Karne Kampanyası İçin
Son Gün 30 Haziran

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Gamepad

Pusat serisi oyuncu ekipmanları ile oyun tutkunlarını, dijital dünyanın hakimi yapan Monster Notebook, geliştirdiği wireless gamepad ile üst düzey kontrol olanağı sağlıyor.

Oyun seanslarında klavye ve fare ikilisinden yardım almak, FPS türü oyunlar için uygun olsa da; platform, aksiyon, yarış ve açık dünya türlerindeki yapımlar için kablosuz gamepad kullanmak, çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Oyun meraklıları ve otoritelerinin, ileri seviye ergonomi sunması noktasında üzerinde hemfikir olduğu bir tasarıma sahip Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad, PC oyunculuğunu benimseyenlerin öncelikli tercihi haline geliyor.

Klavye ve fareden kurtulup televizyon karşısında da oyun keyfi yapmayı hedefleyenlerin yönelebilecekleri model, alıcısından 10 metreye kadar uzaklıkta çalışabiliyor. Dahili Li-Po bataryası sayesinde 10 saat süreyle çalışabilen ve kutusundan çıkan kabloyla şarj edilebilen ürün, teknik becerileriyle oyuncuların ihtiyaçlarını karşılıyor. Kolayca kontrol edilebilen omuz ve tetik tuşları, analog kontrolcüler için hassaslık sağlayan XInput desteği, çift yönlü titreşim, turbo moduyla son kullanılan tuşun makro olarak atanabilmesi, Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad’in PC’nizle mükemmel uyumda çalışmasını sağlayacak özellikleri arasında yer alıyor.

Saatler süren oyun seanslarınızda size destek olacak ergonomik tasarımlı ve kablosuz bir gamepad almayı düşünüyorsanız, Monster Notebook imzalı Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad modelini inceleyebilir, ürünü şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz Monster Notebook’un İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki mağazalarını ziyaret edip, benzersiz bir oyun deneyiminin kapılarını aralayabilirsiniz.

1 adet kayıt bulundu.
 • Monster Notebook
  PU-GP002-GP
  487659

  Pusat Pro Bluetooth Gamepad

  • Yumuşak Tutuş ve Çift Titreşim
  • 100cm USB Kablo Uzunluğu
  • Ortalama 10 Saat Batarya Bekleme Süresi
  599,00 TL
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1