Monster Huma

Şimdiye kadar deneyimlediğiniz iş bilgisayarlarını unutun ve efsanevi Huma kuşundan ilham alınarak tasarlanan Monster Huma serisi ile tanışın! Sürekli uçması ve yere değmemesiyle bilinen Huma kuşu gibi verimliliğinizin daima en yüksekte seyretmesini sağlayan bilgisayarlar, tasarımları ve donanım güçleriyle sizi memnun edecek.

Taşınabilir bilgisayar kavramını âdeta yeniden tanımlayan Monster Huma iş bilgisayarları; incelikleri, hafiflikleri ve sundukları güçle kendi sınıfının standartlarını belirliyor. Görünümünü zenginleştirmekle kalmayıp bilgisayarların toplam ağırlığını azaltan ve onları daha sağlam hâle getiren magnezyum alaşımlı kasa, serinin en önemli özelliklerinden biri oluyor. Yeni nesil donanım bileşenleriyse modellerin, zarif ve ince bir tasarıma kavuşmasını mümkün kılıyor. Zira düşük güç tüketip az ısınan donanım birimleri, standart laptop’larda kullanılan karmaşık soğutma çözümlerine gerek bırakmıyor. Böylece bilgisayar kasaları ince bir form kazanıyor. Ayrıca donanımların düşük güç tüketmesi, tam şarj sonrasında bilgisayarınızı 10 saate varan çalışma süresi boyunca kullanabilmenizi sağlıyor.

Monster Huma ailesindeki bilgisayar modellerinin ayrıntılarına baktığınızda dikkat çekici birçok nokta karşınıza çıkacak. Bilgisayar karşısında geçirdiğiniz sürenin değer kazanmasını sağlayan ince çerçeveli IPS panelli ekranlar, yaratıcılığınızı her an konuşturmanıza imkân tanıyor. %100 sRGB standartlarını destekleyen ekranlarla, video ve fotoğraf düzenleme yazılımlarını ek bir monitöre ihtiyaç duymadan kullanabilir, arzu ederseniz diğer tüm profesyonel yazılımlarınızı Full HD çözünürlüklü ekranlar sayesinde dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Güncel gereksinimleriniz doğrultusunda şekillendirilen Monster Notebook Huma serisi bilgisayarlar, ofis kullanımı ve evden çalışma süreçleriniz için de son derece uygun. Ek bir web kamera olmadan toplantılarınıza katılmanıza yardım eden bilgisayarlarda çoklu mikrofon kurulumu ve HD çözünürlüklü web kamera var. Yeni nesil USB-A ve USB-C portları, Thunderbolt 4, HDMI gibi her türlü çalışma senaryonuzda değerlendirebileceğiniz fiziksel bağlantı noktaları Huma serisinde yer alıyor. Ayrıca Bluetooth 5.1 ve Wi-Fi 6 gibi modern kablosuz bağlantı olanakları da elinizin altında.

Donanım cephesinde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan Huma serisi, gücünü Intel Core i7-1165G7’den alıyor. 10 nm üretim teknolojisiyle geliştirildiği için düşük düzeyde enerji tüketen ve az ısınan işlemci, Iris Xe Graphics adlı grafik işlemcisine ev sahipliği yapıyor. Tercih edeceğiniz Huma modeline göre sistem belleği kapasitesi 64 GB seviyesine çıkabilirken depolama tarafı da 2 TB M.2 SSD olarak şekillenebiliyor.

İşiniz için güçlü ve taşınabilirlik konusunda neredeyse rakipsiz olan bir laptop arayışındaysanız Monster Huma serisi kesinlikle size göre!

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
Yükleniyor..
İşlemci Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Kartı Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Bilgi
14.1" (2)
Yükleniyor..
1.Port M2 SSD Bilgi
1TB SSD (3)
Yükleniyor..
Bellek Bilgi
Yükleniyor..
İşletim Sistemi Bilgi
Klavye Bilgi
Yükleniyor..
Ağırlık Bilgi
1.7Kg (4)
0,99 kg (2)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
6 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6