KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Mouse

İşletim sistemi, uygulama ve ofis araçlarını kullanmak, Pusat kablosuz mouse modelleriyle daha konforlu. Toplantılarınızda yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlarda geliştirilen, ergonomik tasarımıyla kullanım esnasında sizi yormayan mouse çeşitleri, hem sağ hem de sol elle fare kullananlar için uygundur. Bağlantı kurduğu aygıtı 10 metre mesafeden yönetebilmenize olanak veren ve 2,4 GHz wireless/Bluetooth ile iletişim kuran modeller, aynı anda çift cihazla eşleşebilir, cihazlar arası geçiş yapabilmenize de imkân tanır. Monster Pusat mouse modellerini aşağıdaki aygıtlarla birlikte değerlendirebilirsiniz:

  • Android işletim sistemli akıllı cihazlar,
  • Windows, Linux ve mac OS işletim sistemli laptop modelleri,
  • Android Box cihazları,
  • Bluetooth veya 2,4 GHz algılayıcı destekli akıllı televizyonlar.

Yüksek Konfor ve Üst Düzey Verimlilik Sağlayan Mouse

Uzun soluklu kullanımlar için özelleştirilen ve tuşları, milyonlarca defa tıklama ömrü sunan Pusat kablosuz mouse modelleri, geniş kapasiteli pilleriyle tek şarj sonrasında size onlarca saatlik kullanım süresi sağlar. Yüksek DPI düzeyleri sayesinde Full HD (1080p) ve üstü çözünürlüklü ekranlarda dahi konforlu bir kullanım süreci yaşamanıza ortam hazırlayan mouse çeşitleri, iş yaşantınızdaki verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.

İş hayatınızda kullanmak üzere kompakt, taşınabilir, ergonomik ve “canavar” gibi bir mouse almayı düşünüyorsanız, Monster Pusat kablosuz mouse sizi bekliyor.

3 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3