KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Şarj Cihazı

Gün içinde sıklıkla kullandığınız mobil cihazlarınızı şarj etmek, Pusat şarj cihazı modelleriyle artık daha kolay. Yüksek güç kapasitelerine sahip hızlı şarj adaptörü çözümleri, hem mobil cihazlarınızı hem de USB portu üzerinden şarj olan aygıtlarınızı, konforlu ve hızlı şekilde şarj edebilmenizi sağlar. GaN teknolojili Monster Pusat hızlı şarj adaptörleri ile akıllı cep telefonu ve tablet, USB-C portu üzerinden şarj olabilen laptop, gamepad, powerbank, kulaklık, bluetooth hoparlör gibi cihazları tam doluluğa ulaştırabilirsiniz.

GaN Teknolojili Pusat Şarj Cihazları ile Yüksek Verimlilik

Geleneksel şarj cihazı modellerinden farklı olarak GaN (Galyum Nitrit) teknolojisiyle üretildiği için daha hafif ve yüksek performanslı olan Pusat hızlı şarj adaptörleri, ısıya karşı da dayanıklıdır. Küçük boyutları sayesinde daima yanınızda taşıyabileceğiniz şarj cihazları, birden fazla USB portu içerir. Laptop gibi aygıtlarınızın yanı sıra telefon ve tablet gibi cihazlarınızı da aynı anda şarj edebilmenize olanak verir.

Evinizde, iş yerinizde veya seyahatlerinizde güvenle kullanabileceğiniz, yüksek performanslı, “canavar” gibi bir şarj cihazı arayışındaysanız, Pusat hızlı şarj adaptörleri sizi bekliyor.

2 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2