Intel i7 İşlemcili Laptoplar

Rekabetçi oyunlardan dijital içerik üretim süreçlerine dek hemen her noktada, bilgisayarların en önemli bileşenlerinden işlemci, yoğun şekilde kullanılıyor. Yeni nesil oyun ve uygulamalar, işlemcilerin çekirdek sayılarından ve çalışma frekanslarından azami düzeyde yararlanacak şekilde tasarlanıyor. Bu noktada, gaming laptop modellerinde ekran kartı, RAM gibi bileşenlerin yanı sıra işlemci de önemli bir konuma geliyor. Teknoloji ve oyun meraklılarının beklentilerini bilen Monster Notebook, Intel Core i7 işlemcili laptop çeşitleriyle kullanıcıları memnun ediyor.

Mükemmel Oyun Süreçleri, Core i7 İşlemcili Laptop ile Mümkün

Özellikle son yıllarda yayımlanan AAA (yüksek prodüksiyonlu) oyunlar ve rekabetçi yapımlar, işlemci başarımının, oyun seanslarını nasıl etkilediğini çarpıcı şekilde göstermektedir. Üstün performanslı ekran kartlarıyla fotogerçekçi görselleri ekrana yansıtan yapımlar, oyun dünyasının karmaşık etkileşimleri için çok çekirdekli ve güçlü işlemcilere ihtiyaç duyar.

Intel’in, doğrudan doğruya yüksek performans beklentisi olan kullanıcılara yönelik hazırladığı Core i7 serisi işlemcileri, Monster Notebook imzası taşıyan Tulpar ve Semruk ailesindeki oyun bilgisayarı modellerinde yer alır. Hibrit mimariye sahip 13. nesil i7 işlemcili laptop seçenekleri, güncel oyunların performans gereksinimine yanıt verirken daha uygun fiyat aralıklarına alınabilen 11. nesil i7 işlemcili laptop seçenekleri ise ham hesaplama gücüyle beğeni kazanır. Oyun seanslarının yanı sıra canlı oyun yayınları, video düzenleme, render ve benzeri alanlarda da görev üstlenebilen i7 işlemcili laptop çeşitleri, Monster Notebook’un etkileyici soğutma sistemi sayesinde optimum sıcaklık değerlerinde çalışıp işlemcinin hız azaltmaya gitmesinin (throttling) önüne geçer.

Ekran kartlarının grafik hesaplamalarını sorunsuz gerçekleştirip ideal hızlarında çalışabilmesini sağlayan i7 işlemcili laptop modelleri; minimum giriş gecikmesi, maksimum fps (frames per second/saniyedeki kare sayısı) ve esnek kullanım olanakları için tercih edilebilecek en iyi laptop çeşitlerindendir.

Intel Core i7 İşlemcili Laptop Modellerine Güç Veren Canavar İşlemciler

Adı daima inovasyonla anılan Intel’in, 13. nesil i7 işlemcili laptop ve daha önceki dönemde üretilen taşınabilir bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarladığı Core i7 işlemciler, zengin özellikleri ve benzersiz yetenekleriyle kullanıcıların takdirini kazanır. Bu aşamada, i7 işlemcili laptop seçeneklerinin kalbinde yer alan işlemci modellerinin genel özelliklerine değinmek, yararlı olacaktır:

 • Üstün Çok Çekirdekli Performans: En son mobil Intel Core i7 işlemcileri, artırılmış çekirdek sayılarıyla gelerek çoklu görev yeteneklerini büyük ölçüde artırır. i7 işlemcili laptop çeşitlerinin hem oyun hem de dijital içerik oluşturma performansı bu sayede yükselir.
 • Daha Yüksek Saat Hızları: Bu işlemciler, daha yüksek saat hızlarında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, özellikle oyunlarda daha akıcı bir deneyim ve içerik oluşturma tarafında, video render ve düzenleme gibi işlemlerde hız kazandırır.
 • Geliştirilmiş Enerji Verimliliği: Yüksek performanslı olmalarına rağmen i7 işlemcili 32GB RAMli laptop modellerinde yer alan işlemciler, daha iyi enerji verimliliğine sahiptir. Core i7 işlemciler, uzun oyun oturumları ve yoğun içerik oluşturma görevleri sırasında oyun bilgisayarı bataryasının hızlı tükenmemesini sağlar.
 • Daha İyi Isı Yönetimi: Gelişmiş ısı yönetimi teknolojileriyle elini güçlendiren i7 işlemcili laptop çeşitlerindeki işlemciler, saatler süren oyun seansları ya da işlemciye yük bindiren içerik üretim yazılımlarını çalıştırırken optimal performansı sürdürmek adına ısıyı etkin bir şekilde yönetir. i7 işlemcili 16GB RAMli laptop seçeneklerinin üstün soğutma sistemi de bu ısı yönetimini destekler niteliktedir ve işlemcinin daima ideal sıcaklıklarda çalışmasına katkıda bulunur.
 • Yeni Nesil Bellek ve Depolama Teknolojileri Desteği: Tulpar ve Semruk ailesinde yer alan bilgisayarlardaki Intel Core i7 mobil işlemciler, yüksek veri aktarım hızları sağlayan en son bellek ve depolama teknolojilerini destekler. Hızlı oyun yüklemeleri, büyük video dosyalarının etkin bir şekilde işlenmesi, bu sayede mümkün olur.

Core i7 İşlemcili Laptop Modellerinin Ekran Kartları da Canavar Gibi

Intel ile olan teknoloji partnerliğini, uzun yıllardır NVIDIA’yla da sürdüren Monster Notebook, i7 işlemcili 8GB RAMli laptop modellerinden başlayıp daha yüksek bellek kapasitesine sahip bilgisayarlarına dek her çözümünde NVIDIA imzalı ekran kartlarına yer verir. İlgili ekran kartlarının genel özelliklerinden söz etmek gerekirse:

 • Güçlü Grafik İşlemcisi: Ekrana yansıyacak olan görsel verileri hızla işlemeyi sağlayan grafik işlemciler, NVIDIA’nın en güncel GeForce RTX serisi ekran kartlarının önemli bileşenlerindendir. Takılma veya yavaşlama gibi sorunların geride bırakılmasını sağlayan 13, 12 ve 11. nesil i7 işlemcili laptop çeşitleri, kusursuz bir oyun deneyimi için idealdir.
 • Geniş Kapasiteli VRAM: Ekran kartlarının kendilerine ait birer belleği vardır ve bu bellekler, VRAM olarak adlandırılır. Oyunların, doku, model ve benzeri unsurlarının geçici olarak depolandıkları bu belleklerin geniş kapasiteli olması, özellikle son yıllarda çıkan oyunlarla daha da önem kazanmıştır. Bu noktada, i7 işlemcili 16GB RAMli laptop modellerindeki ekran kartları, uygun VRAM kapasitesine sahiptir. Böylece oyunlar, Tulpar ve Semruk laptop çeşitleriyle yüksek detay seviyesinde ve yüksek çözünürlükte oynanabilmektedir.
 • Modern Grafik Teknolojileri Desteği: Intel Core i7 işlemcili laptop modellerinde yer verilen ekran kartları, modern grafik teknolojilerinin tamamını destekler ve NVIDIA’nın, alanındaki öncülüğü sayesinde bazı teknolojiler, yalnızca bu ekran kartlarında deneyimlenebilir. Örneğin, ray tracing/ışın izleme, path tracing/yol izleme, DLSS/derin öğrenme tabanlı süper örnekleme, frame generation/kare oluşturma, Core i7 işlemcili 32GB RAMli laptop çeşitlerinin en temel özellikleri arasındadır.

Donanım Özelleştirme Olanaklarıyla Gelen Ekstra Performans

Kullanıcıların beklentileri ve gereksinimleri çerçevesinde Tulpar ve Semruk ailesindeki laptop modellerinin donanımlarını konfigüre eden Monster Notebook, kullanıcıların, satın alım aşamasında donanım ve yazılım özelleştirmesi yapmalarına da imkân verir. Özelleştirme yapılabilecek unsurlardan bazıları:

 • İşletim Sistemi: FreeDOS olarak yapılandırılan oyuncu bilgisayarlarına, Windows 11 Home veya Pro işletim sistemi, satın alım aşamasında eklenebilmektedir. İlgili işletim sistemleri, Microsoft’un bir ay süreli Game Pass Ultimate aboneliğine sahiptir.
 • Tamamlayıcı Garanti: Ekran ve kasa hasarına karşı bir yıldan başlayan tamamlayıcı garanti paketleri sayesinde kullanıcılar, bilgisayarlarını daha güvenle kullanabilir, yaşayabilecekleri aksilikler karşısında endişe etmelerine gerek kalmaz.
 • Bellek: Bilgisayarlarındaki bellek miktarını, uzun soluklu kullanımlara uygun olacak biçimde şekillendirmek arzusundaki kullanıcılar, i7 işlemcili laptop modellerinde bu özelleştirme imkânlarından yararlanabilirler.
 • SSD: Artan depolama gereksinimleri karşısında çaresiz kalmak istemeyen ve SSD kapasitesini maksimum seviyeye yükseltmeyi hedefleyen oyun tutkunları, Monster Notebook’un sağladığı SSD özelleştirme olanaklarından faydalanabilirler. Tercih edilen bilgisayara göre hem birinci hem de ikinci M.2 SSD portları, ihtiyaç duyulan kapasitedeki SSD’lerle yükseltilebilir.
 • Bilgisayar Çevre Birimleri: Dört dörtlük bir oyun deneyimi için haricî donanım ve çevre birimlerini kullanmak isteyen oyuncular, Monster Notebook imzalı; web kamera, gaming mouse, gaming monitör, gaming keyboard, wireless gamepad gibi birimleri, özelleştirme kapsamında sepetlerine ekleyebilirler.

Intel Core i7 İşlemcili Laptop’ların Performansı Nasıl?

Yüksek çözünürlüğe ve yenileme hızlarına sahip; 15,6, 16 ve 17,3 inç genişliğinde ekranlarla yapılandırılan i7 işlemcili laptop, Intel’in en güncel yonga setlerini de beraberinde getirir. Bu, ilgili modellerin kablolu ve kablosuz bağlantı imkânları noktasında kullanıcıları memnun ederken performans cephesinde de büyük avantajlara ortam hazırlar. Yenilenen yonga setleri, yüksek bellek kapasitesi, yeni nesil bellek olanakları ve yüksek hızlı SSD kullanımına yeşil ışık yakar. Bu iki temel bileşenin performans artışı, gerek masaüstü uygulamalarının kullanımı gerekse oyun seanslarına pozitif şekilde yansır. Ancak Tulpar ve Semruk ailesindeki i7 işlemcili laptop modellerinin performansını asıl belirleyen unsur, işlemci ve ekran kartıdır.

Çok çekirdekli yapıya ve yüksek frekans değerlerine sahip işlemciler, bilgisayarın temel performansının ortaya çıkmasında etkili rol oynar. Yeni nesil Intel işlemcilerdeki performans ve verimli çekirdekler, yüksek saat hızlarında çalışır ve bu işlemcilerin önbellek kapasitelerinin fazla oluşu, ham hesaplama tarafında Intel Core i7 işlemcilerin rakipsiz hâle gelmesini mümkün kılar.

Ekran kartları ise grafik, yapay zekâ ve benzeri, grafik işlemci gücünden yararlanan uygulamaların kullanımı tarafında, Tulpar ve Semruk ailesindeki i7 işlemcili laptop sahiplerinin yüzünü güldürür. NVIDIA’nın; Reflex, DLSS, DLAA, RTX (ray tracing/path tracing), frame generation gibi teknolojileri, oyun ve içerik üretimi sürecinde oyun tutkunlarına sayısız avantaj kazandırır.

Neden Core i7 İşlemcili Laptop Modelleri Tercih Edilmeli?

Geliştirdiği mobil ve masaüstü bilgisayar işlemcilerini; Core i3, Core i5, Core i7 ve Core i9 gibi kategorilere ayıran Intel, böylece hangi işlemci serisinin daha yüksek performanslı olduğuna dair genel bir kanı oluşmasını sağlar. Bu noktada serinin zirvesine yaklaşan i7 işlemcili laptop modellerinin, daha alt segmentteki işlemcili çözümlerden ne gibi farklılıkları olduğundan söz etmek önemlidir:

 • Daha Yüksek Performans: Intel Core i7 işlemciler, daha alt serilere göre genellikle daha yüksek saat hızlarına ve daha fazla çekirdek sayısına sahiptir. Bu, özellikle çoklu işlemler ve yoğun işlemci gerektiren uygulamalar için bu işlemcilere, dolayısıyla laptop modellerine büyük bir avantaj sağlar.
 • Gelişmiş Çoklu İşlem Kapasitesi: Intel imzalı Core i7 işlemciler, yüksek sayıda çekirdek ve iş parçacığı sayısıyla gelir. Bu sayede işlemciler, aynı anda birden fazla görevi yönetme konusunda daha yetenekli hâle gelir. Oyun ve benzeri süreçlerde yüksek başarım sergileyen işlemciler, profesyonel video düzenleme ve üç boyutlu modelleme yazılımlarının da sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılar.
 • Kusursuz Oyun Deneyimi: Oyunlarda yüksek kare/saniye değerleri ve akıcı bir oyun deneyimi sunmak üzere özelleştirilen Core i7 işlemciler, modern oyunlarda, daha alt segmentteki işlemcilere göre dramatik performans farklarına imza atar.
 • Uzun Vadeli Kullanıma Uygun: Her yeni teknolojik gelişme ve oyun teknolojilerindeki atılım, işlemci kullanımını doğrudan etkiler ve güçlü bir işlemci, uzun yıllar boyunca bir oyun bilgisayarının keyifle kullanılabilmesine imkân tanır. i7 işlemcili 8GB RAMli laptop ve daha yüksek bellek kapasiteli modellerde yer verilen işlemciler, bilgisayarını, yıllarca kullanmak isteyenler için idealdir.
 • Erişilebilir Fiyatlı: İçerdiği üst-uç donanım bileşenlerine karşın erişilebilir aralıklarda yer alan Core i7 işlemcili laptop fiyatları, bütçesini zorlamadan hayalindeki oyuncu bilgisayarını edinmek arzusundaki kullanıcılara hitap eder.

Hâlihazırda kullandığınız bilgisayarınızın teknik imkânlarından memnun değilseniz ve Monster Notebook’un sunduğu olanaklardan yararlanmayı hedefliyorsanız, istediğiniz i7 işlemcili laptop modelini hemen satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Intel Core i7 işlemci ne zaman çıktı?

Intel’in ilk Core i7 işlemcisi, Core 2 serisinden sonra 2008 yılında piyasaya çıktı. Yeni seri, Intel’in o zamana kadar ulaştığı mikro mimarisinde önemli bir dönüm noktası oldu. Core i7, Nehalem mimarisine sahipti ve önceki Core 2 serisine göre daha üstün performans, gelişmiş enerji verimliliği ve çoklu işlem yetenekleriyle öne çıktı. Core i7, yüksek performans gerektiren uygulamalar ve oyunlar için kullanıcılar arasında hızla popülerlik kazandı.

En son çıkan Intel Core i7 işlemci kaçıncı nesil?

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için farklı işlemciler üreten Intel’in, masaüstü bilgisayarlar için hazırladığı Intel Core i5 işlemciler, 14. Nesil “Raptor Lake Refresh” kod adlı çözümlerdir. Laptop modellerinde yer alan Core i5 işlemciler ise 13. nesildir. Laptop modellerine gelecek 14. nesil Core i5 işlemciler, entegre yapay zekâ desteğine sahip, düşük güç tüketimli “Meteor Lake” kod adlı yeni seride yer alacaktır.

Intel Core i7 işlemci kaç çekirdekli?

Geliştirdiği işlemci modellerindeki çekirdek sayısı, güç tüketim değerleri, çalışma hızı gibi parametrelerde farklılık bulunan Intel’in Core i7 işlemcilerindeki çekirdek sayısı, nesilden nesile farklılık sergiler. Örneğin, 11. nesil mobil Core i5 işlemcilerde 8 çekirdek, 12 nesil çözümlerde 6’sı performans ve 4’ü verimli toplam 10 çekirdek, 13 nesil mobil işlemcilerde ise 8’i performans, 8’i verimli toplam 16 çekirdek bulunabilir. Aynı şekilde işlemcilerin iş parçacık sayıları da içerdikleri çekirdek sayısına oranla farklılık gösterir.

Intel Core i7 işlemcinin kaçıncı nesil olduğu nasıl anlaşılır?

Intel Core i7 işlemci modellerinin hangi nesilden olduğunu öğrenmek amacıyla işlemci model numarasına bakılmalıdır. Model numarasındaki ilk rakam, nesli ifade eder. Örneğin, Core i7- 13700HX işlemci kodunun başında yer alan 13 sayısı, ilgili işlemcinin 13. nesil olduğunu gösterir. Devamındaki gelen sayılar ise bu modelin, diğer işlemci çeşitleri arasındaki yerine işaret eder. Modelin en sonundaki “HX” harfleri, işlemcinin, çok yüksek performanslı laptop’lar için uygunluğunu anlatır.

En iyi Intel Core i7 işlemcili laptop hangisi?

Oyun seanslarında, dijital içerik üretim ve genel iş akışlarında çok yüksek performansa ihtiyaç duyan kullanıcılara özel hazırlanan Monster Notebook imzalı Tulpar ve Semruk ailesindeki bilgisayarlar, en iyi Intel Core i7 işlemcili laptop sınıfında yer alır. Taşınabilir bilgisayarlarda yer verilebilecek en güçlü işlemcilerden bazılarına ev sahipliği yapan modeller, üstün performanslı ekran kartları, geniş kapasiteli ve hızlı RAM/SSD, altın oranlı ekran gibi özellikleriyle dikkat çeker.

 • Tulpar T7 V26.1.5 17,3" Oyun Bilgisayarı
  4.8 (6)

  Tulpar T7 V26.1.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  54.099,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.2.4 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.2.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü;75 Watt + 25 Watt DB 2.0)
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  35.099,00 TL

  32.099,00 TL

  İNDİRİM

  %9

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.2.3 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.2.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü;75 Watt + 25 Watt DB 2.0)
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  36.399,00 TL

  34.099,00 TL

  İNDİRİM

  %6

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V1.1.4 16" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Tulpar T6 V1.1.4
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  61.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.2 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12 (En Yüksek Grafik Gücü;75 Watt + 25 Watt DB 2.0)
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  32.999,00 TL

  30.499,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1.1 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.1.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  34.099,00 TL

  33.199,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.6.5 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (12)

  Tulpar T7 V20.6.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  47.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.4.1 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.4.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 1,9kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  32.699,00 TL

  31.199,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T5 V23.4.5 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Tulpar T5 V23.4.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  41.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.6.4 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (7)

  Tulpar T7 V20.6.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  42.999,00 TL

  41.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.3.5 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A5 V20.3.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  41.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.3.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A5 V20.3.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  36.899,00 TL

  35.899,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V14.6.1 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Abra A7 V14.6.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  43.099,00 TL

  41.999,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.3.2 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.3.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  27.999,00 TL

  25.999,00 TL

  İNDİRİM

  %7

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.8.5 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (3)

  Tulpar T7 V20.8.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  45.199,00 TL

  43.599,00 TL

  İNDİRİM

  %4

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.3.5 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.3.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  31.599,00 TL

  29.599,00 TL

  İNDİRİM

  %6

  SEPETE EKLE
 • Semruk S7 V9.1.5 17" Oyun Bilgisayarı

  Semruk S7 V9.1.5
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700HX 16C/24T; 30MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye
  72.699,00 TL

  70.199,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V1.1.5 16" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Tulpar T6 V1.1.5
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Windows 11 Home Single Language
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  67.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1.5 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.1.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  35.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1.4 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.1.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  30.499,00 TL

  29.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1.3 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.1.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  32.499,00 TL

  31.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V26.1.3 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T7 V26.1.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  52.799,00 TL

  51.599,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V26.1 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T7 V26.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  49.099,00 TL

  47.999,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V1.1.2 16" Oyun Bilgisayarı
  4.6 (8)

  Tulpar T6 V1.1.2
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  63.999,00 TL

  SEPETE EKLE