Karne Kampanyası İçin
Son Gün 30 Haziran

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Monster Notebook Kadıköy Mağazası

Çalışma Saatlerimiz

Pazar günü hariç 09:00-19:00 saatleri arasıdır.

Harita Göster
Adres

Osmanağa Mahallesi Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No : 3 Kadıköy / İstanbul

Tel

+90 0850 255 11 11

+90 ( 216 ) 449 49 30

Faks

+90 ( 216 ) 449 49 36

E-Posta

info@monsternotebook.com.tr

Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız...

Kampanyalar

Monster Notebook’un sosyal medya kanalları ve web sitesinde duyurulan tüm kampanyalar, mağazalarımızda da geçerlidir. Monster Notebook ailesi olarak yüksek performansı uygun fiyatlara sunmak ilk günümüzden bugüne vaz geçilmez görevimiz olmuştur. Bu nedenle tüm kampanyalardan haberdar olmak için sosyal medya adreslerimizi takip edebilirsiniz.

Deneyim

Monster Notebook mağazaları sadece satış odaklı değildir. Amacımız mağazalarımıza gelen misafirlerimize Monster Notebook deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle özel olarak tasarlanmış mağazalarımızda notebookları deneyebilirsiniz. İsterseniz yüklü olan oyunları oynayabilir ya da programları kullanabilirsiniz.

Ürün Karşılaştırma

Memnuniyetiniz bizim için her zaman en önemlisi. Mağazalarımızda da memnuniyetinizi artırmak için uzman kadromuzdaki arkadaşlarımız, ihtiyacınıza yönelik olan ürünü birlikte belirleyebilirsiniz. Uzman kadromuzdaki arkadaşlarımız sizi dinleyerek ihtiyacınızı belirler ve önerilerini sunarak satın alma kararınızda size yardımcı olurlar. Sunulan ürünleri mağazalarımızda deneyimleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Aynı Gün Teslim

Web sitemizden yapacağınız satın alımlarda Monster Express hizmetimizle İstanbul, Ankara ve İzmir’de aynı gün içinde teslim alabilirsiniz. Mağazalarımızdan vereceğiniz siparişlerde de ziyaretimize gelerek aynı gün içinde ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Pazar Yeri Teslim Süreleri

Aynı gün teslimat seçeneği sadece web sitemizden ve mağazalarımızdan yapılan alışverişlerde geçerlidir. Bu kanallar haricinde, diğer internet sitelerinden ve pazar yerlerinden yapılan siparişlerde aynı gün içinde teslimat yapılmamaktadır. Ürünün teslim edilmesi pazar yerinin koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Pazaryerlerinden alınan siparişler mağazalardan teslim edilememekte olup kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Mağaza Ödeme Seçenekleri

Web sitemizdeki tüm kampanyalardan mağazalarımızda da yararlanabileceğiniz gibi, web sitemizde geçerli olan tüm ödeme yöntemleri mağazalarımızda da geçerlidir. Ödemenizi tek kredi kartıyla gerçekleştirebileceğiniz gibi iki kredi kartı kullanarak, parçalı ödeme yöntemiyle de yapabilirsiniz.