KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Gaming Kulaklık

Çevrimiçi oyunlarda rakiplerin adımlarını takip etmek ve takım arkadaşlarıyla sesli iletişim kurmak, Monster Pusat oyuncu kulaklığı modelleriyle daha kolay. Fiziksel ve teknik özellik bakımından farklı yönleri bulunan gaming kulaklık çeşitleri, geniş kulaklık sürücüleriyle hem oyunlardaki hem de multimedya içeriklerindeki sesleri kusursuz şekilde size ulaştırır. Konforlu kullanım sunan ayarlanabilir kafa bandı ve kulaklarınızı rahat ettiren kulak yastıkları, uzun soluklu oyun seanslarınız için uygundur. Pusat oyuncu kulaklıklarının özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • 50 mm’ye varan kulaklık sürücüsü,
  • Tercihinize göre tek ya da çok yönlü yerleşik mikrofon,
  • Bas tonlarını daha iyi hissetmenizi sağlayan titreşim fonksiyonu,
  • RGB aydınlatma, titreşim ve mikrofon özelliklerinin ayarlanabilmesini sağlayan kumanda.

Ses Kasmak İsteyenler İçin İdeal Oyuncu Kulaklığı

Çok oyunculu rekabetçi oyunlarda “ses kasmak” üzere yüksek performanslı ve ergonomik bir gaming kulaklık almak arzusundaki oyun tutkunlarının beklentilerine yanıt veren modeller, USB üzerinden laptop modellerine bağlanabilir. Bas güçlendirme gibi ekstralarla zenginleştirilen kulaklıklar; Windows, Linux ve macOS işletim sistemleriyle uyumludur.

Sahip olduğunuz oyun bilgisayarı ile keyifle kullanabileceğiniz “canavar” gibi bir gaming kulaklık almayı planlıyorsanız, Monster Pusat oyuncu kulaklığı sizi bekliyor.

2 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2