.5 (10)

  Abra A5 V21.2.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  32.499,00 TL

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T5 V23.3.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.7 (9)

  Tulpar T5 V23.3.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  33.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.2.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (4)

  Abra A5 V20.2.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  31.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.2.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.0 (8)

  Abra A5 V21.2.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  30.099,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.3 (9)

  Abra A5 V20.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  29.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1 15,6" Oyun Bilgisayarı
  3.0 (2)

  Abra A5 V21.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  24.999,00 TL

  22.999,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.9 (9)

  Abra A5 V21.1.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  28.299,00 TL

  26.999,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (4)

  Abra A5 V21.1.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  26.599,00 TL

  24.599,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.3 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A5 V21.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  23.999,00 TL

  21.999,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.5 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A5 V21.1.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  31.199,00 TL

  29.899,00 TL

  İNDİRİM

  %4

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.3 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A5 V21.1.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  27.899,00 TL

  25.899,00 TL

  İNDİRİM

  %7

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.1 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.1.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  29.499,00 TL

  27.499,00 TL

  İNDİRİM

  %7

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.4.5 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (3)

  Abra A5 V20.4.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  31.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T5 V23.4 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T5 V23.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  33.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.3.4 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.3.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  25.599,00 TL

  23.599,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.8 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (2)

  Tulpar T7 V20.8
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  37.999,00 TL

  35.999,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.4.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.7 (27)

  Abra A5 V20.4.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  28.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.4.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.4 (19)

  Abra A5 V20.4.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  27.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.8.2 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (4)

  Tulpar T7 V20.8.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  41.799,00 TL

  39.999,00 TL

  İNDİRİM

  %4

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (5)

  Abra A5 V20.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  26.899,00 TL

  SEPETE EKLE