İş Ofis Bilgisayarları

Profesyonel iş hayatında; ofis uygulaması, gelişmiş grafik arayüzlerine sahip paket programlar, fotoğraf ve video düzenleme yazılımlarıyla çalışan kullanıcılar için standart bilgisayar donanımları yetersiz kalıyor. İşte tam da bu noktada, efsanevi Huma kuşunun gücü ve zarafetini üzerinde taşıyan Monster iş bilgisayarı modelleri devreye giriyor.

14 inçlik IPS ekranla gelen business notebook modelleri, kullandığınız profesyonel yazılımları eksiksiz görüntülemenizi sağlıyor. Özelleştirilebilir donanım seçenekleriyle hayalinizdeki konfigürasyonu oluşturabileceğiniz notebooklar, Intel ve NVIDIA’nın en yeni işlem birimlerini üzerinde taşıyor. Bunun yanında, yüksek kapasiteli RAM, SSD formundaki depolama birimi ve sistemin yoğun yük altında bile serin çalışmasını temin eden soğutma mekanizmaları, projelerinizi günler veya saatler yerine dakikalar içerisinde tamamlamanıza imkan tanıyor. Notebook modelleri, üstün donanım özelliklerine karşın pil dahil sadece 1.05 Kg ağırlığıyla taşınabilirlik sınırlarının altında kalmayı başarıyor.

Yeni nesil 64-bit destekli uygulamaları sorunsuz kullanabilmeniz ve bilgisayar donanımını verimli şekilde değerlendirebilmeniz adına Windows işletim sistemiyle zenginleştiriliyor. Ayrıca business laptop modelleri, donanım ve yazılım desteğiyle işten arta kalan zamanınızı oyun ve eğlenceye yönelik içeriklerle geçirmenize de fırsat veriyor. Zengin bağlantı noktaları, güvenlik çözümleri ve konforlu kullanım imkanı yaratan olanaklar, bilgisayarların en iyi iş ortağınız olmasını sağlıyor.

İlk 30 gün içerisinde ekranda tek bir ölü piksel oluşması durumunda panel değişimi, çalıştıramadığınız uygulama olduğunda satın aldığınız tarihten itibaren ilk 15 gün içinde iade imkanı, ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti gibi avantajlarla, Monster ofis bilgisayarları seçiminizi bekliyor.

Gelişmiş yazılımları, masaüstü bilgisayar performansıyla kullanmak istiyorsanız Monster business laptop modellerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza yanıt veren notebooku hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz Monster’ın; İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki Monster mağazalarını ziyaret ederek ürünlere yakından göz atabilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Bilgi
Ekran Kartı Bilgi
Ekran Bilgi
14.0" (4)
1.Port M.2 SSD Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Klavye Bilgi
Ağırlık Bilgi
1.05Kg (4)
Fiyat Aralığı Bilgi
4 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4