17 inç Laptoplar

Sahip olduğu taşınabilir bilgisayarı yalnızca dijital içerik tüketimi amacıyla değil içerik üretimi ve profesyonel alanda da kullanmayı hedefleyenlerin tercihi, eskiden olduğu gibi yine 17 inç laptop modellerinden yana oluyor. Artan ekran boyutuyla birlikte kasanın da genişlemesi, daha güçlü donanım bileşenlerinin yanı sıra ekstra verimliliğin kapılarını aralayan soğutma sistemleri, laptop önerisi isteyenlerin, 17 inç laptop tavsiye listelerini incelemelerine zemin hazırlıyor. Teknolojik gelişmeleri takip etmekle kalmayıp teknoloji partneri olduğu şirketlerin, en güncel donanımlarını, kendi çözümlerine uyarlayarak gerek profesyonel seviye iş istasyonlarının gerekse oyun bilgisayarı modellerinin teknik özelliklerini zenginleştiren Monster, Intel Core i5, i7 ve i9 işlemcili 17 inç laptop seçenekleriyle Türkiye’deki laptop pazarını domine etmeyi sürdürüyor.

17 inç Laptop: Büyük Ekran, Büyük Avantajlarla Geliyor

Monster imzası taşıyan 17 inç laptop modelleri, gerek ekran kaliteleri gerekse üstün performansları sayesinde oyun tutkunlarına ve profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. Her kullanıcı grubunun ihtiyaçlarını gözeterek taşınabilir bilgisayarlarda yer verdiği ekranların teknik özelliklerini şekillendiren Monster, oyun bilgisayarı seçeneklerinde yüksek çözünürlüklü ve 144+ Hz’lik paneller kullanıyor. Intel’in güçlü işlemcilerinin yanında, NVIDIA tarafından hazırlanan oyunculara özel mobil ekran kartlarıyla performans konusunda akıllarda hiçbir şekilde şüphe bırakmayan çözümler, özel fan ve soğutma sistemleriyle yoğun oyun ve içerik üretim süreçlerinde sahiplerinin yüzünü güldürüyor.

Doğrudan doğruya profesyonellere seslenen i9 işlemcili 17 inç laptop seçenekleri ise önemli projelerini, görsel ve yapısal açıdan şansa bırakmak istemeyenlerin öncelikli tercihi oluyor. 4K (2160p) çözünürlüğe varan 144+ Hz ekranlar, tam da bu nedenle profesyonel seviye 17 inç laptop çeşitlerinde boy gösteriyor. Keskinlik ve yenileme hızı konusunda kendi sınıfında rakipsiz olan ekranlar, aynı zamanda renk doğruluğu tarafında da profesyonellerin, haricî monitör kullanma gereksinimini ortadan kaldırıyor. Donanım tarafında, oyunculara yönelik geliştirilen Intel Core i5 ve i7 işlemcili 17 inç laptop çeşitlerinden farklı olarak NVIDIA’nın; yazılım sertifikasyonları, yazılım optimizasyonları ve sürücü özelleştirmeleriyle benzerlerinden ayrılan, profesyonel segment ekran kartları yer alıyor. Intel Core i9 ailesindeki işlemcilerle harikulade bir ikili olan ekran kartları, fotogerçekçi render’lardan inşaat projelerine, mühendislik simülasyonlarından yapay zekâ (YZ) odaklı çalışmalara dek her alanda, en ağır yüklerin altından kolayca kalkıyor. Gelişmiş soğutma mekanizmaları, geniş kapasiteli batarya ve zengin bağlantı seçenekleri de profesyonellere hitap eden çözümlerin, laptop tavsiye listelerine dâhil olmalarını sağlıyor.

17 inç Laptop Modelleriyle Oyun Deneyimi Gerçekten de Bambaşka

Yeni nesil oyun motorlarından yararlanılarak geliştirilen oyunlar, her geçen gün daha da artarken gaming laptop sınıfındaki oyun bilgisayarlarının da hem donanımsal hem de yapısal açıdan farklılaşması kaçınılmaz oluyor. Dünyadaki teknoloji trendlerinin iz düşümü niteliğindeki Monster oyun bilgisayarı çeşitleri, oyuncuların, düşük fps (saniyedeki kare hızı) değerleriyle boğuşmaları yerine, kendilerini doğrudan oyunun içinde gibi hissedebilmelerini mümkün kılıyor. Bunu yaparken en güncel donanımlardan ve yazılım özelliklerinden yararlanıyor. Böylece 17 inç laptop formundaki oyuncu bilgisayarlarıyla bambaşka bir oyun tecrübesi yaşanıyor. İlgili modellerin avantajlarını sıralamak gerekirse:

 • Yüksek Çözünürlüklü ve Yenileme Hızlı Ekranlar: Oyunlardaki görüntülerin keskin ve akıcı görünmesini sağlayan Monster 17 inç laptop seçenekleri, oyuncuların, özellikle rekabetçi yapımlarda rakiplerine karşı üstünlük kurmasında etkili oluyor.
 • Yeni Nesil İşlemciler: Monster ile teknoloji partneri olan Intel’in en güncel ve güçlü işlemcileri, bu bilgisayarlarda kendine yer buluyor. Oyunların artan işlemci gereksinimine ve içerik üretim süreçlerinde sistemin ihtiyaç duyduğu hesaplama gücüne yanıt veren işlemciler, yapay zekâ desteği, verimlilik ve güç tüketimi noktasında dikkat çekiyor.
 • Yapay Zekâ Özellikli Ekran Kartları: Monster’ın bir diğer teknoloji partneri olan NVIDIA’nın, derin öğrenme ve yapay zekâ özellikleri sunan ekran kartları, oyun bilgisayarı modellerinin en güçlü yanlarından biri oluyor. İlgili ekran kartlarındaki derin öğrenme destekli süper örnekleme (DLSS) ve yapay zekâ ile güçlendirilmiş kare oluşturma (AI-Powered Frame Generation) teknolojileri, oyuncuların daha kaliteli ve akıcı görsellerle oyun oynamalarına imkân tanıyor.
 • Oyuncuları Memnun Edecek Donanım Birimleri: Yüksek kapasiteli RAM (bellek) ve SSD (depolama birimi), Dolby varyasyonlarına sahip ses sistemleri, kablolu ve kablosuz bağlantı imkânları, 17 inç laptop çeşitlerinin demirbaşları arasında sıralanabiliyor. Oyunculara seslenen 17 inç laptop fiyatları ise tercih edilen modelin taşıdığı teknik özelliklere göre farklılık arz ediyor.

Profesyonel Çalışma Süreçlerinde i9 İşlemcili 17 inç Laptop Ayrıcalığı

İçerik profesyonelleri, mimarlar, mühendisler ve istatistik hesaplamaları gerçekleştirenlerin en önemli asistanı hâline gelen i9 işlemcili 17 inç laptop modelleri, Monster yorumuyla apayrı bir değer kazanıyor. Uzmanlar için yine uzmanlar tarafından, tasarlanan “canavar”lar, Intel’in üst uç işlemcilerinin yanı sıra NVIDIA’nın, tamamen profesyoneller için üretilen ekran kartlarını beraberinde getiriyor. Karmaşık ve yoğun iş süreçlerinde değerlendirilebilen, sürekli yüksek performans gerektiren çalışmalarda profesyonellerin kararlılık beklentilerine de yanıt veren çözümler, iş yüklerinin sorunsuzca yönetilebilmesine olanak veriyor. Profesyonel segmentteki 17 inç laptop çeşitlerinin avantajlarını sıralamak gerekirse:

 • Ultra Çözünürlüklü ve Yüksek Yenileme Hızlı Ekranlar: Mühendislik simülasyonlarının, 3D modellemelerin ve video düzenleme işlemlerinin sorunsuzca yapılabilmesi, Monster imzalı laptop modellerindeki ekranlarla olanaklı hâle geliyor. 4K ve üzeri çözünürlükler, 144 Hz ve üzeri yenileme hızları, bu serideki bilgisayarların, standart özellikleri içinde bulunuyor.
 • Güçlü ve Yapay Zekâ Destekli İşlemciler: Intel’in AI PC çağını başlatan üstün performanslı ve yapay zekâ destekli işlemcileri; yerleşik CPU (merkezî işlem birimi) ve GPU (grafik işlem birimi) birimlerinin yanı sıra NPU (nöral işlem birimi) da içeriyor.
 • Profesyonel Sertifikasyona Sahip Ekran Kartları: NVIDIA’nın, eskiden Quadro olarak adlandırdığı çözümlerin yeni nesil sürümü konumundaki ekran kartları, 100’den fazla profesyonel uygulama için uygunluk gösteriyor. Sertifikasyonları sayesinde yeterliliklerini ispat eden ekran kartları, aynı zamanda gerek donanımsal gerekse yazılımsal açıdan optimizasyon sunuyor. Bu da standart ekran kartlarının üstesinden gelemeyecek iş akışlarının, bu ekran kartlarıyla kolayca gerçekleştirilebilmesini mümkün kılıyor.
 • Özelleştirmeye Müsait Dâhilî Donanım Altyapısı: Satın alım aşamasında ve sonrasında Monster’ın teknik ekibi tarafından RAM ve SSD yükseltmesi yapılabilecek taşınabilir bilgisayarlar, özel soğutma sistemleri ve geniş kapasiteli bataryalarıyla da kullanıcılarının gereksinimlerine cevap veriyor.

Çoklu Görevlerle Çalışanlar, 17 inç Laptop Tavsiye Ediyor

Intel Core i5, i9 ve i7 işlemcili 17 inç laptop seçenekleri, oyun ve eğlencenin yanı sıra bilgisayarını çoklu görevlerle çalışmak üzere değerlendirenler için de ideal oluyor. Buradan hareketle çoklu görevlerle başa çıkmak için tasarlanan 17 inç laptop’lar, profesyoneller arasında giderek daha fazla tercih ediliyor. İlgili cihazlar, geniş ekranları ve güçlü donanımları sayesinde birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırırken bile yüksek verimlilik ve akıcılık sunuyor. Bu laptop modellerinin çoklu görevlerdeki başarısının sırrını birkaç maddede özetlemek mümkün:

 • Geniş ve Yüksek Çözünürlüklü Ekran Alanı: 17 inç genişliğindeki yüksek çözünürlüklü ekran, birden fazla pencereyi aynı anda görüntülemek için oldukça büyük bir alan sağlıyor. Özellikle kıyaslamalı belge takibi, veri analizi, programlama, grafik tasarım gibi alanlarda çalışanlar, böylesi ekranlar aracılığıyla zaman kazanıp daha verimli çalışabiliyor.
 • Yüksek Performanslı İşlemciler: Intel imzalı güçlü işlemciler, ağır yazılımları ve uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor. Çok çekirdekli ve yapay zekâ destekli işlemciler, kullanıcıların uygulamalar ve pencereler arasında geçiş yaparken hiçbir surette performans kaybı yaşamamalarını olanaklı kılıyor.
 • Etkili Bellek Yönetimi: Yalnızca bugünün değil geleceğin donanım bileşenlerini bir araya getiren Monster 17 inç laptop çeşitleri, geniş kapasiteli RAM’leri, taşıdıkları işletim sistemleriyle etkili şekilde yönetiyor. Bu sayede birden fazla görev aynı anda, hızlı ve etkili biçimde değerlendirilebiliyor.

Gelişmiş Soğutma Sistemleri: Yoğun kullanım sırasında dahi laptop’ın soğuk kalmasını sağlayan soğutma sistemleri, etkin kullanımda ısı üreten işlemci ve ekran kartının, sürekli olarak yüksek performans sergilemesine ortam hazırlıyor.

Yüksek Kaliteli Panele Sahip 17 inç Laptop Modelleriyle Film Keyfi

Monster tarafından geliştirilen 17 inç laptop modelleri, yüksek çözünürlüklü ve parlak ekranlarıyla film tutkunları için de ideal bir seçenek oluyor. Haricî bir ekran olmadan da filmlerin sunduğu sürükleyiciliğe kapılmak arzusundaki teknoloji tutkunları, bu cihazların 4K ve üzeri çözünürlüklü ekranlarıyla, popüler video akış hizmetlerinde yayımlanan filmlerdeki sahneleri, en ince detaylarına kadar net ve canlı bir biçimde görebiliyor. İlgili laptop modellerinin yüksek parlaklıktaki ekranları, her ortamda mükemmel görüntü kalitesi sunarken, geniş renk gamı ise renkleri canlı ve gerçekçi hâle getiriyor. Tüm bu özellikler, evde sinema deneyimini laptop ekranına taşıyor ve film izleme keyfini maksimum seviyeye çıkarıyor. Monster imzalı 17 inç laptop’lar, yüksek kaliteli bir görsel deneyim vadediyor.

Emektar bilgisayarınızla vedalaşmayı ve onun yerine bir “canavar” ile yola devam etmeyi planlıyorsanız, Monster’ın oyunculara ve profesyonellere hitap eden çözümlerini inceleyebilir, gereksinimlerinize yanıt veren modelleri, cazip 17 inç laptop fiyatları üzerinden edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

17 inç Laptop Ölçüleri Nedir?

Laptop modelleri, genellikle ekran boyutlarına göre isimlendiriliyor. Ekranların boyutları ise köşeden köşeye yapılan diyagonal bir ölçümle belirleniyor. Standart bir 17 inç laptop (17,3 inç), yaklaşık 43,9 cm diyagonal ekranla geliyor. Fakat bilgisayarın genel boyutları, ekran çerçeve kalınlığı ve benzeri fiziksel özellikleri, modelden modele değişiklik gösterebiliyor.

17 inç Laptop’ların Avantajları Neler?

17 inç laptop’lar, geniş ekranları sayesinde kullanıcılara daha büyük bir görüntüleme alanı sunuyor. Özellikle oyun oynama, grafik tasarımı yapma ve video düzenleme gibi süreçlerde geniş ekran, kullanıcılara avantaj sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü geniş ekran, aynı anda birden fazla pencereyi rahatça görüntüleme olanağı yaratıyor. Ayrıca, böylesi laptop modelleri, daha güçlü donanım özellikleri ve daha iyi soğutma sistemleriyle gelebiliyor.

17 inç Laptop Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Taşınabilirlik ve performans arasında denge kurabilmek, 17 inç laptop satın alırken dikkat edilmesi gereken unsurların başında geliyor. Bu boyuttaki laptoplar, içerdikleri donanım ve soğutma sistemleri çerçevesinde, daha küçük ekranlı muadillerine kıyasla ağır olabiliyor. Elbette bu noktada taşınabilirlik ön planda bulunuyorsa 17 inçlik laptop’ların ağırlık ve boyutlarının göz önünde bulundurulması öneriliyor. Bunun yanında; ekran kalitesi, işlemci, RAM, depolama kapasitesi, ekran kartı, batarya kapasitesi gibi donanım özelliklerinin, satış sırası ve sonrasında destek gibi hususların da değerlendirilmesi gerekiyor.

 • Markut M7 V6.2.1 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.2.1
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık

  205.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V26.1.5 17,3" Oyun Bilgisayarı
  4.8 (6)

  Tulpar T7 V26.1.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  54.099,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.2.4 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.2.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü;75 Watt + 25 Watt DB 2.0)
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  35.099,00 TL

  32.099,00 TL

  İNDİRİM

  %9

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.2.3 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.2.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü;75 Watt + 25 Watt DB 2.0)
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  36.399,00 TL

  34.099,00 TL

  İNDİRİM

  %6

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.1.2 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.1.2
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 4000MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
  144.499,00 TL

  141.999,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.1 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.1
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
  136.399,00 TL

  133.999,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.2 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü;75 Watt + 25 Watt DB 2.0)
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  32.999,00 TL

  30.499,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1.1 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.1.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  34.099,00 TL

  33.199,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.6.5 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (12)

  Tulpar T7 V20.6.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  47.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.6.4 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (7)

  Tulpar T7 V20.6.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  42.999,00 TL

  41.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V14.6.1 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A7 V14.6.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  43.099,00 TL

  41.999,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.8.5 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (3)

  Tulpar T7 V20.8.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  45.199,00 TL

  43.599,00 TL

  İNDİRİM

  %4

  SEPETE EKLE
 • Semruk S7 V9.1.5 17" Oyun Bilgisayarı

  Semruk S7 V9.1.5
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700HX 16C/24T; 30MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye
  72.699,00 TL

  70.199,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1.5 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.1.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  35.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1.4 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.1.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  30.499,00 TL

  29.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1.3 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.1.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  32.499,00 TL

  31.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V26.1.3 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T7 V26.1.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  52.799,00 TL

  51.599,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V26.1 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T7 V26.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  49.099,00 TL

  47.999,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V26.1.1 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T7 V26.1.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  52.099,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V14.5.3 17,3" Oyun Bilgisayarı
  4.0 (1)

  Abra A7 V14.5.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  37.099,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.6.2 17,3" Oyun Bilgisayarı
  4.6 (106)

  Tulpar T7 V20.6.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  45.499,00 TL

  43.999,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V14.6.4 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (8)

  Abra A7 V14.6.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  38.399,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.2.4 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.2.4
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 128GB (4x32GB) DDR5 3600MHz
  • 2x 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık

  233.399,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Markut M7 V6.2 17,3" Workstation

  Markut M7 V6.2
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık

  199.999,00 TL

  SEPETE EKLE