Çocukların En Mutlu Gününde %10’a Varan İndirimler

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Gaming Klavye

Oyunlardaki performansınızı artırmanız ve membran klavyelerin yaşattığı yorucu kullanım süreçlerinden kurtulmanız, Monster Pusat oyuncu klavyesi modelleriyle mümkün. Doğrusal yapıdaki kırmızı mekanik anahtarlarla donatılan ve oyun bilgisayarı modelleriyle uyumlu gaming klavye çeşitleri, özelleştirilebilir RGB LED aydınlatmaya sahiptir. Programlanabilir tuşları ve silindir formundaki ses kadranıyla size kullanım kolaylığı sunan mekanik klavyeler, 50 milyonluk anahtar ömrüyle uzun süreler boyunca ilk günkü başarımını korur. Gaming laptop ile oyun oynarken birden fazla tuşa aynı anda basmanıza imkân tanıyan Anti-Ghosting özellikli oyuncu klavyesi modellerinin avantajları, şu şekilde sıralanabilir:

  • Mıknatıslı bilek desteği sayesinde hem oyun hem de yazışmalarınızda bilekleriniz rahat eder,
  • Membran klavyelerin aksine, mekanik tuşları etkinleştirmek daha kolaydır,
  • Farklı RGB ışık modları, oyun veya çalışma süreçlerinde size konfor sağlar,
  • Kolay erişebileceğiniz multimedya tuşları ve yazılımsız makro tuşları, kullanım deneyiminizi ileri taşır.

Oyuncular İçin Özel Olarak Tasarlanan Gaming Klavye

Fırçalanmış alüminyum üzerine inşa edilen Pusat oyuncu klavyesi modelleri, sessiz şekilde etkinleşen kırmızı anahtarlarıyla, günün ilerleyen saatlerinde evdekileri rahatsız etmeden de oyun oynamaya devam etmenizi sağlar. Açılıp kapanabilir ayaklarıyla yüksekliğini kendinize göre ayarlayabileceğiniz klavyeler, kaydırmaz kauçuk tabanlarıyla masanızda hareket etmez.

Keskin reflekslerinize en iyi şekilde yanıt verebilecek, yüksek performanslı “canavar” gibi bir klavye arayışındaysanız, Monster Pusat oyuncu klavyesi sizi bekliyor.

1 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1