Oyun Bilgisayarları

Oyun dünyasının size vadettiği heyecanı tam anlamıyla yaşamanız için ihtiyacınız olan yegâne şey, “canavar” gibi bir oyun bilgisayarıdır. Masaüstü bilgisayarların gücünü, dizüstü bilgisayarların taşınabilirliğiyle bir araya getiren Monster Notebook imzalı; Abra, Tulpar ve Semruk ailesinde bulunan bilgisayar modelleri, yeni bir laptop oyun bilgisayarı almak isteyenlerin öncelikli tercihidir.

Oyuncuların Favorisi: Abra, Tulpar ve Semruk Dizüstü Oyun Bilgisayarı Modelleri

Geliştirdiği oyuncu bilgisayarı modellerini, üç ayrı aile ve bu ailenin üyeleri olan serilere ayıran Monster Notebook, şimdiye kadar yaşamadığınız bir oyun tecrübesi elde edebilmenizi; Abra, Tulpar ve Semruk ailesindeki bilgisayarlarla mümkün kılar. Bu aileleri genel olarak tanıtmak gerekirse:

 • Abra Ailesi: Full HD (1080p) çözünürlük için ideal yapıdaki Abra ailesi, 15,6 inç IPS ekranlı Abra A5 ve 17,3 inç IPS ekranlı Abra A7 serisi dizüstü oyun bilgisayarı modellerine ev sahipliği yapar. Intel Core i5 ve Core i7 sınıfı işlemcilerden gücünü alan bilgisayarlar, NVIDIA’nın GeForce RTX ailesinin giriş-orta segment ekran kartlarıyla gücünü perçinler. Tek kanal ve çift kanal RAM’lerle yapılandırılan Abra serileri, oldukça geniş kapasiteli, aynı zamanda yüksek performanslı SSD’leri, depolama birimi olarak kullanır. Tek bölge RGB LED aydınlatmalı klavye, geniş dokunmatik kontrol yüzeyi, web kamera ve daha birçok birimle zenginleştirilen Abra ailesi, yüksek kapasiteli bataryalarına rağmen gerek boyut gerekse ağırlık bakımından taşınabilirlik sınırlarında kalır.
 • Tulpar Ailesi: WQHD (1440p) ve üzeri çözünürlüklerde etkileyici bir başarım sergileyen Tulpar ailesi; 15,6 inç IPS ekranlı Tulpar T5, 16 inç IPS ekranlı Tulpar T6 ve 17,3 inç IPS ekranlı Tulpar T7 serileriyle güç gösterisi yapar. Tulpar ailesini Abra ailesinden ayıran en temel fark, işlemci ve ekran kartı gücüdür. Zira Intel Core i5 ve Core i7 sınıfı işlemcilerin, mobil cephenin en yüksek performanslı çözümlerini taşıyan modeller, ekran kartı tarafında ise NVIDIA’nın en güncel orta-üst sınıf yongalarına kucak açar. Tamamı, çift kanal çalışan RAM’ler, geniş kapasiteli SSD’ler, en iyi oyun bilgisayarı çeşitlerinde kullanılan soğutma çözümleri ve daha nice özellik, Tulpar ailesindeki bilgisayarların, canavar gibi birer oyuncu bilgisayarı olmalarını sağlar.
 • Semruk Ailesi: Ringe çıktığında rakibini korkudan titreten bir sporcuya benzeyen ve “canavar” ismini sonuna kadar hak eden Semruk ailesi, yeni nesil oyunları, 4K (2160p) çözünürlükte, keyifle deneyimlemenize olanak tanır. 17,3 inç IPS ekranlı olan ve ekranı 4K çözünürlükte görüntülere imza atan aile üyeleri, donanım bileşenleri ile dikkat çeker. Intel’in masaüstü bilgisayar sınıfı üst-uç işlemcilerinin yanı sıra NVIDIA’nın yine mobil platformlar için sunduğu en güçlü grafik işlemcilerini barındıran Semruk S7 serisi oyun bilgisayarı modelleri, geri kalan tüm donanım bileşenleriyle, günceli yakalamakla kalmaz gelecek için de başarılı bir çözüm hâline gelir.

Monster Notebook İmzalı Oyuncu Bilgisayarları Kimler İçin Uygundur?

2000 yılından bu yana her kullanıcı profili üzerine uzmanlaşan ve bilgisayar çeşitliliğini bu doğrultuda yapan Monster Notebook, farklı gereksinimler için farklı özellikler sunan oyun bilgisayarı modelleri üretir. Bu noktada, hangi bilgisayar ailesinin, hangi kullanıcılar için daha uygun olduğunu bilmek yararlı olabilir.

 • Oyun Tutkunu Öğrenciler, Abra Ailesini Seçiyor: Taşınabilirlik sınırlarının çok altında kalan ağırlığı ve ekran genişliği çerçevesinde kompakt boyutlara sahip olan Abra ailesindeki modeller, hem fiyat hem de performans bakımından oyunsever öğrenciler için idealdir. Yeni nesil tüm oyunları 1080p çözünürlükte çalıştırmakla kalmayıp öğrencilerin, okul yaşantılarında da güvenle değerlendirebilecekleri dizüstü oyun bilgisayarı çeşitleri, seçilen modele göre Windows 11 işletim sistemiyle gelir. Bu sayede öğrenciler, okulda kullandıkları yazılımları, bilgisayarlarına rahatlıkla kurup kullanabilirler. NVIDIA’nın, güçlü ekran kartlarını bulunduran modeller, yine NVIDIA’nın Game Ready sürücüleriyle oyunlar için hazır hâle gelirken Studio sürücüleriyle, dijital içerik üretim süreçlerine hazır olur.
 • Tulpar Ailesi, Profesyonel Oyuncular İçin İdeal: Yüksek kare/saniye değerlerinden taviz vermeden her oyunu, özellikle de çevrim içi rekabetçi yapımları oynamak isteyen profesyonel oyuncular, Tulpar ailesindeki oyuncu bilgisayarı modellerini tercih eder. Yalnızca profesyonel oyuncular için değil AAA (yüksek prodüksiyonlu) oyunları, yüksek çözünürlükte akıcı oynamayı hedefleyenler de Tulpar ailesindeki modelleri edinirler. Bir kullanıcının, en iyi oyun bilgisayarı modelinden beklediği her özelliğe sahip olan Tulpar T5, T6 ve T7 serisi oyun bilgisayarı seçenekleri, güçlü donanım bileşenleri sayesinde kullanıcı kitlesini genişletir.
 • Kusursuz Oyunculuk ve Çoklu Görevler, Semruk Ailesinden Sorulur: 4K sınırlarını yıkmakla kalmayıp oyuncuların, hayallerinin ötesinde bir performans sergileyen Semruk ailesi, sürükleyici oyun seansları yaşamak arzusundaki oyuncular için biçilmiş kaftandır. Masaüstü bilgisayar sınıfı donanım bileşenleri, muazzam soğutma sistemi, yeni nesil bağlantı özellikleri ve oyuncuların, oyun veya multimedya içeriklerine dair görüntüleri en iyi şekilde takip edebilmelerini sağlayan etkileyici ekranları, Semruk S7 serisinin, performans ve kalite yarışında ipi göğüslemesini sağlar. Ayrıca Semruk S7 serisi oyuncu bilgisayarı modelleri, çoklu görevler ve dijital içerik üretimi noktasında, masaüstü bilgisayar gereksinimlerinizi tamamen ortadan kaldırır.

Oyun Performansını Etkileyen Temel Unsurlar: İşlemci, Ekran Kartı ve RAM

Geliştirdiği oyun bilgisayarı modellerinde Intel ve NVIDIA’nın geliştirdiği donanım bileşenlerini kullanan Monster Notebook, oyun performansını etkileyen temel unsurların; işlemci, ekran kartı ve RAM olmasından hareketle güçlü donanımlara sahip bilgisayarlara hayat verir. Bu aşamada oyun bilgisayarı fiyatları ve özelliklerini belirleyen bu üç donanım bileşeninin önemini bilmekte yarar vardır.

 • Oyun Bilgisayarının Kalbi İşlemci: Oyunların yüksek performansla deneyimlenebilmesinde kritik bir bileşen olan işlemci, oyunların, yüksek kare/saniye oranlarında işlenebilmesinde etkilidir. Intel Core i5, i7 ve i9 sınıflarındaki işlemcilerle güçlendirilen Monster Notebook imzalı oyun bilgisayarı çeşitleri, oyun motorunun; fizik hesaplamaları, yapay zekâ ve oyun içi etkileşimi gibi unsurlarının akıcı ve hızlı çalışmasını mümkün kılar. Bu da kusursuz bir oyun tecrübesi yaşamanız noktasında büyük önem arz eder. Abra, Tulpar ve Semruk ailesine dâhil olan oyuncu bilgisayarlarındaki çok çekirdekli ve yüksek frekanslı işlemciler, oyun haricindeki yazılımları da en iyi şekilde kullanabilmenize imkân tanır.
 • Dijital Dünyaları Ekrana Yansıtan Ekran Kartları: İşlemci, oyun motorunun, oyuna dair birçok unsurunu hesaplarken ekran kartına da hangi objelerin, hangi renk ve dokularla oluşturulacağına dair komutları da hazırlayıp iletir. Bu verileri alan ekran kartları, karşınıza çıkan etkileyici dijital dünyaları, bu bilgilerden hareketle üretip karşınıza çıkarır. Bir ekran kartının performansı, tüm bu sürecin son derece akıcı gerçekleşmesini sağlar. Bu nedenle Monster Notebook imzalı oyun bilgisayarı özellikleri arasında, NVIDIA GeForce RTX ailesindeki ekran kartları bulunur.
 • Oyun Süreçlerinde RAM’in Rolü: Oyunların yüksek kare/saniye oranlarında ve takılmalardan uzak tecrübe edilebilmesinde RAM’in rolü oldukça büyüktür. Bilgisayarın geçici hafızası olan RAM’ler, oyunların ilk açıldığı andan itibaren gerekli dosyaları, oyunun kurulu olduğu diskten kendi üzerine yükler. Oyunda karşınıza çıkacak karakterlerden ses dosyalarına kadar sayısız unsur, RAM’e yüklenip orada tutulur ve RAM’in hem kapasitesi hem de hızı ne kadar yüksekse, elde edilen oyun performansı da o kadar artış gösterir. Bu nedenle bilgisayarlarında DDR4 ve yeni nesil DDR5 RAM’ler kullanan Monster Notebook, tüm bu gerekçelerle oyuncular tarafından en iyi oyun bilgisayarı markası olarak nitelendirilir.

Monster Oyun Bilgisayarı Modelleriyle Taşınabilir Oyun Deneyimi

Bir araya gelmesi zor olan iki kavram olan performans ve taşınabilirlik, Monster Notebook imzalı oyun bilgisayarı özellikleri sayesinde rahatlıkla bir araya gelebilmektedir. Abra, Tulpar ve Semruk ailesindeki bilgisayarlar, mobil performansın ilk koşulu olan soğutma konusunu, çoklu fan ve ısı borusu sistemleriyle çözer. İşlemci, ekran kartı gibi etkin kullanıldığı anlarda kritik sıcaklıklara çıkabilen donanım bileşenleri, bu soğutma çözümleriyle serin çalışır. Donanım üreticilerinin, üstün performans sunarken enerji verimliliği konusunda da iddialı donanım çözümleri, Monster oyun bilgisayarı modellerinde yer alır. Geniş kapasiteli bataryalar ise oyuncu bilgisayarları için hayati önem taşır. Prize bağlı olmadığı anlarda da yüksek performans sağlayıp bunu saatlerce sürdürebilen modeller, dilediğiniz yerde, uzun saatler boyunca multimedya içeriği takip edip oyun oynamanıza olanak verir.

Yalnızca iç donanım bileşenleriyle değil kasa ve ekran tasarımıyla da hem taşınabilirliği hem de performansı üst noktaya çıkan oyuncu bilgisayarları, alüminyum gibi materyaller bulunan gövdeleriyle hafif ve dayanıklı hâle gelir. İleri seviye mühendislik çalışmaları sayesinde kompakt bir form kazanan modeller, gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz oyun ve çalışma arkadaşınız hâline gelebilir. Yüksek veri aktarım hızları sunan Wi-Fi bağdaştırıcılarıyla kablosuz şekilde internete bağlanabilmenize imkân veren çözümler arasında Monster Notebook tarafından hazırlanan fiyat performans oyun bilgisayarı çeşitleri de vardır. Bu sayede bütçeniz için en uygun cihazı edinip zaman ve mekân fark etmeksizin, oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyat Performans Oyun Bilgisayarı Modelleri

Monster Notebook, en yeni oyunları, keyifle oynamak isteyen oyunseverler için farklı bütçe aralıklarında çözümler sunar. Taşıdığı yüksek performanslı donanım bileşenlerine rağmen uygun fiyatlı bir ürün ailesi olan Abra, bu çözümler içinde yer alır. Intel Core i5 ve Core i7 işlemciler içeren, dahası, NVIDIA’nın GeForce RTX ailesindeki ekran kartlarını bulunduran Abra ailesi, 1080p çözünürlükte oyun performansı noktasında başarılı olurken fiyat dengesini de korur. Öğrenciler başta olmak üzere bir oyuncu bilgisayarına ayırabileceği bütçe sınırlı olanlar, Abra ailesindeki A5 ve A7 serilerini rahatlıkla tercih edebilirler.

Erişilebilir oyun bilgisayarı fiyatları ile öne çıkan Tulpar ailesindeki giriş segmenti modeller, güçlü ve uygun fiyatlı oyuncu bilgisayarı almak isteyenlerin yüzünü güldürür. İleri düzeyde başarıma sahip Intel işlemcilerle donatılan, NVIDIA’nın orta-üst sınıf ekran kartlarını barındıran Tulpar ailesi, bütçesini yormadan, çevrim içi rekabetçi oyunlarda ve tek kişilik yapımlarda, yüksek kare/saniye değerleri almak isteyenleri memnun eder. Üç ayrı ekran boyut alternatifiyle gelen Tulpar ailesi, T6 serisindeki altın oranlı 16 inçlik modelleriyle de dikkat çeker.

Her iki serinin ortak paydası olan yüksek kapasiteli RAM ve SSD’ler, oyuncuların, fiyat performans oyun bilgisayarı edinerek de yüksek prodüksiyonlu oyunları akıcı şekilde oynamalarına olanak tanır. Bilgisayarlarla birlikte gelen zengin bağlantı olanakları, genişleme seçenekleri, Monster Notebook’un satın alım aşamasında donanım özelleştirme imkânları, Abra ve Tulpar ailesindeki bilgisayarların daha çok oyuncuya ulaşmasında etkilidir.

Oyun Türlerine Göre En İyi Oyun Bilgisayarı Seçimiyle Maksimum Eğlence

Farklı türde yapımlara kucak açan oyun dünyasına her geçen gün yeni oyunlar katılmaktadır. Bazı oyun türlerini göz önünde bulundurarak kendinize uygun bir Monster Notebook oyun bilgisayarı seçebilirsiniz:

 • FPS/Battle Royale: Birinci şahıs nişancı ve battle royale oyunlarında, rakiplerinizi anında tespit edip harekete geçmeniz için yüksek ekran yenileme hızına sahip, güçlü işlemcili ve ekran kartlı bir oyuncu bilgisayarı almanız gerekir. Yüksek çözünürlüklü ekranlarda dahi düşük gecikme süreleri ve ileri düzeyde kare/saniye değerlerine imza atabilen Tulpar ve Semruk ailelerindeki modeller sizin için uygundur.
 • TPS: Aralarında açık dünyalar içeren yapımların da yer aldığı üçüncü şahıs görüş açılı aksiyon oyunları, yaşayan ve etkileşimli dünyaları nedeniyle güçlü işlemci/ekran kartı içeren, geniş kapasiteli RAM’li bilgisayarlarda iyi çalışır. Bu tür oyunları 1080p çözünürlükte oynamak istiyorsanız Abra ailesi, daha üst çözünürlüklerde deneyimlemeyi amaçlıyorsanız Tulpar ve Semruk ailelerindeki modelleri edinebilirsiniz.
 • MOBA: Rekabetçi oyunlarla vakit geçirmeyi hedefliyorsanız ve MOBA, öncelikli oyun tarzınızsa, 1080p çözünürlükte muazzam performans gösteren Abra ve Tulpar ailelerindeki çözümlere göz atabilirsiniz.
 • Yarış: Açık dünya formunda olan veya yalnızca pist yarışlarını içeren yapımları, yarışın ruhunu yakalamak için yüksek kare/saniye oranlarında deneyimlemeniz şarttır. Hedefiniz 1080p çözünürlükse Abra ailesindeki, 1440p ve üzeri çözünürlükse Tulpar ve Semruk ailelerindeki modeller, size göredir.
 • Strateji: Bilgisayarın daha çok işlemcisine yük bindirip ekran kartını sınırlı düzeyde kullanan strateji oyunlarının müdavimiyseniz, Abra ailesindeki A5 ve A7 serilerini değerlendirebilirsiniz.
 • RPG: Genellikle kendi maceranızın peşinden gidip ekran karşısında yüzlerce saat geçirebilmenizi sağlayan RPG oyunları, yeni nesil örneklerinin de gösterdiği üzere güçlü bilgisayarlara ihtiyaç duyar. Bu nedenle Tulpar ve Semruk oyuncu bilgisayarları, hayalinizdeki RPG tecrübesini yaşamanızı sağlar.

Monster Notebook Oyun Bilgisayarı Modelleriyle Oyun Dışında da Verimlilik

Temel görevi, en güncel oyunları “canavar” gibi çalıştırmak olan Abra, Tulpar ve Semruk ailelerindeki oyuncu bilgisayarları, yalnızca üstün oyun performanslarıyla değil, aynı zamanda günlük işlerinizde ve yaratıcı projelerinizde de sizi yarı yolda bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Farklı genişliklere, yenileme hızlarına ve çözünürlüklere sahip mat IPS ekranlarla yapılandırılan oyun bilgisayarı modelleri, ekran başarımlarıyla grafik tasarım ve video düzenleme gibi işlemleri, haricî ekran olmadan tamamlamanızı sağlar. IPS panelli ekranların geniş görüş açısı sunması ve renk doğruluğu konusunda iddialı oluşu, Monster Notebook tarafından sunulan bilgisayarlara değer katar.

Hibrit mimarili Intel işlemcilere ev sahipliği yapan modeller, gerçek zamanlı ışın izleme becerileriyle güçlendirilen NVIDIA GeForce RTX ailesindeki ekran kartlarıyla güç birliği yapıp özel donanım sertifikasyonu gerektirmeyen grafik tasarım ve 3D modelleme yazılımlarını kullanabilmenizi sağlar. Bilgisayarlarda yer alan geniş kapasiteli DDR4 ve DDR5 belleklere ek olarak NVMe SSD’ler, cihazların performansını zirveye taşır.

Aralarında Thunderbolt 4 ve yeni nesil USB-C portlarının da bulunduğu birçok fiziksel bağlantı noktasıyla yapılandırılan bilgisayarlar, geleceğe ne kadar hazır olduklarını bu şekilde kanıtlar. Oyun bilgisayarı modellerindeki görüntü portları ise 4K ve üzeri çözünürlüklerde görüntü aktararak eğlencenizi, geniş ekranda sürdürebilmenize olanak tanır. Oyun bilgisayarlarının kablosuz bağlantı özellikleri de günceli yakalayarak bilgisayarınızı en verimli biçimde kullanabilmenize zemin hazırlar.

Özellikle Abra ve Tulpar ailelerindeki modellerin taşınabilirlik taraflarının da güçlü olması sayesinde dilediğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz cihazlar, okul ve iş arkadaşınıza da dönüşebilir.

Oyun Bilgisayarı Modelleri Sayesinde Yarının Teknolojileriyle Bugünden Tanışın

Intel ve NVIDIA ile olan uzun soluklu teknoloji partnerliği sayesinde oyunseverlere yarının teknolojilerini bugünden sunan Monster Notebook, bilgisayarlarında, en güncel işlemci ve ekran kartı çözümlerini kullanır. Oyun performansı konusunda erişilmesi güç bir noktada bulunan oyuncu bilgisayarı modelleri, alternatif kullanım senaryolarının da altından rahatlıkla kalkar. Özellikle bilgisayarını hem oyun hem de genel amaçlı değerlendirmeyi hedefleyen kullanıcılar, Monster Notebook’un; Abra ve Tulpar oyun bilgisayarlarından hayli memnun kalır. Yüksek işlem gücü gerektiren yazılımlar ve yaratıcı projeler için etkileyici bir potansiyele sahip bilgisayar modelleri, kullanıcıları daima memnun eder.

Monster Notebook’un geleceğe yönelik vizyonu, yalnızca oyun dünyasını değil profesyonel ve yaratıcı alanları da kapsar. Sunduğu bilgisayarlara konumlandırdığı üst düzey işlemci ve ekran kartlarına ek olarak büyük kapasiteli ve hızlı RAM/SSD’ler, laptop oyun bilgisayarı almak isteyenlerin esnek şekilde hareket edebilmelerine imkân tanır.

Enerji verimliliği noktasında da başarılı iş çıkaran, böylece Monster Notebook’u en iyi oyun bilgisayarı markası kılan bilgisayarlar, etkin kullanım sırasında bile mütevazı güçlerle çalışır. Ayrıca masaüstü uygulamalarının kullanımı esnasında bilgisayarlarda yer alan NVIDIA ekran kartları yerine, Intel işlemcilerde bulunan dâhilî grafik işlemcilerini kullanan bilgisayarlar, bunu, NVIDIA’nın Optimus teknolojisiyle mümkün kılar.

Hayalinizdeki Oyuncu Bilgisayarını Siz Şekillendirin ve Güvenle Kullanın

Sizler için oldukça çeşitli ve gerek yazılım gerekse donanım yönünden farklılık arz eden oyun bilgisayarı modelleri sunan Monster Notebook, almayı planladığınız bilgisayarı, satın alım aşamasında donanım, yazılım ve aksesuar yönünden farklılaştırabilmenizi sağlar. Çevrim içi sipariş süreçlerinde “özelleştir ve sepete ekle” tuşuna tıkladığınızda açılan sayfa, bilgisayarın; işletim sistemi, RAM, SSD özelliklerini değiştirip geliştirebilmenize olanak tanır. Monster Notebook imzası taşıyan bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları da aynı sayfa üzerinden değerlendirip sepetinize eklemeniz mümkündür.

Monster Notebook’un, bilgisayarınızı uzun süreler boyunca sorunsuz kullanabilmeniz için sunduğu tamamlayıcı garanti ve ek garanti olanakları da bulunur. Alanında uzman isimlerden oluşan teknik servis kadrosuyla size hizmet veren Monster Notebook, bilgisayarınızı edindikten sonra ömür boyu bakım hizmetinden yararlanmanıza imkân tanır. 6 ayda bir bilgisayarınızı, Monster Notebook servisine ilettiğiniz takdirde bilgisayar; içinde biriken toz ve kirlerden arındırılır, termal macunu yenilenir, klavye ve ekran temizliği gerçekleştirilerek ilk günkü formunda çalışmaya devam eder.

Sıkça Sorulan Sorular

Oyun bilgisayarı alırken nelere dikkat etmeliyim?

Bir oyun bilgisayar alırken öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken durum, bilgisayarın teknik yeterlilikleridir. Özellikle ekran kartı, oyunların, grafik hesaplamalarını gerçekleştiren birim olduğundan, oyun bilgisayarında yer alan ekran kartı, oyun seanslarınızdan alacağınız keyfi doğrudan belirleyebilir. Ekran kartı haricinde; işlemci, RAM ve depolama birimlerinin performansı da oyun deneyiminiz üzerinde etkili olur. Tüm bu birimler yeterlilik gösteriyorsa oyun bilgisayarının ekran ve diğer birimlerini değerlendirebilirsiniz.

Oyun bilgisayarlarının farkı nedir?

Oyun bilgisayarlarının, iş bilgisayarları veya profesyoneller için sunulan iş istasyonlarından farkı, doğrudan doğruya oyuncular için tasarlanmış olmalarıdır. Gerek donanım gerekse fiziksel yönden oyuncuların beğenisini ve beklentilerini kazanacak şekilde yapılandırılan oyun bilgisayarları, en güncel oyunları, yüksek kare/saniye değerlerinde çalıştırma gücüne sahiptir. Ayrıca oyun bilgisayarlarının birçoğu, donanım yükseltmesine müsaittir. Bu sayede kullanıcılar, satın alım sürecinde ve sonrasında RAM, depolama ve benzeri birimlerin kapasitesini artırmak üzere adım atabilirler.

Oyun bilgisayarlarının avantajları nelerdir?

Taşınabilir formda dizayn edilen oyun bilgisayarları, en güncel oyunları akıcı çalıştıracak yeteneklere sahip olmakla birlikte canlı yayın ve benzeri etkinlikler gerçekleştirmek için de uygundur. Çoklu görevleri sorunsuz şekilde yürütme konusunda başarılı iş çıkaran oyun bilgisayarları, video düzenleme gibi sisteme ağır yük bindiren iş akışlarının altından başarıyla kalkar. Bunun yanında NVIDIA’nın Studio sürücüleri kurulduğu takdirde oyun bilgisayarları, pek çok amaçla kullanılabilecek iş bilgisayarlarına da dönüşebilir.

İyi bir oyun bilgisayarı nasıl olmalıdır?

 • Güçlü Donanım: İyi bir oyun bilgisayarı, sahip olduğu donanım bileşenleri sayesinde güncel oyunları, en az 60 fps seviyesinde çalıştırmalıdır. Bu da doğrudan ekran kartı ve işlemci gibi birimlerin gücüne bağlıdır.
 • Ekran Kalitesi: Renk doğruluğundan taviz vermeyen, geniş boyutlu ve yüksek yenileme hızına sahip yüksek çözünürlüklü kaliteli ekranlar, bir oyun bilgisayarında olmazsa olmaz konumadır.
 • Yeni Nesil Bağlantılar ve Başarılı Soğutma: İyi bir oyun bilgisayarının gerek kablosuz gerekse kablolu bağlantı konusunda günceli yakalaması beklenir. Bunun yanında işlemci, ekran kartı ve diğer donanım bileşenlerini, yük altındayken başarılı şekilde soğutması, oyun bilgisayarının “iyi” sıfatını almasını sağlar.

En iyi oyun bilgisayarı hangisi?

Türkiye’de oyun bilgisayarı söz konusu olduğunda akla gelen ilk isim, faaliyetlerini 2000 yılından beri tüm hızıyla sürdüren Monster Notebook imzalı; Abra, Tulpar ve Semruk ailelerindeki bilgisayarlardır. Full HD (1080p) odaklı Abra ailesi, birbirinden başarılı serileri beraberinde getirirken WQHD (1440p) odaklı Tulpar ailesinde; 15,6, 16 ve 17,3 inçlik ekranlarla güçlendirilen seriler yer alır. Her şeyin daima en iyisini isteyenler için özel konumdaki 2160p odaklı Semruk ailesi ise gücüyle “canavar” adını sonuna kadar hak eder.

 • Abra A5 V20.4.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.7 (27)

  Abra A5 V20.4.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  28.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T5 V23.3.5 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (4)

  Tulpar T5 V23.3.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  39.199,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.9 (9)

  Abra A5 V21.1.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  28.299,00 TL

  26.999,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.6.2 17,3" Oyun Bilgisayarı
  4.6 (106)

  Tulpar T7 V20.6.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  45.499,00 TL

  43.999,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.2.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.5 (10)

  Abra A5 V21.2.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  32.499,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.8 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (2)

  Tulpar T7 V20.8
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  37.999,00 TL

  35.999,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.8.4 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T7 V20.8.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  39.399,00 TL

  37.599,00 TL

  İNDİRİM

  %5

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T6 V1.1.4 16" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (1)

  Tulpar T6 V1.1.4
  16" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4070 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 16'' WQXGA 2560X1600 165Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 22,26 mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  61.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.2.2 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.6 (21)

  Abra A5 V20.2.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  33.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.4.3 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V20.4.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  29.799,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.4.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  4.4 (19)

  Abra A5 V20.4.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  27.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.6.4 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (7)

  Tulpar T7 V20.6.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  42.999,00 TL

  41.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.8.2 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (4)

  Tulpar T7 V20.8.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  41.799,00 TL

  39.999,00 TL

  İNDİRİM

  %4

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.3 15,6" Oyun Bilgisayarı
  3.8 (4)

  Abra A5 V20.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  34.299,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V20.2.3 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V20.2.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  32.899,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.1.4 15,6" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (4)

  Abra A5 V21.1.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX3050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  26.599,00 TL

  24.599,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V26.1 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T7 V26.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  49.099,00 TL

  47.999,00 TL

  İNDİRİM

  %2

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.6.3 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T7 V20.6.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
  45.099,00 TL

  43.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T5 V23.4 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Tulpar T5 V23.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  33.999,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (2)

  Abra A7 V15.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  28.899,00 TL

  27.999,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A5 V21.3.4 15,6" Oyun Bilgisayarı

  Abra A5 V21.3.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 4 GB RTX 2050 Max-P (50 Watt + 5 Watt DB 2.0) 64-Bit
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  25.599,00 TL

  23.599,00 TL

  İNDİRİM

  %8

  SEPETE EKLE
 • Tulpar T7 V20.6.5 17,3" Oyun Bilgisayarı
  5.0 (12)

  Tulpar T7 V20.6.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa

  47.599,00 TL

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V15.1.4 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V15.1.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® 6 GB RTX 3050 Max-P (60 Watt + 15 Watt DB 2.0) 96-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 2,4kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  30.499,00 TL

  29.599,00 TL

  İNDİRİM

  %3

  SEPETE EKLE
 • Abra A7 V14.6.3 17,3" Oyun Bilgisayarı

  Abra A7 V14.6.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye

  40.999,00 TL

  SEPETE EKLE