Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Gaming Mouse Pad

İşlerin bu noktaya geleceğini sen bile tahmin etmiyordun değil mi? Daha az evvel, yanındaki arkadaşınla sohbet ediyor, yarın havanın daha güzel olacağını ve belki uzun zamandan sonra güneşin yüzünü göstereceğini söylüyordun. Ama… Üzerinize yağan sağanak yağmur, ölüm kusan bir kurşun yağmuruna dönüşünce o tatlı sohbet, acı bir anıya dönüşüverdi saniyeler içerisinde ve geriye yalnızca sen kaldın.

Şimdi sohbet edebileceğin kimse yok, tek başınasın. En iyi arkadaşın da en sadık yardımcın da sahip olduğun ekipmanlar. Görevini tamamlamak için yapman gerekenleri biliyorsun. İyi nişan almalı ve bunun için nefesini kontrol etmeli, elindeki mermileri ise daima idareli kullanmalısın.

Kendine güvenini asla kaybetme. Çünkü arkanda, herkesin sahip olamadığı bir canavar ve adı Pusat olan silahların var. Şimdi elinde tuttuğun mouse’u hafifçe kaldır ve altına Pusat gaming mouse padi yerleştir. Emin ol, bu oyuncu mouse pad ile nişan alman çok daha kolay olacak. Böylece takım arkadaşlarının intikamını alabilecek, kendi takımını da birinciliğe taşıyabileceksin.

Bunu hiçbir zaman aklından çıkarma; en iyi arkadaşın da en sadık yardımcın da sahip olduğun ekipmanlar.

5 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5