Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Laptop Çantası

Sahip olduğu oyuncu bilgisayarını yanında taşımak, oyun ve eğlence dolu anları dilediği yerde sürdürmek isteyen oyun tutkunları, Monster laptop çantası modellerini tercih ediyor. Etkileyici tasarıma sahip olan ürünler; taşıma çantası, sırt çantası veya kılıf formunda kullanılabiliyor.

Takım arkadaşlarıyla sık sık bir araya gelen ve yolculuklarında oyun bilgisayarından ayrı kalmak istemeyen oyun tutkunlarının tercih edebilecekleri notebook çantası çeşitleri, hem 15.6 inç hem de 17.3 inç genişliğinde ekrana sahip bilgisayarlar için ayrı boyutlarda üretiliyor. Geniş iç hacimleri sayesinde dizüstü bilgisayarın yanı sıra, notebook’a ait aksesuarların da rahatlıkla konumlandırılabildiği laptop sırt çantası modelleri, malzeme kalitesiyle uzun yıllar boyunca ilk günkü yapısında kalabiliyor.

Seçimini bilgisayar çantası yerine notebook kılıfından yana kullanmayı hedefleyenler ise Monster imzalı ürünleri alışveriş listelerine ekliyorlar. Kaliteli malzemeden üretilen kılıflar, bilgisayarın dış kısmını korurken taşıma sürecinde de teknoloji ve oyun tutkunlarına kolaylık sağlıyor.

LAN partilerine katılıyorsanız, arkadaşlarınızla gerçekleştirdiğiniz etkinliklere güçlü oyun bilgisayarınızı da götürmeyi amaçlıyorsanız Monster’ın birbirinden başarılı laptop çantası ve taşıma kılıflarını inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

6 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6