Intel i9 İşlemcili Laptoplar

İlk defa 2017 yılında X-Serisi Intel işlemci ailesine dâhil olan ve 2019 yılında, son kullanıcılar için de sunulan Intel Core i9 ailesindeki işlemciler, bugün, yüksek performanslı iş istasyonu ve oyun bilgisayarı modellerinde de kullanılıyor. Edindiği dizüstü bilgisayarın üstün başarım sergilemesini isteyen teknoloji tutkunları, tam da bu nedenle Monster Notebook imzasına sahip Markut ve Semruk i9 işlemcili laptop modellerini tercih ediyor.

Intel Core i9 İşlemcinin Öne Çıkan Özellikleri ve Laptop Modellerine Katkıları

Dünyanın en önemli teknoloji markalarından biri olan ve Monster Notebook ile teknoloji partnerliği bulunan Intel, diğer tüm işlemcilerini yaptığı gibi son kullanıcılar için sunduğu işlemcileri de belirli kriterlere göre kategorilere ayırır. Bu sayede kullanıcılar, hem tekil olarak sunulan işlemcileri hem de edinecekleri laptop modellerinde yer alan işlemcileri değerlendirip satın alma kararlarını bu doğrultuda verirler.

Markanın, şimdilik en üst segmente konumlandırdığı Intel Core i9 ailesindeki işlemciler, çok yüksek performanslı bilgisayarlar için uygunluk gösterir. Geçmiş nesil işlemcilere kıyasla döngü başına komut performansında yaklaşık %20’lik bir performans artışı sağlayan, 11. nesil i9 işlemcili laptop çeşitlerinde de bulunan Core i9-11900K, bu ailenin en başarılı örneklerinden biridir. Fiziksel çekirdek sayısı 8, iş parçacığı sayısı ise 16 olan işlemcinin, temel çalışma frekansı 3,50 GHz olmakla birlikte i9 işlemcili laptop modellerindeki işlemciler, çalışma hızını 5,30 GHz düzeyine dahi çıkarabilmektedir. PCİe 4.0 ve DDR4 desteğiyle yapılandırılan Intel Core i9 işlemcili laptop seçenekleri, bu sayede yüksek okuma ve yazma hızlarına sahip SSD’lere kucak açarken geniş kapasiteli DDR4 belleklerin kullanılabilmesine de imkân tanır.

Bu noktada akıllara, masaüstü bilgisayarlar için geliştirilen Intel Core i9-11900K işlemcisinin, Monster Notebook imzalı bir oyun bilgisayarı içinde nasıl kullanılabildiği sorusu gelebilir. Kimi teknoloji çevrelerince laptop veya notebook yerine “musclebook” olarak nitelendirilen kategoride bulunan i9 işlemcili laptop çeşitleri, güçlü soğutma çözümlerine sahiptir. Ayrıca işlemcinin gereksinim duyduğu enerji, bilgisayarın bataryadan çalıştığı esnada ya da prize bağlı olduğu anlarda rahatlıkla karşılanabilir. Zira Intel Core i9 işlemcili laptop modelleri, her türlü kullanım senaryosu düşünülerek tasarlanır ve üretilir. Bunun sonucunda ortaya, Monster Notebook tarafından sunulan; Semruk ailesindeki güçlü oyuncu bilgisayarları ve Markut ailesindeki sıra dışı performanslı mobil iş istasyonları çıkar.

Oyunculara Özel Intel Core i9 İşlemcili Laptoplar: Semruk Ailesi

Oyun oturumlarında mümkün olan en iyi donanım bileşenlerine sahip gaming laptop modellerini kullanmayı arzu eden oyunseverlerin öncelikli tercihi, Monster Semruk ailesindeki bilgisayarlardır. Teknolojinin ulaştığı en uç noktayı temsil etmekle kalmayıp Monster Notebook’un en güçlü oyuncu bilgisayarları olan Semruk ailesindeki çözümlerin dikkat çekici yönlerini sıralamak gerekirse:

 • Sürükleyici Oyun Deneyimi Yaşatan Ekran: Bir oyunseveri, oyunun içindeymiş gibi hissettirecek temel parametrelerden biri, kaliteli ekran/monitördür. Bunun farkında olan Monster Notebook, Semruk ailesini; 17,3 inçlik, 4K (2160p) çözünürlüklü, IPS mat ekranla destekler. Görsel ağırlıklı çalışmalarını, oyun bilgisayarıyla gerçekleştirmek isteyenler, ekranın Adobe RGB renk gamını %100 oranında karşılaması sayesinde i9 işlemcili laptop kategorisine dâhil olan Semruk ailesinden rahatlıkla yararlanabilir.
 • İşlemciyle Uyum İçinde Güçlü Ekran Kartı: Monster Notebook’un bir diğer teknoloji partneri NVIDIA’nın mobil dünya için geliştirdiği en yüksek performanslı ekran kartları, Semruk ailesinde bulunur. Intel Core i9-11900K işlemcisinin, kolayca besleyebildiği ekran kartı, işlemci darboğazlarına takılmadan, etkileyici bir oyun deneyimi yaşanabilmesini mümkün kılar.
 • PCİe 4.0 Destekli SSD ve Yüksek Kapasiteli RAM: Güncel oyunların, disklerde kapladığı alan her geçen dönem artarken bilgisayara yüklenecek diğer uygulamaların ve dijital içeriklerin de diske ekstra yük getirdiği rahatlıkla söylenebilir. Bu nedenle hem kapasite hem de okuma/yazma hızları yüksek SSD’ler, Semruk ailesinde yer alır. Geniş kapasiteli RAM’leri sayesinde Semruk ailesi, i9 işlemcili 32GB RAMli laptop kategorisinin bir parçasıdır.

Üstün Performansa Gereksinim Duyan Profesyonellerin Vazgeçilmezi: Markut Ailesi

Monster Notebook imzalı Abra, Tulpar ve Huma ailesindeki bilgisayar serilerinden, donanım noktasında ayrılan Markut ailesi; 3D modelleme, mimari ve mühendislik gibi alanlarda çalışanlara hitap eden bilgisayarları içerir. Sahip olduğu donanım bileşenleriyle doğrudan doğruya profesyonellere seslendiğini kanıtlayan, ayrıca i9 işlemcili laptop segmentine giren Markut ailesindeki bilgisayarların dikkat çekici yönlerini ele almak gerekirse:

 • Görsel Ağırlıklı Projeleri Doğru Yansıtan Ekran: Modelleme, animasyon, üç boyutlu sahne oluşturma, video üretim/düzenleme gibi işlerle uğraşan profesyoneller, kullandıkları bilgisayarların ekranlarına azami önem gösterir. Tam da bu nedenle profesyonel seviye, 1080p çözünürlüklü, IPS panelli bir ekran, Markut ailesindeki bilgisayar serilerinde kullanıcıları karşılar.
 • Render Odaklı Ekran Kartı: Büyük bütçeli projelerde çalışan profesyoneller, yalnızca ekranda görünen bölgeyi işleyen, standart ekran kartlarıyla projelerini yürütmek istemeyebilir. 11. nesil i9 işlemcili laptop statüsündeki Markut ailesinde, NVIDIA RTX A (eski adlandırmasıyla Quadro) serisinde bulunan profesyonel ekran kartları vardır. Render sürelerinin azalmasını sağlarken gerçek zamanlı düzenleme süreçlerini de iyileştiren bu ekran kartları, Markut ailesinin en önemli özelliklerinden biridir.
 • Hızlı, Geniş Kapasiteli ve Güvenilir SSD/RAM: Bireysel veya takım çalışması hâlinde yürütülen projelere hızlı erişmek, düzenlemeleri kolayca yapmak, yeni nesil donanım bileşenleriyle mümkündür. Markut ailesindeki SSD’ler ve RAM’ler, profesyonellerin beklentilerini rahatlıkla karşılar. Ayrıca bu ailedeki bilgisayar serileri, SSD gibi donanımların yükseltmesine de uygundur. Modellerin birçoğu i9 işlemcili 32GB RAMli laptop sınıfındadır.

11. Nesil i9 İşlemcili Laptop: Oyun ve İş Performansında Yeni Standartlar

Intel ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde en güncel donanım bileşenlerini, ürettiği taşınabilir bilgisayar modellerinde kullanan Monster Notebook, 11. nesil Intel Core i9 işlemcili laptop modelleriyle gerek oyun gerekse profesyonel uygulamalarda yepyeni standartlar belirler. Semruk ailesindeki oyuncu bilgisayarlarına güç veren Intel Core i9-11900K işlemci, muazzam bir çoklu görev performansı sunar. Bunun yanında işlemciye ağır yük bindiren çevrimiçi çok oyunculu yapımların da üstesinden rahatlıkla gelir. Semruk ailesindeki bilgisayarlarda yer alan işlemci ve ekran kartı ikilisi, canlı yayınlardan video düzenleme süreçlerine dek her türlü dijital içerik üretiminin de donanım sınırlarına takılmadan yapılabilmesini sağlar.

Intel Core i9-11980HK işlemcisiyle güçlendirilen Markut ailesindeki mobil iş istasyonları, işlemcinin hesaplama konusunda önem arz ettiği profesyonel uygulamalarda, kullanıcıların esneklik kazanmalarına imkân tanır. NVIDIA GeForce RTX A serisi ekran kartları, kusursuz ve hızlı hesaplama/görüntü aktarımıyla Markut ailesindeki i9 işlemcili laptop seçeneklerini cazip kılar. NVIDIA RTX profesyonel ekran kartları, sayısı yüzü aşan ISV (Independent Software Vendor/Bağımsız Yazılım Sağlayıcısı) tarafından sertifikalandırılmıştır. CAD/CAM, grafik tasarım, 3D modelleme, animasyon, bilimsel simülasyon ve hesaplama, video düzenleme gibi alanlarda profesyonellerce kullanılan yazılımlar, bu ekran kartlarıyla verimli ve hızlı değerlendirilebilir. Hatta birçok önemli yazılım, profesyonel seride bulunmayan ekran kartlarında çalışmayı reddeder. Buradan hareketle Intel Core i9 işlemcili laptop modelleri, profesyoneller açısından daha değerli hâle gelebilir.

Intel Core i9 İşlemcili Laptop Modellerinin Oyun Performansı Nasıl?

Beraberinde getirdiği donanım bileşenleri sayesinde en güncel, yeni nesil oyunları bile 4K çözünürlükte çalıştırabilen Semruk ailesindeki laptop modelleri, NVIDIA GeForce RTX ekran kartlarıyla etkileyici bir performans sergiler. Yalnızca oyunların saniyedeki kare oranlarının yüksekliğiyle değil aynı zamanda gerçek zamanlı ışın izleme ve DLSS (Deep Learning Super Sampling/Derin Öğrenme Destekli Süper Örnekleme) teknolojileriyle de öne çıkan ekran kartları, fotogerçekçi görseller eşliğinde oyun oynanabilmesini sağlar. Oyun seanslarının, başka donanım bileşenlerinin düşük performansıyla gölgelenmemesi için RAM ve SSD gibi temel donanımların da geniş kapasiteli ve hızlı veri aktarımı sağlayan sürümleri, Semruk ailesindeki bilgisayarlarda bulunur. Konu performans olduğunda, Intel Core i9-11900K işlemci en temel kaynak olarak gösterilebilir. Çoklu işlemleri, 16 iş parçacığına dağıtarak sorunsuzca halleden, oyunların temel işlem ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan işlemci, toplam sistem başarımını pozitif yönde etkiler.

Profesyonel kullanım süreçleri için mobil iş istasyonu olarak Monster Notebook imzalı Markut ailesine yönelen kullanıcılar, iş haricindeki vakitlerini, video oyunlarıyla geçirmek istediklerinde, iş istasyonları, oyunlarda da şaşırtıcı bir performans gösterir. NVIDIA’nın GeForce RTX ailesindeki orta-üst segment grafik çözümlerinin oyun performansına yakın bir başarıma sahip GeForce RTX A ailesindeki ekran kartları, kullanıcıları memnun eder. Bilgisayarların ekran kartı dışındaki bileşenlerinin de üstün performanslı oluşu, oyun süreçlerinin hedeflendiği şekilde tamamlanabilmesine olanak tanır.

Gerek Semruk gerekse Markut ailesindeki bilgisayarlar, fiyatlarının tam karşılığını veren çözümlerdir. Bu noktada, Intel Core i9 işlemcili laptop fiyatları, bilgisayarların seslendiği kitle ve taşıdıkları donanımlara göre farklılık arz eder.

Geleceğe Yatırım Yapmak İsteyenlerin Tercihi Intel Core i9 İşlemcili Laptoplar

Hem bireysel hem de kurumsal kullanım süreçlerinde rahatlıkla değerlendirilebilecek Intel Core i9 işlemcili laptop modelleri, sıklıkla donanım ya da bilgisayar yenilemesi yapmak istemeyenler için idealdir. Monster Notebook’un, uzun soluklu kullanımlar için tasarlayıp geliştirdiği bilgisayarlar, bilgisayar/donanım maliyetlerini asgari düzeye indirmeyi amaçlayanların beklentilerine cevap verir. Zira hâlihazırda üst-uç donanım bileşenlerine ev sahipliği yapan, bunun yanında Monster Notebook’un satın alım aşamasında sunduğu donanım özelleştirmeleriyle gücü daha da artırılabilen modeller, orta-uzun vadede çıkacak uygulamaları başarıyla çalıştırır.

Bilgisayarlar için yayımlanan sürücüler, ilgili modellerin uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur. Intel’in, laptop modellerindeki Bluetooth ve Wi-Fi donanımları için sunduğu sürücüler, bu donanımların, işletim sistemi güncellemelerinden bağımsız olarak çalışmalarını sorunsuz sürdürmelerine ortam hazırlar. Düzenli şekilde ekran kartı sürücü güncellemesi sunan NVIDIA da Game Ready ve Production Branch/Studio sürücüleriyle oyun veya profesyonel uygulamaların, kusursuz çalıştırılabilmesini mümkün hâle getirir.

Ayrıca Monster Notebook, tüm bilgisayarları için ömür boyu bakım desteği sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak altı ayda bir tamamen ücretsiz şekilde yapılan bakım; fan ve toz temizliğinden termal macun yenilemesine kadar birçok işlem, bu hizmet sayesinde gerçekleştirilir. Bilgisayarların, ömrünü gerçekten de artıran bu işleme ek olarak arzu edenler, sahip oldukları “canavar”ı, tamamlayıcı garanti sayesinde yıllarca güvenle kullanabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Intel Core i9 işlemci ne zaman çıktı?

Intel’in HEDT (High End Desktop) serisi işlemcilerinin bir parçası olarak ilk kez 2017 yılında, X-Serisi altında piyasaya çıkan Intel Core i9-7900X adlı işlemci ile “Core i9” serüveni başladı. Intel, HEDT tarafına özgü olan Core i9 ailesindeki işlemcileri zaman içinde son kullanıcılara yönelik işlemcilere dönüştürdü. Bugün, gerek masaüstü bilgisayar gerekse laptop tarafında Core i9 işlemcilere ev sahipliği yapan çözümler var.

Intel Core i9 işlemci kaç çekirdekli?

Mimari, litografi ve dolayısıyla güç tüketim değerleri bakımından her bir işlemci neslinde çekirdek ve iş parçacığı sayısı değişiklik gösterir. Bu durum, doğrudan doğruya Intel Core i9 ailesindeki masaüstü ve dizüstü bilgisayar işlemcilerini de bağlar. Monster Notebook imzalı iş istasyonu ve oyun bilgisayarı modellerinde yer verilen 11. nesil Intel Core i9 işlemciler, 8 çekirdek ve 16 iş parçacığına sahiptir. Her iki bilgisayar grubundaki işlemciler, önbellek ve frekans aralığı noktasında değişiklik sergiler. Bu nedenle, ortaya koydukları performans değerleri, farklılık arz edebilir.

Intel Core i9 işlemcinin kaçıncı nesil olduğu nasıl anlaşılır?

Intel, işlemci isimlendirmesi konusunda kullanıcılar için bazı kolaylıklar sağlar. Intel Core i9-11900K işlemcisini ele alırsak, “Intel Core i9” ifadesinden sonra gelen 11900K sayı/harf bütününün başında bulunan “11” sayısı, bu işlemcinin neslini ifade eder. Sonrasında gelen üç basamaklı sayı, işlemci modelinin varyasyonunu gösterir ve sayı ne kadar büyükse işlemcinin özelliği o kadar yüksektir. Sayı sonundaki harf (K) ise işlemcinin yüksek performanslı olduğuna ve hız aşırtmaya uygunluğuna işaret eder.

En iyi Intel Core i9 işlemcili laptop hangisi?

Intel’in en önemli teknoloji partnerlerinden biri olan Monster Notebook, geliştirdiği üstün performanslı laptop modellerinde, Intel Core i9 ailesindeki işlemcileri kullanır. Profesyonellere hitap eden Markut ailesindeki taşınabilir bilgisayarlarda, mobil platformun en güçlü Core i9 işlemcileri vardır. Yüksek performansı, enerji verimliliğiyle bir arada sunan işlemciler, bu bilgisayarların, masaüstü bilgisayarlarla performans bakımından rahatlıkla yarışabilmesini sağlar. Her zaman en iyisini isteyen oyun tutkunları için geliştirilen Semruk ailesinde ise masaüstü bilgisayarlar için geliştirilen Core i9 işlemcilere yer verilir. Bu sayede oyuncuların, işlemci tarafındaki başarım beklentileri karşılanmış olur.

 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  90.899,00 TL

  88.699,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.2.1 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.2.1
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık

  205.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.1.2 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.1.2
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 4000MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
  144.499,00 TL

  141.999,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.1 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.1
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
  136.399,00 TL

  133.999,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.2.4 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.2.4
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 128GB (4x32GB) DDR5 3600MHz
  • 2x 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık

  233.399,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.2 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.2
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık

  199.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.1.4 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.1.4
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 128GB (4x32GB) DDR5 3600MHz
  • 2x 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık

  166.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.1.1 17,3" Workstation
  4.0 (1)

  Markut M7 V6.1.1
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
  141.399,00 TL

  139.999,00 TL

  İNDİRİM

  %1

  SEPETE EKLE
 • Semruk S7 V9.3.4 17" Oyun Bilgisayarı

  Semruk S7 V9.3.4
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • NVIDIA® GeForce® RTX4090 Max-Performance 16GB GDDR6 256-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 1.1V 5200MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye

  150.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Semruk S7 V9.2.3 17" Oyun Bilgisayarı
  4.8 (4)

  Semruk S7 V9.2.3
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13950HX 24C/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.0GHZ P-CORE Max 5.50 GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 1.1V 5200MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye

  91.399,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Semruk S7 V9.2.1 17" Oyun Bilgisayarı
  4.8 (5)

  Semruk S7 V9.2.1
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13950HX 24C/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.0GHZ P-CORE Max 5.50 GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 5600MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye

  82.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.2 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2.2
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  95.399,00 TL

  93.499,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.4 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2.4
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  92.099,00 TL

  90.299,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.1.3 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.1.3
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 4000MHz
  • 2x 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık

  154.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Semruk S7 V9.3.3 17" Oyun Bilgisayarı

  Semruk S7 V9.3.3
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • NVIDIA® GeForce® RTX4090 Max-Performance 16GB GDDR6 256-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 1.1V 5200MHz
  • 2x 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye

  157.499,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Semruk S7 V9.3.1 17" Oyun Bilgisayarı

  Semruk S7 V9.3.1
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • NVIDIA® GeForce® RTX4090 Max-Performance 16GB GDDR6 256-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 5600MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye

  142.499,00 TL

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.5 16" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Tulpar T6 V1.2.5
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  97.099,00 TL

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.3 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2.3
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  94.499,00 TL

  92.299,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.1 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2.1
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  93.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.2.2 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.2.2
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 4000MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
  210.499,00 TL

  207.999,00 TL

  İNDİRİM

  %1

  SEPETE EKLE
 • Semruk S7 V9.3.6 17" Oyun Bilgisayarı

  Semruk S7 V9.3.6
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • NVIDIA® GeForce® RTX4090 Max-Performance 16GB GDDR6 256-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 5600MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye
  146.599,00 TL

  144.099,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Semruk S7 V9.2.5 17" Oyun Bilgisayarı

  Semruk S7 V9.2.5
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13950HX 24C/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.0GHZ P-CORE Max 5.50 GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 5600MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye
  87.099,00 TL

  84.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE