Oyuncu Koltuğu

Bilgisayar karşısında saatler geçirmek, Monster Oron oyuncu koltuğu modelleriyle artık daha keyifli ve konforlu. İşiniz ve oyun seanslarınız için kesintisiz olarak uzun süreler boyunca oyun bilgisayarı ile zaman geçirmeniz gerekiyorsa, ergonomik tasarımıyla öne çıkan Oron gaming koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. 3D kolçaklarıyla klavye ve fare kullanırken dirseklerinizi rahat ettirmenize yardımcı olan modellerin kolçakları; yukarıya-aşağıya, öne-arkaya ve sola-sağa ayarlanabilir. Omurga desteği ve ekstra yumuşak oturma yüzeyi sayesinde bacak ve bel sorunlarıyla karşılaşmadan kullanabileceğiniz oyuncu koltuğu çeşitlerinin teknik özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • 130 dereceye kadar geriye yatırılabilen sırt kısmı,
  • Boyun ve bel bölgesini destekleyen yerleşik yastıklar,
  • Yükseklik seviyesinin ayarlanabilmesini mümkün kılan 4 Class amortisör,
  • Bacaklardaki kan dolaşımını hızlandırmaya yardım eden tasarım,
  • Koltuğun rahatça hareket ettirilebilmesini sağlayan dayanıklı tekerlekler.

Oron Oyuncu Koltuğu Modelleriyle Konforlu Oyun Keyfi

Arkadaşlarınızla katıldığınız Raid’lere hiç ara vermek istemiyorsanız ve süresi hayli uzayabilen çevrimiçi karşılaşmaları, bedensel yorgunluk hissetmeden geçirmeyi hedefliyorsanız, Oron gaming koltuk, beklentilerinizi rahatlıkla karşılar.

Oyun oturumlarınızda ya da profesyonel çalışmalarınızda, sahip olduğunuz laptop modelini daha verimli değerlendirmenize olanak veren, “canavar” gibi bir oyuncu koltuğu arayışındaysanız, Monster Oron gaming koltuk sizi bekliyor.