Okula Dönüş İndirimleri Başladı!

HEMEN İNCELE

İş İstasyonları

Türk mitolojisinin en güçlü ve yırtıcı canlılarından biri olan devasa gök kuşu Markut’tan ilham alan Monster Markut serisi iş istasyonu modelleri, profesyonel iş hayatınızda başvurduğunuz tüm uygulamaları en yüksek performansla kullanmanızı sağlıyor.

Intel, NVIDIA, Hitachi, Kingston, Seagate gibi bilişim sektörünün liderleriyle birlikte çalışan Monster; en yeni nesil işlemciler, en hızlı RAM’ler, yüksek kapasiteli mekanik diskleri ve SSD’leri barındıran workstation modelleri ile iş gücünüzün bel kemiğini oluşturuyor.

İki kilogramın altında kalan ağırlığıyla taşınabilirlik noktasındaki tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan modeller, Mat IPS yapıdaki 15.6 inçlik ekranıyla yazılımları olması gerektiği gibi görüntülemenizi mümkün kılıyor.

Monster’ın belirlediği çerçevede dilediğiniz gibi donanım özelleştirmesi yapabileceğiniz notebooklar, güncel Intel işlemciler ve NVIDIA’nın Quadro serisi GPU’larıyla güç kazanarak AutoDesk, Solidworks ve Adobe’nin, performans sınırlarını zorlayan yazılımları bile hiç sorun yaşamadan çalıştırılabiliyor. Quadro grafik kartlarıyla desteklenen Monster Markut serisine ait mobile workstation modelleri, kullanıcılarına sihirli dijital dünyalar yaratma, endüstriyel hayal gücünün sınırlarını zorlama, büyük jeoloji veri setleri arasında analizler yapma ve tarihe geçecek mimari sanat eserleri yaratmada yardımcı olacak.

Monster Markut serisi taşınabilir iş istasyonları, masaüstü bilgisayarlardaki performansı ve esnekliği, size mobil platformda yaşatmayı başarıyor. RGB LED arka aydınlatmalı klavye, gelişmiş Wi-Fi olanakları, zengin bağlantı noktaları ve en yoğun çalışma süreçlerinde dahi bilgisayarların serin çalışmasını temin eden efektif soğutma çözümleri, Markut serisi workstation modellerinin varsayılan özellikleri oluyor.

Size, gidebileceğiniz en uç noktalara kadar sorun çıkarmadan eşlik edecek olan Monster mobil iş istasyonları, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve satış sonrası destek avantajlarıyla birlikte işinize yapacağınız en doğru profesyonel yatırım olacak!

Dilediğiniz modeli web sitesi üzerinden hemen sepetinize ekleyebileceğiniz gibi İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki Monster mağazalarını ziyaret edebilir, eşsiz bir teknoloji deneyimi yaşayabilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
Yükleniyor..
İşlemci Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Kartı Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Bilgi
Yükleniyor..
1.Port M2 SSD Bilgi
1TB SSD (1)
Yükleniyor..
Bellek Bilgi
Yükleniyor..
İşletim Sistemi Bilgi
Yükleniyor..
Klavye Bilgi
Yükleniyor..
Ağırlık Bilgi
2,9 kg (1)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
1 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1