Monster Huma

Süresiz uçma kabiliyetiyle göklerden inmeyen efsanevi Huma kuşunun gücünü ve asaletini üzerinde taşıyan Monster Huma serisi notebook modelleri, iş hayatında performanstan taviz vermek istemeyenlere sesleniyor.

İş bilgisayarı segmentine konumlanan Huma serisi notebook’lar, donanım özellikleri ve taşınabilirlikleriyle öne çıkıyor. 14 inç boyutlarında, yüksek parlaklığa sahip Full HD IPS ekranı olan seri, ilk 30 gün içinde ekranda oluşabilecek ölü piksellere karşı panel değişimi garantisiyle geliyor. Renk doğruluğunun önem kazandığı fotoğraf ve video düzenleme yazılımlarıyla uğraşıyorsanız, elde ettiğiniz çıktının gerçek renkleri içermesini mümkün kılan IPS panelli ekran, tasarım amacıyla ek bir monitör kullanma gereksiniminizi ortadan kaldırıyor.

Intel’in performanslı mobil işlemcileriyle güçlenen modeller, performans gerektiren yazılımlarınızı ve projelerinizi takılma ya da yavaşlama olmadan değerlendirebilmenize imkan tanıyor. Özelikle video render, karmaşık matematiksel hesaplama gibi işlemlerinizi mobil platformda kısa sürede tamamlamanızı sağlayan donanım bileşenleri, NVIDIA’nın CUDA destekli GPU’larıyla daha da değer kazanıyor. Zira modern yazılımların birçoğu CUDA desteği sayesinde normalden çok daha yüksek performansla çalışıyor.

Huma serisi iş bilgisayarları, profesyonel yazılımların aktif olduğu esnasında sıklıkla sabit disk kullanmasının ve yüksek belleğe ihtiyaç duymasının da üstesinden geliyor. Yüksek kapasiteli RAM ve SSD yapısındaki depolama alanıyla işlerinizi zaman kaybetmeden ve performanslı şekilde sürdürmenize olanak veren notebook, en yoğun kullanım anında bile görevine serin ve sessiz devam ediyor. Çalıştıramadığınız yazılımlar olduğunda ilk 15 gün içerisinde iade edebileceğiniz Huma notebook modelleri, satın alma aşamasında özelleştirilebilir donanım konfigürasyonu seçeneğiyle hayalinizdeki iş bilgisayarına kavuşmanıza yardım ediyor. Sıklıkla seyahat ediyor ve saha çalışmalarına katılıyorsanız aradığınız iş arkadaşı olan modeller, gelişmiş donanım yeteneklerine karşın pili dahil yalnızca pil dahil 1.05 Kg ağırlığıyla taşınabilirlik noktasındaki beklentilerinizi karşılıyor.

Monster’ın yarattığı eşsiz teknoloji atmosferini yakından deneyimlemek için İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki Monster mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. İş yaşamınızda keyifle kullanacağınız taşınabilir ve ileri seviye performanslı bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsanız, Monster Huma serisi taşınabilir ofis bilgisayarı modellerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Bilgi
Ekran Kartı Bilgi
Ekran Bilgi
14.0" (4)
1.Port M.2 SSD Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Klavye Bilgi
Ağırlık Bilgi
1.05Kg (4)
Fiyat Aralığı Bilgi
4 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4