Monster Huma H4

Efsanevi Huma kuşu; gücünü, asaletini ve zarafetini Monster Huma H4 serisi ile gözler önüne seriyor. Daima yanında taşıyabileceği bir iş bilgisayarı edinmeyi hedefleyen ancak sahip olduğu modelin hem iş hayatında hem de günlük yaşamda başvuracağı uygulamalarda tatmin edici performans göstermesini isteyenler, seçimlerini Huma H4 serisinden yana kullanıyorlar.

Genel görünümüyle iş bilgisayarı konseptinden uzaklaşmayan ancak modern tasarım detaylarından da taviz vermeyen notebooklar, 14 inç boyutlarındaki mat IPS ekranlarıyla dijital içerikleri gerçek renkleriyle görüntüleyebilmenizi sağlıyor. İlk 30 gün içerisinde ölü piksel meydana gelmesi halinde panel değişimi gerçekleştirilen modeller, kusursuz çalışma ortamı oluşturmanızda önemli rol oynuyor. Ofis uygulamalarının yanı sıra, fotoğraf ve video düzenleme yazılımlarıyla da zaman geçirenleri memnun eden ekran, parlaklık oranıyla da yeterlilik gösteriyor.

Beyaz renk arka aydınlatmaya sahip klavyesiyle az ışıklı ortamlarda da kullanabileceğiniz bilgisayarlar; kablosuz bağlanabilirlik olanakları, stereo hoparlörleri, yeni nesil bağlantı noktaları ve daha sayısız özelliğiyle size eksiksiz bir bilgisayar deneyimi yaşatıyor.

Intel ve NVIDIA’nın güçlü işlem birimleriyle zenginleştirilen Huma H4 iş bilgisayarı modelleri, satın alma aşamasında özelleştirebileceğiniz donanımıyla zorlu uygulamaların ve karmaşık hesaplamaların üstesinden gelebiliyor. Yüksek bellek miktarı ve SSD desteğiyle performans sorunu yaşama ihtimalini en başından engelleyen notebooklar, çalıştıramadığınız yazılımlar olduğu takdirde satın aldıktan sonra ilk 15 gün içerisinde iade garantisiyle performans noktasındaki gücünü ispatlıyor. Bunun yanı sıra, edindiğiniz bilgisayarlar ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti sayesinde ilk günkü performansıyla çalışıyor.

Yüksek performansı ve taşınabilirliği ön planda tutuyorsanız, ileri seviye donanımlarına karşın bataryası dahil yalnızca pil dahil 1.05 Kg ağırlığında olan Monster Huma H4 serisi notebookları inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, Monster’ın yarattığı eşsiz atmosfere dahil olmak için İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki Monster mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Bilgi
Ekran Kartı Bilgi
Ekran Bilgi
14.0" (4)
1.Port M.2 SSD Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Klavye Bilgi
Ağırlık Bilgi
1.05Kg (4)
Fiyat Aralığı Bilgi
4 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4