Karne Kampanyası İçin
Son Gün 30 Haziran

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Oyuncu Monitörü

Yeni nesil oyunların sunduğu fotorealistik grafikler, yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranlı monitörlerle mükemmel şekilde deneyimlenebiliyor. Sahip olduğu taşınabilir bilgisayar ya da masaüstü bilgisayarla kullanmak üzere bir oyuncu monitörü edinmek istiyorsanız Monster’ın satışa sunduğu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Ekran yenileme hızları sayesinde oyunlarda donanım gücüne bağlı olarak gerçekleşebilen ve genellikle yüksek kare/saniye değerlerinde karşılaşılan tearing etkisinin önüne geçen oyuncu monitörü modelleri, oyunculara görsel şölen vadediyor. Mat yapıdaki yüzeyleriyle aydınlık ortamlarda da oyun keyfinin sürdürülebilmesine olanak veren ürünler, renk zenginliği ve doğruluğuyla oyun tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Yalnızca oyun seanslarında değil çalışma ve multimedya takip süreçlerinde de değerlendirilebilecek gaming monitör modelleri, tercihe bağlı olarak değişen ekran genişlikleri ve çözünürlük oranlarıyla her beklentiye yanıt verecek nitelikte.

Tasarımlarıyla da oyuncuların motivasyonunu zirveye taşıyan oyuncu ekranı çeşitlerini zengin bağlantı noktaları aracılığıyla pratik şekilde değerlendirebilirsiniz. Uzun süreler boyunca ekran karşısında kalan kullanıcılar için çeşitli göz koruma mekanizmalarını beraberinde getirebilen ürünler, kullanıcılardan tam not alıyor.

Halihazırda kullandığınız monitörün performansından memnun değilseniz, oyun seanslarınızı Full HD ve daha üzeri çözünürlüklerde gerçekleştirmeyi hedefliyorsanız Monster’ın sunduğu oyun monitörü modellerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

1 adet kayıt bulundu.
 • Monster Notebook
  AR-32V11-00
  487640

  Aryond A32 V1.1 165 Hz Oyuncu Monitörü

  • 32" İnce Kenarlı Kavisli Geniş Ekran 16:9
  • 2560x1440 Çözünürlük QHD
  • 165Hz Yenileme Hızı
  4.999,00 TL
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1