KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Aksesuarlar

Aralarında sizin de bulunduğunuz her bilgisayar kullanıcısı, yüksek performanslı ve konforlu bilgisayar aksesuarları seçiminde zaman zaman zorluk yaşayabilir. İleri seviye ekran yenileme hızına sahip bir oyuncu monitörü, ergonomik bir kablosuz klavye, dayanıklı bir kulak üstü kulaklık ve muazzam rahatlık sağlayan bir oyuncu koltuğu, deneyiminizi baştan aşağı değiştirebilir. Monster Pusat, Monster Aryond ve Monster Oron serilerinde yer alan bilgisayar aksesuarları/oyuncu ekipmanları, bilgisayar kullanım tecrübenizi pozitif yönde şekillendirebilir.

Oyuncu Ekipmanlarından Bilgisayar Aksesuarlarına Herkes için Çözümler

Geliştirdiği yüksek performanslı bilgisayar modelleriyle başta oyuncular ve profesyoneller olmak üzere herkesin takdirini kazanan Monster Notebook, her türlü bilgisayar gereksiniminize uygun aksesuarlara da imza atar. Yüksek kaliteli ve performanslı aksesuar/ekipmanın, kullanıcı deneyimi üzerindeki etkisini bilen Monster Notebook, bilgisayar aksesuarları ve oyuncu ekipmanları konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 • Monster Pusat serisinde; yüksek kaliteli sesler sunan kulaklık modelleri, konforlu oyun seanslarında değerlendirebileceğiniz gamepad’ler, farklı oyun türleri için özelleştirilmiş oyuncu mouse çeşitleri, mekanik tuşlu oyuncu klavyesi gibi çözümler bulunur. Bunlarla birlikte; mousepad, kulaklık standı gibi oyuncu ekipmanları, Pusat serisindedir. Ancak Pusat serisi, yalnızca oyunculara yönelik ekipmanlar içermez. Profesyonellerin tercih edebilecekleri; bağlantı kabloları, yayıncı mikrofonu ve web kamera seçenekleri de Monster Pusat serisinin bir parçasıdır.
 • Monster Aryond, tamamen oyuncu monitörü modellerini içeren bir seridir. Monster Notebook’un, oyunculardan aldığı geri bildirimleri ve teknolojinin ulaştığı noktayı göz önünde bulundurarak sunduğu monitörler, geleneksel bilgisayar monitörlerinden çok daha özel ve performanslıdır. Ekran genişliği, çözünürlüğü, yenileme hızı, tepki süresi, bağlantı zenginliği gibi noktalarda geleneksel monitörlerden ayrılan Monster Aryond gaming monitörler, profesyonel bir oyuncu olmak isteyenlere hitap eden özellikleri de beraberinde getirir.
 • Monster Oron ise oyuncu koltuğu ile özdeşleşen bir seri hâline gelmiştir. Özellikle mouse ve klavyeden uzaklaşıp arkanıza yaslanarak gamepad aracılığıyla konforlu bir oyun oturumu yaşamak istiyorsanız, ideal çözümler, Monster Oron serisinde yer alır.

Oyun Meraklılarının Yüzünü Güldüren Monster Bilgisayar Aksesuarları

Monster Notebook tarafından geliştirilen bilgisayar aksesuarları, bilgisayar ve oyun dünyasıyla yakından ilgili teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanır. İlgili çözümler, oyun seanslarınıza kolaylık ve konfor getirir. Bu noktada Pusat, Aryond ve Oron serisindeki bazı aksesuar, çevre birimi ve ekipmanların genel özelliklerini tanımanız uygun olur.

 • Oyuncu Mouse: Özelleştirilebilir tuşları, ergonomik yapıları ve yüksek tepki süreleriyle öne çıkan oyun oyuncu mouse çeşitleri, oyunlardaki performansınızı artırmanıza ortam hazırlar. Özellikle FPS ve MOBA gibi oyun türleriyle vakit geçiriyorsanız, Monster Pusat serisindeki modelleri inceleyebilirsiniz.
 • Oyuncu Klavyesi: Membran yapıdaki klavyelerden farklı olarak mekanik anahtarlarla gelen Pusat oyuncu klavyesi modelleri, reflekslerinizi en iyi şekilde oyuna yansıtabilmenizi sağlar. Ayrıca özel makro tuşlar, multimedya tuşları ve RGB LED aydınlatma gibi imkânlar, bu klavyelerde mevcuttur.
 • Gaming Mousepad: Daha düzenli bir çalışma ve oyun ortamı hazırlamanıza yardım ederken sahip olduğunuz mouse’u, daha etkili kullanmanıza yardım eden Pusat gaming mousepad modelleri, bilgisayar masanızın vazgeçilmez bir parçası olabilir.
 • Oyuncu Monitörü: Düşük tepki süresi ve yüksek yenileme hızına sahip Monster Aryond serisi oyuncu monitörleri, başta rekabetçi oyunlar olmak üzere tüm yapımlarda, en iyi performansınızı sergilemenize imkân tanır.
 • Oyuncu Kulaklığı: Farklı sürücü genişliklerine, teknik özelliklere ve tasarımlara sahip Pusat serisi oyuncu kulaklığı modelleri, oyunların etkileyici atmosferlerine ortak olabilmenize yardım eder.
 • Oyuncu Koltuğu: Hem oyun hem de genel bilgisayar kullanım süreçlerinde değerlendirebileceğiniz, size daima rahatlık ve esneklik kazandıran Monster Oron serisi oyuncu koltukları, uzun soluklu çalışmalarınızda/oyun seanslarınızda beklentilerinizin ötesinde konfor sağlar.

İş Dünyasına Özel: Business Pro Aksesuarları ve Daha Fazlası

Sadece oyunculara değil iş dünyasının dinamik ve talepkâr yapısına uygun çözümler sunarak ürün gamını zenginleştiren Monster Notebook, sunduğu çözümlerle iş yaşantınızı kolaylaştırır ve verimliliğinizi artırır. Monster’ın “Business Pro” ailesine dâhil ettiği klavye ve mouse modelleri, şıklığı, üstün performansla bir araya getirir. Ama Monster’ın iş dünyasına özel çözümleri, Business Pro aksesuarlardan daha fazlasını kapsar.

 • Notebook Soğutucusu: Yoğun çalışmalarınız esnasında kullandığınız laptop modelinin performansını en üst seviyede tutmanıza yardımcı olan Pusat notebook soğutucusu, cihazınızın ömrünü uzatarak uzun vadede maliyet tasarrufu sağlamanıza da imkân tanır.
 • Laptop Çantası: İş seyahatlerinizde ya da hareket hâlinde olmanız gereken dönemlerde bilgisayarınızı ve diğer aksesuarlarınızı güvenle taşımanıza olanak tanıyan Monster laptop çantası, fonksiyonel bölmeleri sayesinde organizasyon kabiliyetinizi artırır.
 • Bluetooth Hoparlör: Dijital içerik tüketiminde veya sesli görüşmelerinizde yüksek kaliteli ses deneyimi sunan Bukra Bluetooth hoparlör modelleri, geniş kapasiteli bataryaları ve kablosuz olmalarıyla favori aksesuarınız hâline gelebilir.
 • Şarj Cihazları: Hızlı şarj özellikleriyle işinizin kesintiye uğramasını önleyen Pusat şarj cihazları, birden fazla cihazı aynı anda şarj edebilme kapasitesiyle size zaman kazandırır.
 • Kulaklık Standı: Çalışma alanınızdaki düzeni sağlayarak iş verimliliğinizi artıran Pusat kulaklık standı, kulaklığınız için stant görevi üstlenirken aynı zamanda USB çoklayıcı işlevi de görür.
 • Yayıncı Mikrofonu: İş toplantıları ve webinar’larınızda kristal netliğinde ses iletimi sağlayan Pusat yayıncı mikrofonu, gerçekleştireceğiniz profesyonel sunumlar, video kayıtları ve toplantılar için idealdir.
 • Webcam: Yüksek görüntü kalitesine sahip video kayıtları oluşturmak ya da iş toplantılarınızı/ web konferanslarınızı profesyonel bir seviyeye taşımak için değerlendirebileceğiniz Pusat web kamerası, otomatik odaklama ve ışık düzenleme özellikleriyle her türlü ortamda üstün performans sunar.
 • Bağlantı Kabloları: Veri transfer ve şarj sürelerini azaltan Pusat bağlantı kabloları, iş süreçlerinizi hızlandırırken dayanıklı yapılarıyla uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar.

Evden Çalışanlar için İdeal Bilgisayar Aksesuarları ve Ekipmanlar

Evden çalışmanın getirdiği esneklik, aynı zamanda doğru ekipman ve bilgisayar aksesuarı kullanmanın önemini de artırır. Monster Notebook imzası bulunan çözümler, tamamen ihtiyaca yönelik tasarlanmıştır. Ev ofisinizi bir dijital içerik üretim merkezi hâline getirmeyi planlıyorsanız, uzaktan katılacağınız toplantılarınızı herhangi bir sorun yaşamadan tamamlamayı hedefliyorsanız; Pusat, Aryond ve Oron serilerindeki modelleri değerlendirebilirsiniz.

Yalnızca donanım kalitesiyle değil yazılım desteğiyle sunduğu çözümlerin cazibesini artıran Monster Notebook, bilgisayar çevre birimlerinin yazılım yardımıyla işlevsellik kazanmasına olanak verir. Klavye, mouse, monitör, gamepad gibi birimler, internetten indirilip kolayca kurulabilen yazılımları ve donanım sürücüleriyle sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Monster Notebook Aksesuarlarıyla Yaşam Tarzınızı Yansıtın

Monster Notebook imzası taşıyan aksesuar ve ekipmanlar, sadece işlevsellik ve performans noktasında sizi memnun etmez, aynı zamanda estetik ve kişisel zevklerinizi yansıtma konusunda da size geniş bir yelpaze sunar. RGB aydınlatmalı mouse ve klavyeler, şık ve modern tasarımlı monitörler, renk seçenekleriyle dikkat çeken kulaklıklar, yaşam tarzınıza uygun birer teknolojik seçenek oluşturur. Ayrıca Monster Notebook tarafından üretilen ekipman ve aksesuarlar sayesinde çalışma alanınızı veya oyun odanızı kişiselleştirebilir, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Monster Notebook’un sağladığı bu çeşitlilikten yararlanarak kendinizi ve tarzınızı yansıtan bu ürünlerle, bilgisayar kullanım deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Monster Pusat serisinde hangi aksesuarlar var?

Monster Pusat serisi, oyun ve iş ihtiyaçları için geniş bir ürün gamına sahiptir. Öne çıkan çözümler arasında; oyuncu kulaklıkları, gamepad’ler, mekanik oyuncu klavyeleri ve mouse’lar, mousepad’ler, GaN teknolojili şarj cihazları, bağlantı kabloları gibi aksesuarlar bulunur. Bunların yanında dizüstü bilgisayar sahiplerinin değerlendirebilecekleri notebook soğutucular, bilgisayar masasının düzenli olmasına özen gösterenlere hitap eden kulaklık stantları, profesyonel yayın süreçlerinde kullanılabilecek yayıncı mikrofonları ve webcam’ler de Pusat serisindeki aksesuarlardandır. Profesyoneller için Pusat serisi, Business Pro şeklinde isimlendirilen aksesuarlara ev sahipliği yapar. Ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken kablosuz klavye ve mouse modelleri, kullanıcıların, verimli ve keyifli çalışma süreçleri yaşamalarına yardım eder.

Monster Aryond serisinde hangi ekipmanlar var?

Yüksek kaliteli görüntüleme isteyen oyun tutkunları için özel oyuncu monitörleri, Monster Aryond serisinde yer alır. Geniş ekranlı, yüksek çözünürlüklü; yüksek yenileme hızına ve düşük gecikme sürelerine sahip monitörler, oyuncuların, gerek oyun seanslarında gerekse multimedya takibinde bambaşka deneyimler yaşamalarına yardım eder. Ayrıca yüksek renk doğruluğu sunan monitörler, iş amacıyla da değerlendirilebilir.

Monster Oron serisinde hangi ekipmanlar var?

Oyun oturumlarını mümkün olan en konforlu şekilde sürdürmek isteyen oyun tutkunlarına özel oyuncu koltukları, Monster Oron serisinde bulunmaktadır. Uzun saatler boyunca oyunda kalmayı hedefleyenler, ergonomik tasarımının yanı sıra boyun ve bel bölgesi desteğiyle beğeni kazanan Monster Oron serisindeki oyuncu koltuklarını edinebilirler. Oron oyuncu koltukları çok dayanıklıdır. Bu da oyuncuların Oron serisini tercih etmelerini sağlar.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
Fiyat Aralığı Bilgi
SIRALAMA
42 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:42