Çocukların En Mutlu Gününde %10’a Varan İndirimler

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Klavye

Gerek ev gerekse ofislerdeki çalışma süreçlerini, sessiz tuşlara sahip bir klavye ile verimli kılmak, Pusat kablosuz klavye modelleriyle daha kolay. Bulunduğunuz ortamın aydınlık durumuna göre tuş arka aydınlatma rengini özelleştirebileceğiniz, chiclet formunda tuşlarla donatılan Pusat klavye çeşitlerini aşağıdaki aygıtlarla eşleştirip kullanabilirsiniz:

  • Android, iOS ve iPad iOS işletim sistemli akıllı cihazlar,
  • Windows ve mac OS işletim sistemli laptop modelleri,
  • Bu işletim sistemlerinden destek alan akıllı televizyonlar.

Tek Şarj ile Onlarca Saat Kullanılabilen Kablosuz Klavye

Geniş kapasiteli yerleşik pilleri ve Akıllı Güç Yönetimi teknolojisiyle tek şarj sonrasında 100 saatin üzerinde süreyle çalıştırabileceğiniz Monster Pusat klavye modelleri, taşımak için son derece uygundur. Kompakt boyutları ve dayanıklı alüminyum kasaları sayesinde güvenle değerlendirebileceğiniz klavyeler, Bluetooth teknolojisi ile cihazlarla bağlantı kurar. Aynı anda birden fazla cihaza bağlayabileceğiniz ve cihazlar arası geçiş yapabileceğiniz modeller, işinize odaklanabilmenize ve yazışmalarınızı en üst konforla yapabilmenize fırsat tanır.

Gündelik yaşantınızda ve iş hayatınızda keyifle değerlendirebileceğiniz “canavar” gibi bir klavye arayışındaysanız, Pusat kablosuz klavye sizi bekliyor.

4 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4