15 inç Laptoplar

Gündelik yaşantıda ve iş hayatında masaüstü bilgisayarlar, yerlerini çok büyük bir hızla laptop modellerine devrederken kullanıcılar, ihtiyaçlarına, hangi dizüstü bilgisayarın yanıt vereceği konusunda zaman zaman kafa karışıklığı yaşayabiliyor. Zira kimi bilgisayar, oldukça güçlü donanımlarla ve geniş ekranlarla gelirken kimi çözümler ise daha küçük ekranlar ve nispeten zayıf donanımlarla yapılandırılabiliyor. Bu noktada devreye, ideal ekran boyutu ile yüksek performans arasında kusursuz bir denge kurmayı başaran Monster imzalı 15 inç laptop seçenekleri giriyor. Intel ve NVIDIA ile yürüttüğü teknoloji partnerliğinin muazzam sonucu olarak değerlendirilen modeller, doğal olarak 15 inç laptop tavsiye listelerine ilk sıralardan giriyor.

Oyun Tutkunları 15 inç Laptop Modellerinden Son Derece Memnun

Yeni nesil oyunların, bilgisayarların, işlemci ve ekran kartı gibi donanımlarına hangi oranda yük bindirdiğini bilen, bunun yanında geniş kapasiteli RAM’lerde rahat çalışıp sistemdeki SSD’de hayli büyük yer kapladığını değerlendiren Monster, oyun bilgisayarı formundaki 15 inç laptop çeşitlerini, bu doğrultuda şekillendiriyor. Buradan hareketle Intel Core i7 ve i5 işlemcili 15 inç laptop modellerinde, şu özellikler standart olarak bulunuyor:

 • Yüksek Performanslı İşlemci: Bir oyuncu bilgisayarının temel performansı, içerdiği işlemcinin gücüyle belirleniyor. Intel ile partnerliği sayesinde geliştirdiği laptop’lara dünya ile aynı zamanda en güncel mobil işlemcileri konumlandıran Monster, 15 inç laptop çeşitlerinin, işlemci bakımından daima güçlü olmasını sağlıyor.
 • Gelişmiş Grafik Kartı: Oyunlardaki görüntü hesaplamalarından doğrudan doğruya sorumlu olan grafik/ekran kartı, Monster tarafından üretilen gaming laptop seçeneklerinin olmazsa olmazı şeklinde değerlendiriliyor. NVIDIA imzalı GeForce RTX ailesindeki mobil ekran kartları, hem yeni nesil oyunlara ait grafik hesaplamalarını gerçekleştirirken hem de yapay zekâ ve derin öğrenme desteği sayesinde oyun ve oyun dışı uygulamalarda da harikalar yaratıyor.
 • Geniş Kapasiteli RAM: Çoğu kullanıcı tarafından göz ardı edilse de bir bilgisayarın en önemli bileşenleri arasında yer alan RAM, i7 işlemcili 15 inç laptop seçeneklerinin toplam performansını pozitif yönde etkiliyor.
 • Yüksek Hızlı SSD: Mekanik disklere kıyasla muazzam ölçüde aktarım hızlarıyla fark yaratan, yüksek okuma/yazma hızlarına sahip SSD’ler, 15 inç laptop çözümlerinin başarımını zirveye taşıyor.
 • Yüksek Çözünürlüklü ve Yenileme Hızlı Ekran: Bir oyundan alınan keyfin zirveye çıkmasını sağlarken rekabetçi yapımlarda karşı tarafa üstünlük kurulabilmesini de temin eden yüksek çözünürlüklü ve üstün yenileme hızlı ekranlar, 15 inç laptop’ların en önemli birimleri içinde bulunuyor.

Bunların yanı sıra; RGB aydınlatmalı klavye, gelişmiş ses sistemi, fiziksel ve kablosuz bağlantı noktaları, geniş kapasiteli pil gibi unsurlar, Monster imzalı oyun bilgisayarı çeşitlerinin varsayılan özelliklerinden oluyor.

Verimliliğini Artırmak İsteyen Profesyoneller İçin 15,6 inç Laptop’lar İdeal

Oyun dünyası kadar iş dünyasının da nabzını yakından takip eden Monster, gerek ofiste çalışan gerekse hareket hâlinde olan profesyonellere, birbirinden başarılı laptop çeşitleri sunuyor. Intel’in yapay zekâ destekli işlemcileriyle şekillendirilen, fiziksel yapısı itibarıyla taşınabilirlik noktasında hayli iddialı olan modeller, genellikle haricî ekran kartı içermezken Intel Arc gibi üstün dâhilî grafik yongalarıyla geliyor. Bu sayede ilgili dizüstü bilgisayarları, yalnızca ofis uygulamaları ve ofis araçları değil, dijital içerik üretimine dokunan, dahası, makul grafik kalitesinde oyun oynatabilen birer “canavar”a dönüşüyor.

Çalışma süreçlerinin, donanım sınırlarına takılmadan devam ettirilmesini mümkün kılarak iş dünyasının 15 inç laptop tavsiye listelerine dâhil olan modeller, geniş kapasiteli RAM ve SSD’lerle konfigüre ediliyor. Taşınabilir bilgisayarını çok yönlü kullanmayı hedefleyip ilgili bilgisayarı, âdeta bir bilgi işlem merkezi olarak değerlendirmeyi hedefleyenler, tam da bu nedenle Monster’ın çözümlerini seçiyor.

Verimlilik konusunda da benzerlerinden ayrılan iş odaklı 15 inç laptop çeşitleri, yüksek çözünürlüklü ve yüksek yenileme değerleriyle gelen ekranları sayesinde kullanıcı kitlesini genişletiyor. Ayrıca ekranın renk başarımı, geniş görüş açısı sağlaması gibi faktörler, profesyonellerin, ikinci bir ekrandan yardım almadan da günlük rutinlerini veya projelerini, bu bilgisayarlar üzerinden tamamlamalarına olanak veriyor. Güvenlik tarafında endişe taşıyan kullanıcıları; Windows Hello, parmak izi okuyucu, gizlenebilir kamera gibi imkânlarıyla memnun eden çözümler, arka aydınlatmalı klavyeleri sayesinde konforlu bir kullanım sürecini mümkün kılıyor. Zengin bağlantı noktaları, yüksek kapasiteli pilleri ve daha birçok özelliği, kullanıcıların, 15 inç laptop fiyatları ve özelliklerini inceleyerek diledikleri modeli satın almalarına zemin hazırlıyor.

Intel Core i7 ve i5 İşlemcili 15 inç Laptop Sahipleri Ekran Kalitesine Hayran

Kullanıcıların, bilgisayar deneyimini baştan aşağı değiştirebilen ekran kalitesi, Monster imzası taşıyan 15 inç laptop modellerinde daima en yüksekte seyrediyor. Bu aşamada dizüstü bilgisayarların ekran özelliklerinden kısaca söz etmek gerekiyor:

 • Geniş Görüş Açıları: Intel Core i5 ve i7 işlemcili 15 inç laptop çeşitlerindeki ekranlara hayat veren IPS panel teknolojisi, geniş görüş açıları sunuyor. Bu, ekranın farklı açılardan bakıldığında bile renklerin ve kontrastın bozulmadan, net bir şekilde görülebilmesini mümkün hâle getiriyor. Oyuncular, oyun koltuklarının açısını değiştirseler ve profesyoneller, sunum ya da projelerini çalışma gruplarına sergileseler de elde edilen görüş açısı, daima maksimum düzeyde oluyor.
 • Yüksek Çözünürlük: Profesyoneller ve oyun tutkunlarının beğenisine sunulan 15 inç laptop modelleri, Full HD (1080p) ve üzeri çözünürlüklerle keskin ve detaylı görüntüler sağlıyor. Grafik tasarımcılar, mühendisler ve video editörleri gibi profesyoneller, çalışmalarında ince detayları kolayca fark ediyor ve daha kaliteli içerikler üretiyorlar. Oyuncular ise ekranda piksel saymak yerine doğrudan oyunlarına odaklanabiliyorlar.
 • Yüksek Yenileme Hızı: Ekranların 120 Hz ve üzeri değerlerdeki yenileme hızları, özellikle oyuncular için büyük bir avantaj sağlıyor. Yüksek yenileme hızı yardımıyla hareketli sahnelerde daha akıcı görüntüler elde ediliyor. Böylece oyuncular, rakiplerine karşı daha hızlı tepki verebiliyor ve ekranların donanım kısıtlamalarından kurtuldukları için doğrudan kendi yetenekleriyle zafere ulaşıyorlar.
 • Canlı Renkler ve Yüksek Kontrast: IPS paneller, canlı renkler ve yüksek kontrast oranları sunmalarıyla da biliniyor. Tüm bu özellikler, hem oyunlarda hem de profesyonel çalışma süreçlerinde gerçekçi ve dikkat çekici görsellerin ortaya çıkmasına olanak tanıyor.

15,6 inç Laptop’lar ile Artan Bağlantı Olanakları ve İşlevsellik

Ekran ve donanım bileşenleri bakımından kullanıcıların öncelikli tercihi konumundaki Monster 15 inç laptop modelleri, beraberlerinde getirdiği zengin bağlantı seçenekleriyle de kullanıcıların işlevsellik beklentilerine cevap veriyor. Kablolu ve kablosuz bağlantıya imkân tanıyan çözümler, Intel’in yonga setleriyle gelen avantajlardan da sonuna kadar yararlanıyor.

 • USB- C ve Thunderbolt Portları: Verilerini göz açıp kapayıncaya kadar aktarmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayan yeni nesil USB-C portları, Thunderbolt’un hünerleriyle daha da değer kazanıyor. Görüntü çıkışı, hızlı şarj gibi olanaklar, ilgili portlar sayesinde mümkün oluyor.
 • HDMI ve DisplayPort Çıkışları: Tercih edilen 15 inç laptop modeline de bağlı olarak görüntü aktarımına odaklanan HDMI ve DisplayPort gibi bağlantı noktaları, ilgili modellere zenginlik kazandırıyor. Bu bağlantı noktalarıyla haricî ekranlara ya da projeksiyon cihazlarına yüksek çözünürlüklü görüntüler iletilebiliyor.
 • SD Kart Okuyucu: Fotoğrafçılıkla ilgilenen ve video üretimi gerçekleştirenler için hızlı ve kolay veri transferini olanaklı kılan kart okuyucu bölümü, kullanıcıların, SD kartlarını doğrudan laptop’larına takarak dijital içeriklerine erişebilmelerine ortam hazırlıyor.
 • Ethernet Portu: İnternete kablolu bağlantıyla çıkış yapmak ve büyük dosyaları ağa aktarmak isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez port konumundaki Ethernet, pek çok 15 inç laptop modelinde kendine yer buluyor.
 • Bluetooth ve Wi-Fi Desteği: Monster’ın Intel iş birliği sayesinde en yeni kablosuz bağlantı standartları, 15 inç ekranlı dizüstü bilgisayarlarda bulunuyor.

Donanımların Ömrünü Uzatan Soğutma Çözümleri 15 inç Laptop Modellerinde

Etkileyici görseller sunan ekranları, kullanıcıları memnun eden yerleşik çevre birimleri ve üstün performanslı donanım bileşenleriyle dikkat çeken 15 inç laptop modelleri, bu performansı sürdürülebilir kılan etkili soğutma sistemleriyle geliyor. Özellikle yüksek işlem gücü gerektiren uygulamalar ve oyunlar esnasında bilgisayarların aşırı ısınmasını engelleyen hibrit soğutma sistemleri, hem donanım ömrünü uzatıyor hem de kullanıcıların konforunu artırıyor. Birden fazla soğutma fanı ve ısıyı etkili bir şekilde dağıtan ısı boruları içeren soğutma çözümleri sayesinde 15,6 inç laptop çeşitleri, yoğun kullanım koşullarında bile serin kalabiliyor ve maksimum performans seviyelerini koruyabiliyor. Ayrıca soğutma mekanizmaları, uzun oyun seanslarından zorlu profesyonel yazılım kullanım süreçlerine dek her türlü durumda ideal bir çalışma ortamı yaratıyor.

Siz de hâlihazırda kullandığınız bilgisayarın teknik özelliklerinden memnun değilseniz ve oyun ya da çalışma süreçlerinde, elinizin altında bir “canavar” bulunmasını hedefliyorsanız, gereksinimlerinize yanıt veren dizüstü bilgisayarı, oldukça cazip 15 inç laptop fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

15 inç Laptop Ölçüleri Nedir?

15,6 inçlik laptop modelleri, ekran boyutu bakımından değerlendirildiğinde diyagonal olarak yaklaşık 39,6 cm, doğrudan 15 inçlik ekrana sahip çözümler ise 38,1 cm genişliğinde bulunuyor. Monster imzalı taşınabilir bilgisayarların ince çerçeveleri, kasa genişliğinin ekran genişliğiyle benzerlik göstermesini sağlarken modellerin şık bir görünüm kazanmalarını da mümkün kılıyor.

15 inç Laptop’ların Avantajları Neler?

Özellikle yeni nesil IPS panel kullanan 15 ve 15,6 inç laptop çeşitleri, geniş ekranları sayesinde daha rahat bir görüntüleme tecrübesi yaşatıyor. Ekran boyutu; multimedya içeriklerinin, oyunların ve profesyonel tasarım uygulamalarından azami oranda yararlanmak ve ilgili içeriklerle keyifli vakit geçirmek için uygunluk gösteriyor. Geniş ekran boyutu, kasa üzerine konumlandırılan klavyenin, tam boyutlu olmasını da sağlayabiliyor.

15 inç Laptop Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Kullanıcıların, 15 ve 15,6 inç laptop satın alırken öncelikli olarak gereksinimlerini göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Zira 15 inç laptop seçenekleri, gerek hitap ettiği kitle gerekse kullanım amacı bakımından farklılık sergilerken bu farklılık, bilgisayarların, tasarımından dâhilî donanım bileşenlerine kadar yansıyor. Bu noktada, bir oyunsever, 15 inç laptop’tan güçlü bir işlemci ve grafik kartı beklerken, üç boyutlu modelleme, mimari ve mühendislik yazılımlarını kullanan profesyoneller, bu yönde yapılandırılmış özel 15 inç laptop’ları tercih edebiliyor.

 • Abra A5 V21.4.1 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.4.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 1,9kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  32.699,00 TL

  31.199,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T5 V23.4.5 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Tulpar T5 V23.4.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  41.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.1.13 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H5 V4.1.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  25.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.2.13 15,6" İş Bilgisayarı - Siyah
  5.0 (1)

  Huma H5 V4.2.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  29.999,00 TL

  28.499,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.2.14 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H5 V4.2.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  34.299,00 TL

  32.499,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.3.5 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A5 V20.3.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  41.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.3.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A5 V20.3.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  36.899,00 TL

  35.899,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.2.5 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.0 (2)

  Abra A5 V20.2.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  36.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.3.2 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.3.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  27.999,00 TL

  25.999,00 TL

  İNDİRİM

  %7

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.3.5 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.3.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  31.599,00 TL

  29.599,00 TL

  İNDİRİM

  %6

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.4.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.7 (27)

  Abra A5 V20.4.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  28.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.3 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A5 V21.1.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  27.899,00 TL

  25.899,00 TL

  İNDİRİM

  %7

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (4)

  Abra A5 V21.1.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  26.599,00 TL

  24.599,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.4.3 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V20.4.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  29.799,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.1.14 15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  Huma H5 V4.1.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  30.799,00 TL

  29.999,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T5 V23.4.3 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T5 V23.4.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  37.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.3 (9)

  Abra A5 V20.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  29.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.4.3 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.4.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 1,9kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  30.599,00 TL

  29.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.4 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 1,9kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  27.199,00 TL

  25.999,00 TL

  İNDİRİM

  %4

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.4.1 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V20.4.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  30.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Huma H5 V4.2.13 15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  Huma H5 V4.2.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  29.999,00 TL

  28.499,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.3.3 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.3.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  27.599,00 TL

  25.599,00 TL

  İNDİRİM

  %7

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.3.4 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.3.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  25.599,00 TL

  23.599,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.5 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.1.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  31.199,00 TL

  29.899,00 TL

  İNDİRİM

  %4

  SEPETE EKLE