İş Ofis Bilgisayarları

Kalbi, uzun süredir teknolojik gelişmelerle atan iş dünyasında özellikle ofis bilgisayarı modelleri, profesyonel yaşantının vazgeçilmez unsurları arasında kendine sağlam bir yer bulur. Ofiste yoğun bir proje yürütülse de evden uzaktan çalışma düzenine adapte olunsa da; güçlü, güvenilir ve yüksek performanslı bir iş bilgisayarı, iş süreçlerinin akıcı ve verimli ilerlemesine katkı sağlar. Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen laptop modelleri söz konusu olduğunda, Türkiye’deki en prestijli üreticiler arasında gösterilen Monster Notebook, iş dünyasının bu keskin ihtiyaçlarına Huma ailesiyle yanıt verir. Yalnızca ofis bilgisayarı laptop değil aynı zamanda bir iş ortağı hâline gelen Huma iş bilgisayarları, sizin de çalışma partneriniz olabilir.

İş Dünyasının Vazgeçilmezi: Yüksek Performanslı Güçlü Ofis Bilgisayarı

İş dünyasının dinamik ve hızlı temposu hem bireysel olarak hem de takım hâlinde çalışanlardan kesintisiz şekilde yüksek performans bekler. Bu nedenle, iş süreçlerinin verimli ve kesintisiz ilerleyebilmesi için güçlü ofis bilgisayarı modelleri, profesyoneller için vazgeçilmez birer araç hâline gelmiştir. İş bilgisayarı laptop, bir teknolojik araç olmanın ötesinde, projelerin zamanında ve hatasız bir şekilde tamamlanması, veri analizi, raporlama ve birçok iş sürecinde kritik bir rol oynar. Özellikle taşınabilir iş bilgisayarı modelleri, mobil çalışma koşullarına uyum sağlama, iş seyahatlerini verimli kılma ve uzaktan çalışma düzeninde esneklik sunma gibi avantajlarla ön plana çıkar.

Monster Notebook imzalı Huma ailesindeki laptop modelleri, bu noktada iş dünyasının ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde cevap verir. Gerek şık tasarımı gerekse hafifliğiyle profesyonellerin beğenisini kazanan Huma ofis bilgisayarı modelleri; yüksek işlemci gücü, geniş depolama alanı ve uzun pil ömrüyle profesyonellerin yanında güçlü bir partner olur. İster ofiste isterse dış mekânda olsun, Huma ailesi, kesintisiz ve akıcı bir çalışma deneyimi sunar. İş yaşamında başarıyı, güçlü teknolojik altyapı ve stratejik planlamanın getirdiğini bilen herkes için iş dünyasının vazgeçilmezi, Huma ofis bilgisayarı laptop çeşitleridir. Ayrıca bu bilgisayarlar, taşınabilirlik olanaklarıyla da dikkat çeker. İşte tam da bu nedenle iş bilgisayarı önerisi isteyen profesyonellerin karşısına daima Huma H4 ve Huma H5 serilerindeki çözümler çıkar.

Teknoloji ve Performansın Buluşma Noktası: Huma Ofis Bilgisayarı

Monster Huma ailesindeki en iyi ofis bilgisayarı modelleri, iş dünyasının karmaşık ve zorlu ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmış, teknoloji ve performansın buluştuğu bir noktada yer alır. Bu ailenin parçası olan bilgisayarların dikkat çeken teknik özelliklerine bakmak yararlı olabilir.

 • Ekran: 14,1 ila 15,6 inçlik, yüksek yenileme hızlarına sahip, QHD ve FHD çözünürlükleriyle keskin ve canlı görseller sunar. Bazı modellerdeki 16:10 en-boy oranlı ekran, çalışma süreçlerinizde size daha geniş bir görüş alanı sağlar.
 • Webcam: Yüksek çözünürlüklü web kameralar, toplantı ve görüntülü görüşmeler için idealdir. Ayrıca Windows Hello destekli yüz tanıma teknolojisi sayesinde işletim sistemine güvenli ve hızlı giriş yapabilirsiniz.
 • Klavye: 2 kademeli aydınlatmaya sahip olan, su sıçramasına dayanıklı klavye, uzun süreli kullanımlarda bile konforlu bir yazım deneyimi yaşamanızı mümkün kılar.
 • İşlemci: Monster Notebook’un teknoloji partneri Intel’in, en güçlü ve düşük güç tüketimli mobil işlemcileri, yüksek performanslı çoklu görev kabiliyetleriyle iş süreçlerinizi hızlandırır.
 • RAM: Yüksek çalışma frekanslarına ve düşük gecikme değerlerine sahip DDR5 ve DDR4 bellekler, Huma ailesindeki iş bilgisayarı laptop modellerinin performansını artırır. Bu sayede çalışmalarınızı hızla sürdürebilirsiniz.
 • Depolama: Geniş kapasiteli M.2 SSD’lerle donatılan Huma ofis bilgisayarı çeşitleri, yüksek okuma-yazma hızlarıyla takdir toplayan depolama birimleriyle, anlık veri erişimi ve hızlı sistem/uygulama başlatma olanaklarından yararlanmanızı sağlar.
 • Ekran Kartı: En iyi iş bilgisayarı modellerinde bulunan ve işlemcilere entegre durumdaki Intel Iris Xe Graphics grafik birimleriyle güçlendirilen Huma ailesi, grafik tabanlı uygulamalarda ve multimedya içeriklerinde üst düzey performans elde etmenize yardımcı olur.

Huma İş Bilgisayarı Modelleriyle Kesintisiz ve Güvenli Çalışma Deneyimi

Gelişmiş teknolojisi, dayanıklı yapısı ve kullanıcı dostu özellikleriyle öne çıkan seride, işlerinizi daha verimli ve etkili bir şekilde yönetebilmeniz için ihtiyacınız olan her şey düşünülmüştür. Hatta gelişmiş ses sistemleri dahi iş bilgisayarı önerisi listelerinde başı çeken Huma ailesinde mevcuttur. Bu aşamada, Huma ofis bilgisayarı seçeneklerinin, diğer özelliklerine göz atmak faydalı olabilir:

 • Bağlantı Portları: Huma ailesindeki en iyi ofis bilgisayarı çeşitleri, Thunderbolt 4 teknolojisi sayesinde yüksek veri transfer hızları ve ekran bağlantı olanaklarına kavuşur. Bu da veri aktarımını ve haricî ekran bağlantılarını hızlandırır. HDMI 2,1 portu, 4K çözünürlükte ekran bağlantısına izin verir. Böylece sunumlarınızı geniş ekranda yapabilir, sunumunuzun gücünü artırabilirsiniz. Bunların yanı sıra USB 3,2 Gen1 ve Gen2 portları, bilgisayarların işlevselliğini zirveye taşır.
 • Ses Sistemi: Nahimic Audio destekli yüksek kaliteli ses deneyimi, toplantılarınızdaki ve multimedya içeriklerinizdeki seslerin daha net ve canlı işitilmesini mümkün kılar. 10 bant ekolayzer, ses deneyiminizi kişiselleştirmenize ve ortamınıza göre optimize etmenize olanak tanır. Ek bir hoparlöre gerek bırakmayan yüksek kaliteli yerleşik hoparlörler, net ve dolgun sesle iletişim ve eğlenceyi bir üst seviyeye taşır.
 • Güvenlik: Huma ofis bilgisayarı modelleri, Windows Hello destekli yüz tanıma teknolojisiyle işletim sistemine, ek bir parola veya PIN olmaksızın, hızlıca giriş yapmanıza olanak tanır. Parmak izi okuyucu ise biyometrik güvenlik özelliğiyle verilerinizi korur ve sadece yetkili kullanıcıların veri erişimine izin verir. Fiziksel kamera kapağı, gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur ve istenmeyen erişimleri engeller.
 • Batarya: Bilgisayarların hafif olmasını sağlayan magnezyum kasa içine gizlenen batarya, uzun ömürlü pil kapasitesine gereksinim duyan mobil kullanıcılar için idealdir. Gün boyu süren işlerinizde sizi yarı yolda bırakmayan batarya, hızlı şarj teknolojisi sayesinde kısa süreli şarjlarla bile uzun süreli kullanım elde etmenizi sağlar. Huma ailesindeki en iyi iş bilgisayarı modellerinin USB Type-C üzerinden şarj olanağı, farklı şarj seçeneklerinden yararlanmanıza zemin hazırlar.

Huma Ofis Bilgisayarı ile İşinizi Her Yerde Yapın: Taşınabilirlik ve Dayanıklılık

Modern iş dünyası, çalışanlardan ofis dışında da aynı verimlilikle iş akışlarını takip edebilmelerini bekler. Bu noktada, Huma iş bilgisayarları, taşınabilirlik ve dayanıklılık konusunda kullanıcılarına önemli avantajlar sunar.

Magnezyum alaşımlı kasa, bilgisayarların hem hafif hem de dayanıklı olmasını sağlar. Bu sayede işiniz sizi nereye götürürse götürsün, Huma daima sizinle olur. Magnezyum, hafifliğiyle bilinirken aynı zamanda sağlamlığıyla da dikkat çeker. Bu özellikler, bilgisayarınızın taşıma sırasında karşılaşabileceği darbelere ve sarsıntılara karşı ekstra bir koruma sağlar. Huma ailesinin taşıdığı teknik ve yapısal olanaklar, iş seyahatlerinizde veya evle ofis arasında mekik dokurken bilgisayarınızın güvenliğini ve dayanıklılığını garanti altına alır. Ayrıca, ofis bilgisayarı modelleri, hafif yapısıyla çantanızda fazladan bir ağırlık oluşturmaz ve taşıma kolaylığıyla mobil çalışma yaşamınıza destek olur. Huma ile işleriniz, siz nereye giderseniz gidin, sizinle birlikte gelir ve tüm bu süreçte size güvenilir bir performans sunar. Sunduğu teknik ve yapısal avantajlara karşın Huma ailesindeki ofis bilgisayarı fiyatları oldukça erişilebilir seviyelerde seyreder. Bütçenizi yormadan, güçlü ve taşınabilir bir iş bilgisayarına kavuşabilirsiniz.

Monster ile Kişiye Özel Bilgisayar Deneyimi ve Endişesiz Kullanım İmkânı

Monster Notebook, Huma serisi ile iş dünyasına yönelik özel çözümler sunarken aynı zamanda kullanıcılarına kişiye özel ve endişesiz bir bilgisayar deneyimi de vadeder. Huma ofis bilgisayarları, işlevsellik ve performansı ön planda tutarken Monster’ın satın alım aşamasında sunduğu özelleştirme seçenekleriyle bireysel ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verir. Daha fazla depolama alanına veya daha yüksek kapasiteli RAM’e ihtiyacınız olursa, gereksinimlerinize en uygun konfigürasyonu anında oluşturabilirsiniz. Ayrıca Monster’ın ömür boyu bakım garantisiyle Huma iş bilgisayarınız, ilk günkü performansıyla yıllarca sizinle olur. Yetkin teknik servis ekibi, olası her türlü sorun karşısında hızlı ve etkili çözümler sunarak iş sürekliliğinizi en üst düzeyde tutar. Böylece Huma ile işinizi her yerde ve her zaman kesintisiz olarak sürdürebilir, Monster Notebook’un sağladığı kişiye özel deneyim ve güvenceyle teknolojinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ofis bilgisayarı alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ofis bilgisayarı alırken, iş yükünüze uygun işlemci, RAM ve depolama seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Grafik ve tasarım işleri için yeterli düzeyde performansa sahip bir ekran kartı da önemlidir. Bağlantı portları, kablosuz bağlantı seçenekleri, batarya ömrü, mobilite ve esneklik açısından kritik önem arz eder. Dayanıklılık, güvenlik özellikleri ve markanın sunduğu garanti ve destek hizmetleri de mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

İş bilgisayarları hangi alanlarda kullanılabilir?

İş bilgisayarları; ev veya ofis ortamlarında veri girişi, e-posta yönetimi ve doküman hazırlığı; mühendislikte CAD ve grafik tasarımları; finans sektöründe veri analizi ve raporlama; pazarlama ve satışta müşteri ilişkileri yönetimi ve sunum hazırlığı gibi birçok alanda kullanılabilir. Bunların haricinde programlama, veritabanı yönetimi, grafik tasarım ve video düzenleme gibi teknik ve yaratıcı işlerde de iş bilgisayarları görev alabilir. Ofis bilgisayarları, eğitim ve araştırma alanlarında veri analizi, içerik üretimi ve sanal ortamda eğitim verme amacıyla da kullanılabilir.

En iyi ofis bilgisayarı markası hangisi?

Türkiye’de yüksek performanslı bilgisayarlarıyla tanınan Monster Notebook, ofis bilgisayarları konusunda da oldukça iddialıdır. Özellikle Huma ailesindeki bilgisayar modelleri, iş dünyasının zorlu ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmıştır ve hem teknoloji hem de performansın buluşma noktasıdır. Kullanıcılarına yüksek performans, dayanıklılık ve güvenilirlik sunan Monster Notebook, ömür boyu bakım garantisi ve yetkin teknik servisiyle de sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşatır.

 • Huma H4 V4.2.1 14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V4.2.1
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  43.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.1.1 15,6" İş Bilgisayarı - Siyah
  5.0 (1)

  Huma H5 V4.1.1
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  25.499,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.12 14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold
  5.0 (1)

  Huma H4 V5.1.12
  14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Çiçek Desenli Askılı Notebook Çantası Hediye

  25.299,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V4.2.5 14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V4.2.5
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  46.399,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.2.1 15,6" İş Bilgisayarı - Siyah
  5.0 (1)

  Huma H5 V4.2.1
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  28.699,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.1 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş
  5.0 (1)

  Huma H4 V5.1.1
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  25.199,00 TL

  24.499,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.1 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V5.2.1
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  30.199,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.1 14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  Huma H4 V5.2.1
  14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  30.199,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.2.1 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş
  5.0 (2)

  Huma H5 V4.2.1
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  29.899,00 TL

  28.699,00 TL

  İNDİRİM

  %4

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.1.1 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş
  5.0 (3)

  Huma H5 V4.1.1
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  25.499,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.1.14 15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  Huma H5 V4.1.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  30.799,00 TL

  29.999,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.2.13 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H5 V4.2.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  29.999,00 TL

  28.499,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.5 14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  Huma H4 V5.1.5
  14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Çiçek Desenli Askılı Notebook Çantası Hediye

  21.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.14 14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  Huma H4 V5.2.14
  14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  33.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V4.2.3 14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V4.2.3
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  47.399,00 TL

  42.399,00 TL

  İNDİRİM

  %11

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.1.14 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H5 V4.1.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  30.799,00 TL

  29.999,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.8 14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  Huma H4 V5.1.8
  14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Çiçek Desenli Askılı Notebook Çantası Hediye

  23.699,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.1.13 15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  Huma H5 V4.1.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  25.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.2.14 15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  Huma H5 V4.2.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  34.299,00 TL

  32.499,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.2.13 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V5.2.13
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  29.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H4 V5.1.13 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H4 V5.1.13
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  24.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.1.13 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H5 V4.1.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  25.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.2.13 15,6" İş Bilgisayarı - Siyah
  5.0 (1)

  Huma H5 V4.2.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  29.999,00 TL

  28.499,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.2.14 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H5 V4.2.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  34.299,00 TL

  32.499,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE