16 inç Laptoplar

Teknoloji trendlerinin değişimine kolayca uyum sağlayabilen taşınabilir bilgisayarlar, ortaya çıkan yenilikleri yalnızca donanım bileşenleriyle değil etkileyici ekranlarıyla da yakalıyor. Daha çok oyun bilgisayarı olarak kullanılan taşınabilir bilgisayarlar, standartlaşmış 16:9 en-boy standartları yerine 16:10 en-boy standartlarına uygun ekranlarla da yapılandırılıyor. Monster tarafından üretilen 16 inç laptop modelleri, “Altın Oran”ı temsil eden en başarılı çözümler hâline geliyor. Gerek görünüm gerekse kullanım deneyimi bakımından teknoloji ve oyun meraklılarını cezbeden Intel Core i7 işlemcili 16 inç laptop çeşitleri, teknik yeterlilikleriyle de hayranlık uyandırıyor. Bu noktada, Monster’ın geliştirdiği 16 inç ekranlı laptop modellerini daha yakından tanımak gerekiyor.

16 inç Laptop Modellerinde Sürükleyici Oyun Deneyimi

Monster imzalı 16 inç laptop seçenekleri, “canavar”a yaraşır tasarımlarıyla dikkat çekerken 16:10 en-boy oranlı ekranlarıyla başta oyun severler olmak üzere tüm kullanıcılara sürükleyici bir deneyim vadediyor. Yüksek çözünürlük ve yenileme hızı ikilisinin yanı sıra üstün parlaklık ve kontrast değerleriyle farklı aydınlatma koşullarında da ekran takibini kolaylaştıran modeller, oyun seanslarında ise asıl hünerlerini ortaya çıkarıyor. Intel Core i7 işlemcili 16 inç laptop çeşitlerinin oyun deneyimine katkılarını sıralamak gerekirse:

 • Geniş Görüş Alanı: Ekranın 16:10 en-boy oranı, strateji ve simülasyon oyunlarında hayli geniş bir görüş alanı sağlıyor. Bu sayede oyuncular, savaş alanını ya da oyun dünyasını daha ayrıntılı, stratejik kararlarını daha etkili şekilde alabiliyor.
 • Detaylı ve Net Görüntüler: 2560 x 1600 piksel ve üzeri çözünürlüklerdeki ekranlar, oyunlardaki grafikleri ve görsel detayları net ve canlı bir şekilde sunuyor. Bilhassa grafik kalitesi yüksek oyunlarda, karakterlerin ve çevre unsurlarının gerçekçi görünmesi, 16 inç laptop modelleriyle mümkün oluyor.
 • Akıcı Oyun Deneyimi: Yüksek ekran yenileme hızları, oyunlarda daha akıcı bir deneyim yaşatıyor. Üst düzey kare/saniye değerleri, yüksek tempolu aksiyon ve FPS (First Person Shooter/Birinci Şahıs Nişancı) oyunlarında özellikle önem kazanıyor. Zira yüksek kare/saniye değerleri, oyuncuların daha hızlı tepki vermelerine ve rakiplerine karşı avantaj kazanmalarına olanak veriyor.
 • Sürükleyici Deneyim: 16 inçlik geniş ekranlı laptop çeşitleri, oyuncuları, oyunun içine çekiyor ve oyun geliştiricilerinin oluşturmak istedikleri immersive/sürükleyici deneyimin, kusursuzca yaşanmasına imkân tanıyor.

Intel ve NVIDIA’nın Gücü, 16 inç Laptop Modellerinde

Monster’ın uzun yıllardır teknoloji partnerleri olan Intel ve NVIDIA, 16 inç laptop tavsiye listelerine de rahatlıkla giren modellerde, en güncel çözümleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Oyuncuların, dijital içerik üreticilerinin ve güçlü bir bilgisayara gereksinim duyan herkesin beklentilerine fazlasıyla yanıt veren 16 inç laptop modelleri, yapay zekâ (YZ) ve düşük güç tüketimi gibi konularda, dikkat çekiyor.

 • Yapay Zekâ Destekli İşlemci: Intel’in verimli Ar-Ge çalışmalarının eseri olan ve merkezî işlem birimi, grafik işlem birimi ve nöral işlem biriminden oluşan yeni nesil işlemcileri, Monster’ın geliştirdiği oyun bilgisayarı çeşitlerine hayat veriyor. Oyun ve uygulama kullanım süreçlerinde ekstra performans sağlayan işlemciler, bilgisayarını, yapay zekâ temelli uygulamalarda kullanmak isteyenlerin de ihtiyaçlarına çözüm getiriyor.
 • Yol ve Işın Takibi Özellikli Ekran Kartı: NVIDIA’nın, GeForce RTX 20 serisinden bu yana ürettiği ekran kartlarının artık vazgeçilmez özelliği olan yol ve ışın takibi, Monster imzası taşıyan 16 inç laptop seçeneklerindeki en güncel ekran kartlarıyla daha etkin değerlendiriliyor. NVIDIA’nın derin öğrenme destekli süper örnekleme (DLSS) gibi teknolojilerinin güncel sürümlerini de beraberinde getiren ekran kartları, video kodlama ve çözme, canlı yayın yapma ve benzeri süreçlerde de kullanıcıların üretkenliklerini ve verimliliklerini artırmalarına yardım ediyor. Teknoloji ve oyun meraklıları, NVIDIA’nın Game Ready sürücüleriyle ekran kartlarını oyunlara hazır ederken Studio sürücülerini kurarak aynı bilgisayarı, âdeta bir iş bilgisayarı gibi kullanabiliyorlar.

16 inç Laptop’larla Verimli Çalışma Ortamları Oluşturmak Mümkün

Yeni nesil oyunların büyüleyici görsellerini en iyi şekilde takip edebilmek adına Monster imzalı laptop edinenler, sahip oldukları bilgisayarları, yalnızca oyun oturumlarında değil çalışma süreçlerinde de rahatlıkla kullanıyor. 16:9 en-boy oranlı ekrana sahip taşınabilir bilgisayarlara kıyasla daha geniş görüntüleme alanı sağlayan 16 inç laptop modelleri, yüksek çözünürlüğün de getirisiyle bilhassa çoklu pencerelerle çalışmak arzusundaki profesyonelleri mutlu ediyor. Windows’un öntanımlı çoklu pencere yapılandırmaları sayesinde aynı anda dört pencere, kolayca takip edilip yönetilebiliyor.

Ekranı böylesine etkin kullanmak için bilgisayarın, gerçekten de güçlü olması gerekiyor. Monster tarafından üretilen bilgisayarların, 16 inç laptop tavsiye listelerine adını yazdırmasını mümkün kılan güçlü donanım bileşenleri, bu cihazlarda boy gösteriyor. Intel’in verimli ve performans çekirdekleriyle şekillendirilen yüksek performanslı işlemcileri, hem oyun hem dijital içerik üretim süreçlerinde görev üstlenen NVIDIA ekran kartları, taşınabilir bilgisayarların hesaplama gücü konusunda kullanıcılara fikir veriyor. Geniş kapasiteli RAM, yüksek okuma/yazma hızlarına sahip depolama birimleri, cihazın prize bağlı olmadan da saatlerce çalışmasına imkân veren geniş kapasiteli batarya, teknoloji meraklılarının, seçimlerini bu bilgisayarlardan yana kullanmalarına zemin hazırlıyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilecek konferanslarda etkinleştirilebilen yüksek çözünürlüklü web kamera ve mikrofon dizisi, modellere ekstra değer katarken laptop’ların kablolu ve fiziksel bağlantı noktaları, aygıtların, farklı kullanım senaryolarında değerlendirilebilmesine olanak tanıyor.

Gelişmiş Bağlantı Seçenekleri ve Mobilite Avantajları 16 inç Laptop Modellerinde

Monster tarafından üretilen 16 inç laptop’lar, kullanıcılara geniş bir ekran ve yüksek performans sunmakla kalmıyor, aynı zamanda zengin bağlantı seçenekleriyle de öne çıkıyor. Çok sayıda USB portu, HDMI ve Thunderbolt gibi güncel bağlantı noktaları içeren cihazlar, kullanıcıların; haricî ekranlar, depolama cihazları ve diğer bilgisayar çevre birimleri ya da aksesuarlarını, taşınabilir bilgisayarlarıyla birlikte kullanabilmelerine ortam hazırlıyor. Ayrıca 16 inç laptop çeşitleri, kablosuz bağlantı teknolojileri açısından da kendi sınıfında dikkat çekiyor. Güncel Wi-Fi ve Bluetooth teknolojileri, hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısı ve sorunsuz bir cihaz eşleştirme deneyimini mümkün hâle getiriyor.

Taşınabilirlik noktasında 16 inç laptop’lar, kasalarında kullanılan materyaller sayesinde hafif ve ince dizüstü bilgisayarlar arasına adlarını yazdırıyor. Cihazlarını kolayca taşıyabilmek ve dış mekânda ya da hareket hâlindeyken bile yüksek verimlilikle çalışmak veya oyun oynamak isteyen kullanıcılar, bu laptop’ları alışveriş listelerine ilave ediyor. Kısa sürede tam doluluğa erişen ve geniş kapasitesiyle prize bağlı olmadan da bilgisayarın saatlerce çalışmasını sağlayan bataryalar, modellerin albenisini artırıyor ve kullanıcı kitlesini genişletiyor. Monster imzalı pek çok 16 inç laptop fiyatları ile de erişilebilir aralıklarda seyrediyor. Böylece masaüstü bilgisayar gücünde bir laptop almayı planlayanlar, sepetlerine doğrudan doğruya Monster’ın çözümlerini ekliyor.

Intel Core i7 İşlemcili 16 inç Laptop’larda Üstün Görüntü ve Ses

Kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapılandırılan Monster 16 inç laptop modelleri, yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde canlı ve net görüntüler sunuyor. 300+ nit parlaklık, yüksek kontrast ve ekrana değer katacak diğer özellikleriyle fark yaratan laptop’lar, hem oyunlarda hem de görsel ağırlıklı çalışma süreçleri için uygunluk gösteriyor.

Ses kalitesi konusunda kullanıcıları şaşırtabilecek niteliklere sahip cihazlar, gelişmiş hoparlör sistemleriyle geliyor. Modellerin sahip olduğu Dolby Atmos gibi teknolojiler, sürükleyici ve zengin bir ses deneyimi yaratırken tüm bu işitsel tecrübeye hizmet eden unsurlar; film izlerken, oyun oynarken ya da multimedya içerikleriyle çalışırken kullanıcıların apayrı bir kullanım süreci yaşamalarına imkân veriyor. Sesin netliği ve derinliği, teknoloji ve oyun meraklılarının, dijital içerikleri daha etkileyici bir şekilde deneyimlemelerine zemin hazırlıyor.

Siz de daima yanınızda taşımak isteyeceğiniz, kompakt ve yüksek performanslı bir laptop almayı düşünüyorsanız, Monster tarafından geliştirilen 16 inç laptop modellerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza çözüm getiren bilgisayarları, son derece avantajlı 16 inç laptop fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

16 inç Laptop Ölçüleri Nedir?

Teknoloji otoriteleri tarafından genellikle altın oranlı olarak ifade edilen 16 inç laptop modellerinin ekran boyutları, ekranlarının, köşeden köşeye ölçümleriyle belirlenebiliyor. Monster tarafından üretilen laptop modelleri, 40,64 cm’lik diyagonal ekranla yapılandırılıyor. Oldukça ince çerçeveli olan ve kasa genişliği de ekranla paralellik gösteren çözümlerin fiziksel ölçüleri ise tercih edilen modele bağlı olarak farklılık sergiliyor.

16 inç Laptopların Avantajları Neler?

16:9 en-boy oranlı ekran taşıyan laptop modellerinden farklı şekilde daha geniş bir kullanım alanı sunan 16:10 en-boy oranlı 16 inç laptop’lar, yüksek çözünürlüklü görseller sunuyor. Böylece oyun ve multimedya içerikleri keskin görüntülerle takip edilebilirken çoklu görevler ve kapsamlı grafik çalışmaları, haricî ekran olmadan da gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanında, donanım yönünden üst uç performans sergileyecek şekilde konfigüre edilen bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlarla yarışabilecek düzeyde hesaplama gücüyle geliyor.

16 inç Laptop Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

16 inç laptop seçerken cihazın performansını doğrudan belirleyen; işlemci, ekran kartı, RAM ve depolama gibi temel donanım özelliklerine öncelik verilmesi gerekiyor. Ekran çözünürlüğü, yenileme hızı, renk doğruluğu gibi hususların hem oyuncular hem de bilgisayarında çalışma yapmak isteyenlerce dikkatle incelenmesi öneriliyor. Bunlara ek olarak; bağlantı noktalarının, batarya kapasitesinin ve fiziksel ölçülerinin de değerlendirilmesi tavsiye ediliyor.

 • Tulpar T6 V1.1.5 16" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Tulpar T6 V1.1.5
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Windows 11 Home Single Language
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  67.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V1.1.2 16" Oyun Bilgisayarı
  4.6 (8)

  Tulpar T6 V1.1.2
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  63.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V2.1.1 AI Creator Bilgisayar

  Tulpar T6 V2.1.1
  AI Creator Bilgisayar

  • Intel® Core™ Ultra 7 155H 16C/22T; 24MB L3; E-CORE Max 3.80GHZ P-CORE Max 4.80GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 240 Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 1,95kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik ve Alüminyum Kasa Yapısı

  65.399,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V2.1 AI Creator Bilgisayar

  Tulpar T6 V2.1
  AI Creator Bilgisayar

  • Intel® Core™ Ultra 7 155H 16C/22T; 24MB L3; E-CORE Max 3.80GHZ P-CORE Max 4.80GHZ; 28W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 240 Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 1,95kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik ve Alüminyum Kasa Yapısı

  60.199,00 TL

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  90.899,00 TL

  88.699,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V1.1.4 16" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Tulpar T6 V1.1.4
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  61.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V2.1.4 AI Creator Bilgisayar

  Tulpar T6 V2.1.4
  AI Creator Bilgisayar

  • Intel® Core™ Ultra 7 155H 16C/22T; 24MB L3; E-CORE Max 3.80GHZ P-CORE Max 4.80GHZ; 28W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 240 Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 1,95kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik ve Alüminyum Kasa Yapısı

  61.799,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V2.1.3 AI Creator Bilgisayar

  Tulpar T6 V2.1.3
  AI Creator Bilgisayar

  • Intel® Core™ Ultra 7 155H 16C/22T; 24MB L3; E-CORE Max 3.80GHZ P-CORE Max 4.80GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 240 Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 1,95kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik ve Alüminyum Kasa Yapısı

  63.799,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V1.1.1 16" Oyun Bilgisayarı
  4.5 (2)

  Tulpar T6 V1.1.1
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  65.199,00 TL

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.5 16" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Tulpar T6 V1.2.5
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  97.099,00 TL

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.3 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2.3
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  94.499,00 TL

  92.299,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.1 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2.1
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  93.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V1.1.3 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.1.3
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  63.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V2.1.2 AI Creator Bilgisayar

  Tulpar T6 V2.1.2
  AI Creator Bilgisayar

  • Intel® Core™ Ultra 7 155H 16C/22T; 24MB L3; E-CORE Max 3.80GHZ P-CORE Max 4.80GHZ; 28W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 240 Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 1,95kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik ve Alüminyum Kasa Yapısı

  64.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.2 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2.2
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  95.399,00 TL

  93.499,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • 14. Nesil
  Tulpar T6 V1.2.4 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.2.4
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Refresh Core™ i9-14900HX 24/32T; 36MB L3; E-CORE Max 4.1 GHZ P-CORE Max 5.8 GHZ; 55W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4080 Max-Performance 12GB GDDR6 192-Bit DX12
  • 16" WQXGA 2560x1600 IPS 165Hz Mat Led Ekran
  • 16GB (1x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26 mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Alüminyum-Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  92.099,00 TL

  90.299,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V1.1 16" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T6 V1.1
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  59.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V2.1.5 AI Creator Bilgisayar

  Tulpar T6 V2.1.5
  AI Creator Bilgisayar

  • Intel® Core™ Ultra 7 155H 16C/22T; 24MB L3; E-CORE Max 3.80GHZ P-CORE Max 4.80GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 240 Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 5600MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 1,95kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik ve Alüminyum Kasa Yapısı

  68.599,00 TL

  SEPETE EKLE