Monster Semruk

Oyunlardaki rakiplerinizi korkudan titretmek istiyorsanız, bir kanadıyla Ay’ı, diğer kanadıyla Güneş’i kapatan çift başlı ve bakır pençeli kartal Semruk’tan ilham alan Monster Semruk serisi notebooklar size sesleniyor.

Her koşulda en yüksek performansı hedefleyen oyuncular için özel olarak tasarlanan seri, yırtıcı görünümünün yanı sıra donanım gücüyle hayranlık uyandırıyor. Notebook konseptine sahip olmasına karşın, “Gaming PC” sıfatı taşıyan birçok masaüstü bilgisayarı performans değerleriyle saf dışı bırakan Semruk serisi, hayallerin de ötesindeki donanım konfigürasyonuyla geliyor.

17.3 inç boyutlarındaki 4K çözünürlüklü ve NVIDIA G-SYNC destekli ekranı sayesinde benzersiz bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayan notebooklar, oyunlardaki fotorealizm seviyesini birkaç adım daha ileriye taşıyor. Intel’in masaüstü işlemcileri ve SLI yapılandırmasıyla çalışan NVIDIA grafik yongalarından gücünü alan modeller, yeni nesil VR oyunları da oynayabilmenize fırsat veriyor.

Donanım özelleştirme opsiyonuna sahip notebooklar, yonga setinin izin verdiği en yüksek bellek miktarıyla gücünü perçinliyor. M.2 ve SATA arabirimiyle çalışan 10 TB üstü kapasiteli SSD ve diğer tüm bileşenler ise yükleme sürelerini milisaniyeler düzeyine indirerek oyunlardaki başarınızı arttırıyor. İlk 15 gün içerisinde çalıştıramadığınız oyun olursa para iadesi, ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti ve ilk 30 gün içerisinde ekranda oluşabilecek ölü piksel sonucu panel değişimi gibi imkanlar, Monster Semruk serisi bilgisayarlar ile elde edeceğiniz avantajlar arasında yer alıyor. Bunun yanında, karşılaşacağınız sorunlarda daima yanınızda olan Monster teknik servisi, oyun seanslarınızın kesintisiz bir şekilde devam etmesini mümkün kılıyor.

Ulaşılmaz olanı elde etmek üzere yola çıkanlardansanız oyunculara yönelik hazırlanan masaüstü bilgisayarların varoluş nedenini sorgulatan Monster Semruk serisi notebook modellerinden dilediğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Monster’ın kurguladığı eşsiz atmosferi birebir gözlemlemek ve sizin gibi hardcore oyuncularla bir arada olmayı amaçlıyorsanız zaman kaybetmeden; İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki Monster mağazalarına uğrayabilirsiniz.

0 adet kayıt bulundu.
    Monsternotebook


    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.