Monster Tulpar T7

Üst Dünya’nın kutsal varlıklarından biri olan ve güçlü kanatlarıyla zirveden asla inmeyen Tulpar, Monster’ın kendine özgü yorumuyla Tulpar T7 serisi ile hayat bularak oyunlarda rakiplerinize korku salmanızı sağlıyor.

17.3 inç genişliğindeki 4K çözünürlüklü mat IPS ekranı, NVIDIA’nın donanımsal dikey senkronizasyon teknolojisi G-SYNC ile desteklenen Tulpar T7 oyun bilgisayarı, oyunlarda tam bir görsel şölen yaşamanıza imkan tanıyor. Ayrıca bilgisayarı edindiğiniz ilk 15 gün içinde üründen memnun kalmazsanız anında iade garantisinin yanı sara ilk 30 gün içerisinde ekranda tek bir ölü piksel oluşsa bile panel değişimi sayesinde oyun keyfiniz kaldığı yerden devam ediyor.

Ekranın üst kısmındaki Full HD kamerayla oyun yayıncılığı yapabilmenizin önünü açan notebooklar, RGB LED arka aydınlatmalı klavyeyle hem yazışmalarınızı hem de oyun seanslarınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilmenize zemin hazırlıyor. Dahili subwoofer’lı ses sistemiyle oyunlardaki tüm ses efektlerini eksiksiz duymanıza yardım eden modeller, donanım tarafında Intel ve NVIDIA’nın en yeni işlem birimleriyle güç kazanıyor. Monster Tulpar T7 serisi oyuncu bilgisayarları, yüksek kapasiteli RAM’leri ve SSD formundaki depolama birimleriyle oyun seanslarınızda performans darboğazlarıyla karşılaşmanızı engelliyor. Satın alma öncesinde donanım özelleştirmesi yaparak daha da zenginleştirebileceğiniz oyuncu bilgisayarları, sizi mükemmel oyun deneyimine davet ediyor.

Teknik servis olanaklarıyla daima yanınızda olan Monster’ın; İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki mağazalarını ziyaret ederek muhteşem oyun atmosferine kendinizi kaptırabilirsiniz. Dilerseniz Monster’ın Tulpar T7 serisi bilgisayarları inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Bilgi
Ekran Bilgi
17.3" (5)
2.Port M.2 SSD Bilgi
1.Port 2.5" SSD/HDD Bilgi
2.Port 2.5" SSD/HDD Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Ağırlık Bilgi
2.5Kg (8)
3.9Kg (7)
15 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:15