KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Notebook Soğutucu

Elinizin altındaki canavarın, oyunlardaki güç gösterisini daha düşük sıcaklıklarda sürdürmesini istiyorsanız, Monster notebook soğutucusunu alabilirsiniz. Pusat ailesinin yırtıcı bir ferdi olan model, 17 inçe kadar olan boyutlara sahip taşınabilir bilgisayarlarla birlikte kullanılabiliyor.

En İyi Notebook Soğutucusu ile Tanışma Vaktiniz Geldi

Gerek masaüstü uygulamalarıyla zaman geçirdiğiniz anlarda gerekse oyun oynadığınız esnada dizüstü bilgisayarınızın daha serin çalışması için edinebileceğiniz notebook soğutucusu, alüminyumdan imal ediliyor. 140 mm’lik iki adet fana sahip modelin fanları 1000 RPM’lik dönüş hızıyla 94,7 CFM’lik hava akışı sağlayarak bilgisayarınızın alt kısmında kalan hava bölmesine hava üflüyor. Soğutucunun alüminyum yapısı ise bilgisayarınızın taban kısmındaki sıcaklığı azaltıyor. USB portu üzerinden gücünü alan modelin yan kısmında üç adet USB portu bulunuyor ve ilgili portlara, hem bilgisayar çevre birimleriniz hem de depolama birimleriniz bağlanabiliyor.

Pusat Notebook Cooler, Notebook Soğutma Sistemlerinin En İyi Temsilcisi

Dizüstü bilgisayarınızı çok yönlü kullanıyor, oyun harici zamanlarda da işlerinizi güçlü oyun bilgisayarınızla sürdürüyorsanız, Monster Pusat notebook soğutucusu, işlemci ve ekran kartı gibi birimlerin daha serin çalışmasına yardım ediyor. Özellikle render ve oyun gibi işlemciye çok yük bindiren işlemlerde işlemcinizin sıcaklık değerlerinde birkaç derecelik düşüş gözlemlemenizi sağlayan notebook soğutucusu, verimliliğinizi artırıyor. Üzerinde herhangi bir aydınlatma bulunmayan ve fan devir hızları sabit olan model, Hydro Bearing mekanizmalı rulmanıyla uzun soluklu kullanımlar için uygunluk gösteriyor. Hydro Bearing’in uzun ömürlü olmasının yanında fanların sessiz çalışmasına da katkısı bulunuyor. Zira gerçekleştirilen testlerde modelin 25,1 desibel düzeyinde ses ürettiği ölçümleniyor.

Saatler süren oyun seanslarında bilgisayarınızın dâhilî donanım bileşenlerinin daha serin çalışmasını istiyor, hem sessiz hem de yüksek performanslı bir laptop soğutucusu arıyorsanız, rakipsiz yapıdaki Monster Pusat Notebook Cooler’ı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
Fan Boyut Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
1 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1