Karne Hediyesi Monster Notebook'ta

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

İş İstasyonları

İş dünyasının hızla dönüşüm geçirdiği son yıllarda, profesyonellerin teknolojik gereksinimleri de paralel bir dönüşüme tanıklık etmektedir. Taşınabilir formdaki iş istasyonu modelleri, bu dönüşüme ayak uydurmanın ve profesyonel projelerin sorunsuz şekilde tamamlanmasının kilit unsurlarından biri hâline gelir. Özellikle grafik tasarım, mühendislik ve bilimsel araştırma gibi alanlarda, yüksek performanslı bilgisayarlar olan workstation laptop çözümleri, kullanıcılarına sınırsız bir işleme gücü ve üst düzey bir verimlilik sunar. Monster Notebook imzalı Markut ailesindeki mobil iş istasyonu çeşitleri de taşınabilirlikleriyle size her yerde yüksek performanslı çalışma olanağı sağlarken âdeta masaüstü iş istasyonları gibi stabil ve güçlü bir iş ortamı oluşturur.

Gücünü Intel İşlemcilerden Alan Canavar Workstation PC Modelleri

Monster Notebook’un Intel ile olan teknoloji partnerliğiyle hayat bulan Markut mobil workstation modelleri, standart taşınabilir bilgisayarlara kıyasla muazzam bir performans gösterir. Intel’in özel seri mobil işlemcilerini beraberinde getiren Markut iş istasyonu laptop çeşitlerinde yer alan işlemcilerin genel karakteristiklerini sıralamak gerekirse:

 • Yüksek Performans: Intel’in mobil dünya için geliştirdiği en yüksek performanslı işlemciler, Markut iş istasyonu modellerinde yer alır. Bu sayede profesyonel projeleriniz üzerinde gerçek zamanlı olarak daha hızlı çalışabilir, kısa sürede render alabilirsiniz.
 • Hız Aşırtma Olanakları: Markut, hız aşırtma (overclock) işlemi için uygun olan işlemcileri ve Monster Notebook’un üstün soğutma sistemlerini beraberinde getirir. Böylece işlemcileri normalden daha yüksek frekanslarda kullanabilir ve ekstra performans elde edebilirsiniz.
 • Çok Çekirdekli Yapı: Intel’in yeni nesil çok çekirdekli işlemcileri, Markut ailesine güç katar. İş istasyonu laptop modellerindeki işlemcilerin tüm çekirdek ve iş parçacıklarından yararlanan mühendislik, mimari ve modelleme yazılımlarını, maksimum verimlilikle kullanabilir, performans sınırlarına takılmadan yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz.
 • Çalışma Alanına Uygun Tasarım: Markut workstation modellerindeki Intel işlemciler, üretkenlik odaklı çalışma senaryoları için tasarlanmıştır. Eğer çalışma senaryonuz, aynı anda birden fazla yazılımı kullanmayı veya bir yandan render alırken diğer yandan farklı bir proje üzerinde çalışmayı gerektiriyorsa, Markut workstation PC modellerindeki işlemciler, sizi memnun edecektir.

Taşınabilir formdaki Markut laptop iş istasyonları, yalnızca işlemciyle değil ekran kartlarıyla da performans noktasında gövde gösterisi yapar.

Workstation Bilgisayar Çeşitleri, Profesyonel Seri NVIDIA Ekran Kartlarına Sahip

Bir workstation bilgisayarın tüm gerekliliklerini yerine getiren Markut laptop iş istasyonu modelleri, NVIDIA’nın en güncel profesyonel segment ekran kartlarını da beraberinde getirir. Oyun tutkunları için geliştirilen standart ekran kartlarından farklı olarak iş istasyonları ve profesyonel çalışma alanlarına yönelik özelliklerle donatılan ekran kartlarının bazı avantajlarını sıralamak gerekirse:

 • ISV (Independent Software Vendor) Sertifikaları: NVIDIA’nın, eskiden Quadro olarak isimlendirdiği RTX A serisi ekran kartları, çeşitli profesyonel yazılımlar için ISV sertifikalarına sahiptir. Bu, mühendislik, 3D modelleme ve video düzenleme gibi profesyonel yazılımların RTX A serisi ekran kartlarıyla uyumlu ve stabil çalıştığı anlamına gelir.
 • Yüksek Ekran Kartı Performansı: NVIDIA RTX A serisindeki ekran kartları, yüksek işlem gücü ve daha geniş bellek kapasiteleri sunar. Bu sayede büyük veri setleri ve karmaşık grafik işlemleriyle çalışırken size avantaj sağlar.
 • Ray Tracing ve Yapay Zekâ: RTX A serisi grafik çözümleri, gerçek zamanlı ray tracing/ışın izleme ve yapay zekâ tabanlı işleme yetenekleriyle dikkat çeker. Workstation ekran kartlarındaki bu özelliklerinden yararlanarak daha gerçekçi görselleştirmeler oluşturabilir, iş akışışınızı hızlandırabilirsiniz.
 • Stabilite ve Güvenilirlik: NVIDIA RTX A serisi, uzun çalışma saatleri boyunca stabil ve güvenilir performans sunar. Bu da kesintisiz bir çalışma deneyimi yaşamanızı sağlar. Ayrıca 3D hesaplamalarında, ekranda görünmeyen alanları hesaplamaya dâhil etmeyen standart ekran kartlarından ayrılan RTX A serisi, tüm sahneyi gerçek zamanlı olarak hesaplar. Bu sayede 3D projeleriniz üzerinde güvenle çalışabilirsiniz.

Markut Workstation Bilgisayar Modelleriyle Çalışma Alanınızı Her Yere Taşıyın

Monster Markut laptop iş istasyonu, profesyonel çalışmalarınızda değerlendirebileceğiniz bilgisayar olmanın yanında, işlerinizi her yere taşıma özgürlüğü sunan bir platformdur. Markut ailesi, bu özgürlüğü en üst düzeyde yaşamanız için tasarlanan, yüksek performanslı ve taşınabilir çözümlere ev sahipliği yapar. Mobil iş istasyonu seçeneklerinin size sağladığı avantajları sıralamak gerekirse:

 • Esnek Çalışma Alanları: Markut mobil iş istasyonu çeşitleri, taşınabilirlikleri sayesinde ofisten dış mekânlara, evden müşteri toplantılarına kadar her yerde esnek çalışma olanağı sunar. Böylece, projeleriniz üzerinde istediğiniz yerde çalışabilir, iş akışınızı her yere taşıyabilirsiniz.
 • Verimlilik: Laptop formundaki workstation PC modelleri, yüksek performanslı donanımları ve taşınabilir yapıları ile verimliliğinizi artırır. İster bir kafede ister evinizin konforunda olun, işlerinizle ilgili her türlü dosya ve uygulamaya hızlı ve etkili bir şekilde erişebilir, projeleriniz üzerinde keyifle çalışabilirsiniz.
 • Kolaylık: Taşınabilir workstation laptop seçenekleri, kullanıcılara, işlerini her yerde yapma kolaylığı sağlar. Böylece, iş seyahatlerinizde bile projelerinizden kopmaz, yaratıcı fikirlerinizi dilediğiniz an hayata geçirebilirsiniz.
 • Zaman Yönetimi: Yüksek performanslı donanım bileşenleri içeren workstation çeşitleri, zamanınızı daha etkili kullanmanıza olanak tanır. Standart bilgisayarlarda saatler sürecek render işlemleri, Markut workstation bilgisayar modellerinde dakikalar içinde tamamlanır. Bu sayede render’da harcayacağınız vakit, tamamen size kalır.
 • Müşteri İlişkileri: Mobil iş istasyonu modelleri, müşteri toplantılarınızda projelerinizi yerinde gösterme ve müşteri isteği doğrultusunda projede anında değişiklik yapma olanağı sunar. Bu da müşteri ilişkilerinizi güçlendirir.

Üstün Ekran ve Tasarım Özellikleriyle Göz Dolduran Workstation Modelleri

Monster Notebook’un Markut ailesi, sadece güçlü dâhilî donanım birimleriyle değil, aynı zamanda üstün ekran ve tasarım özellikleriyle de profesyonellerin gözdesi olmayı başarır. Workstation modellerinde, yüksek çözünürlüklü ve renk doğruluğuna sahip ekranlar ön plana çıkar. Böylece grafik animasyon, video düzenleme ve 3D modelleme gibi renk hassasiyeti gerektiren işlerde kullanıcılarına büyük avantajlar sağlar. Markut iş istasyonu çeşitleri, geniş renk gamı ve keskin görselleriyle, detaylı ve doğru renklerde çalışma olanağı tanır.

Tasarım tarafında ise Markut modelleri, estetik ve fonksiyonelliği aynı potada eritir. İnce çerçeveli ekranlar, şık ve dayanıklı gövde yapıları dikkat çeker. Ayrıca, ergonomik klavye dizaynı ve geniş touchpad, uzun çalışma saatlerinde bile konforlu bir kullanım deneyimine zemin hazırlar. Taşınabilirliği ön planda tutan yapısıyla mobil iş istasyonu modelleri, işlerinizi her yere taşımanıza olanak tanırken dayanıklı kasalarıyla da yıllarca güvenilir bir performansa imza atar. Markut ailesi, estetik, ergonomi ve dayanıklılığı bir arada kullanıcılara sunarak sadece performans noktasında değil, kullanım ve tasarım özellikleriyle de fark yaratır.

Markut İş İstasyonu Modelleri, Yeni Nesil Bağlantı Olanaklarına Sahip

İş istasyonu fiyatları göz önüne alındığında erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırılan Monster Markut taşınabilir workstation modelleri, gerek kablolu gerekse kablosuz bağlantı olanaklarıyla çalışma süreçlerinize hız ve esneklik kazandırır.

Modellerde yer alan güncel USB portları, projelerinizi ve dosyalarınızı hızlıca aktarmanıza, HDMI ve DisplayPort çıkışları ise sunumlarınızı ve projelerinizi geniş ekranlarda göstermenize olanak tanır. Ethernet bağlantısıyla stabil internet erişimi sağlarken Wi-Fi 6 ve Bluetooth özellikleriyle kablosuz ağlara hızlı ve güvenilir bir şekilde bağlanabilir, diğer cihazlarla veri paylaşımı yapabilirsiniz. Markut iş istasyonları, bu geniş bağlantı yelpazesiyle çalışma alanınızı genişletir, projelerinizde ve sunumlarınızda size sınırsız bir özgürlük ve esneklik kazandırır. Ayrıca, iş akışınızı kesintiye uğratmadan, verimli ve etkili bir çalışma ortamı oluşturmanıza yardımcı olur.

Sıkça Sorulan Sorular

İş istasyonu alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Laptop formundaki bir iş istasyonu alırken; işlemci gücü, RAM ve SSD kapasitesi ve ekran kartı performansı esas alınmalıdır. Bunların yanında, ekran boyutu ve çözünürlüğü, bağlantı portları, batarya kapasitesi ve dâhilî soğutma sistemi gibi özellikleri de göz önünde bulundurmanız önerilir. Ayrıca iş istasyonu üreticisinin, satın alım aşamasında donanım özelleştirmesi sağlayıp sağlamadığı ve satış sonrası desteği de önem arz eder.

Workstation laptop hangi alanlarda kullanılabilir?

Workstation laptop modelleri, özellikle; grafik tasarım, video düzenleme, 3D modelleme, animasyon, mühendislik simülasyonları ve bilimsel araştırma gibi yoğun hesaplama gerektiren alanlarda kullanılabilir. Aynı zamanda, finans ve veri analizi gibi büyük veri setleriyle çalışan profesyoneller için de idealdir. Mobil iş istasyonları, yüksek performanslı bileşenleri ve geniş bellek kapasiteleriyle kullanıcılara masaüstü bilgisayarlarla eş değer bir performans sergiler.

En iyi workstation PC markası hangisi?

Uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi, Intel ve NVIDIA olan teknoloji partnerliği, kullanıcılara satış sırası ve sonrasında sağladığı müşteri desteği sayesinde Monster Notebook, en iyi taşınabilir workstation PC markası hâline gelmiştir. Ortaya koyduğu çözümlere, yüksek kaliteli donanım ve devre bileşenlerinin yanında, etkili soğutma sistemleri de yerleştiren Monster Notebook, ürettiği iş istasyonlarının uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca ömür boyu bakım garantisi, tamamlayıcı garanti gibi imkânlar da Monster Notebook’ta bulunur.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
Yükleniyor..
İşlemci Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Kartı Bilgi
Ekran Bilgi
Yükleniyor..
1.Port M2 SSD Bilgi
Bellek Bilgi
Yükleniyor..
2.Port M.2 SSD Bilgi
Yükleniyor..
İşletim Sistemi Bilgi
FreeDos (4)
Yükleniyor..
Klavye Bilgi
Yükleniyor..
Ağırlık Bilgi
3,3 kg (9)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
9 adet kayıt bulundu.
 • Monster Notebook
  NBP01-M7V06200-01
  488354

  Markut M7 V6.2
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
 • Monster Notebook
  NBP01-M7V06201-01
  488355

  Markut M7 V6.2.1
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
 • Monster Notebook
  NBP01-M7V06202-01
  488356

  Markut M7 V6.2.2
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 4000MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
 • Monster Notebook
  NBP01-M7V06204-01
  488357

  Markut M7 V6.2.4
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 16 GB RTX 5000 Ada (150 Watt + 25 Watt DB 2.0) 256-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 128GB (4x32GB) DDR5 3600MHz
  • 2x 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
 • Monster Notebook
  NBP01-M7V06100-01
  488323

  Markut M7 V6.1
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
 • 1 Yorum
  4 (1)
  Monster Notebook
  NBP01-M7V06101-01
  488324

  Markut M7 V6.1.1
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4000MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
 • Monster Notebook
  NBP01-M7V06102-01
  488325

  Markut M7 V6.1.2
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 4000MHz
  • 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
 • Monster Notebook
  NBP01-M7V06103-01
  488326

  Markut M7 V6.1.3
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 4000MHz
  • 2x 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
 • Monster Notebook
  NBP01-M7V06104-01
  488352

  Markut M7 V6.1.4
  17,3" Workstation

  • Intel® Raptor Lake Core™ i9-13980HX 24C/32T; 36MB L3; P-CORE Max 5.60 GHZ, E-CORE Max 4.0GHZ; 55W
  • Windows 11 Pro
  • Nvidia 12 GB RTX 3500 Ada (115 Watt + 25 Watt DB 2.0) 192-Bit DX12
  • 17,3" 4K Ultra HD 3840x2160 IPS 144Hz Ekran
  • 128GB (4x32GB) DDR5 3600MHz
  • 2x 2TB SOLIDIGM P41 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 3 Adet Disk Desteği (3x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm İncelik
  • 3.3Kg Ağırlık
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:9