KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Intel Iris Xe Grafik Kartlı Laptoplar

Hem ince hem de performanslı dizüstü bilgisayarlarda bulunan Intel Iris Xe Graphics, yer aldığı bilgisayarların grafik hesaplama gücünü oldukça yukarı taşıyor. İşten artakalan vaktinde popüler oyunlarla vakit geçirmeyi isteyen teknoloji ve oyun meraklıları, ultrabook formundaki Intel Iris Xe laptop modellerine yöneliyor. Monster Notebook imzası taşıyan iş odaklı Huma serisi laptop modelleri de güncel işlemcilerinin yanı sıra Iris Xe grafik işlemcileriyle öne çıkıyor.

Intel Iris Xe Ekran Kartlı Laptop Modelleri Hangi Özelliklere Sahip?

İş yaşantınızda zarafeti güçle, hafifliği dayanıklılıkla bir araya getiren, güncel bir ofis bilgisayarı kullanmayı hedefliyorsanız, Monster Huma serisi içindeki bilgisayarlar sizin için son derece uygundur. Intel’in, ultrabook türü bilgisayarlar için özel olarak tasarladığı, düşük güç tüketimli ve yüksek performanslı mobil işlemcilerini beraberinde getiren Huma serisinin öne çıkan özelliklerini sıralamak gerekirse:

 • Hafif ve Şık Tasarım: Geleneksel dizüstü bilgisayar modellerinden farklı olarak oldukça ince kasalı Huma serisi bilgisayarlar, düşük ağırlıklara sahiptir ve kolay taşınır. Şıklık konusunda beklentilerinizi karşılayacak olan laptop modelleri, alternatif renk seçenekleriyle sunulur. İş hayatınızda tarzınızı Huma serisi dizüstü bilgisayarlarla sergileyebilirsiniz.
 • Düşük Güç Tüketimi, Yüksek Performans: Intel’in enerji verimliliği konusunda en iddialı işlemcilerine ev sahipliği yapan Intel Iris Xe ekran kartlı laptop modelleri, benzer bir iddiayı performans tarafında da taşır. Güncel uygulamaların yanı sıra birçok popüler oyunu da çalıştırabilen bilgisayarlar, geniş kapasiteli sistem belleklerine (RAM) ve depolama birimleriyle (SSD) gelir.
 • Kaliteli Entegre Çevre Birimleri: Bir laptop kullanıcısının öncelikle dikkat ettiği noktalardan biri olan ekran konusu, Huma serisi dizüstü bilgisayarların öne çıkan özelliklerinden biridir. Monster Notebook’un yüksek çözünürlüklü ve yine yüksek yenileme hızlı ekranlarla donattığı modeller, arka aydınlatmalı klavye ve dokunmatik yüzeyleriyle (touchpad), kusursuz bir çalışma süreci yaşamanızı sağlar.
 • Geniş Kapasiteli Batarya ve Zengin Bağlantı Noktaları: İş hayatınız boyunca gerçekleştireceğiniz seyahatlerde, dizüstü bilgisayarınızı etkin şekilde kullanmayı düşünüyorsanız, Huma serisini tercih edebilirsiniz. Geniş kapasiteli bataryaları sayesinde tam şarj sonrasında uzun saatler boyunca kesintisiz çalışan modeller, aynı zamanda kablolu ve kablosuz bağlantı noktalarıyla size esneklik kazandırır.

Intel Iris Xe Graphics Laptopların Tasarım ve Taşınabilirlik Avantajları

İş bilgisayarı konseptini, Huma serisi dizüstü bilgisayarlarla çok farklı bir noktaya getiren Monster Notebook, Intel Iris Xe grafik işlemcili çözümlerinin tasarım ve taşınabilirlik avantajlarını yaşamanızı sağlar. Yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilen Huma serisi laptop modelleri, güçlü magnezyum kasalarıyla öne çıkar. Modellerin şıklığını artıran magnezyum, bunun yanında bilgisayarın ısı dağılımının da dengeli şekilde gerçekleşmesini mümkün kılar. Ekran cephesinde ise “altın oran”ı yakalayan Monster Notebook, 16:10 en-boy orantılı Huma laptop’ları da sizinle buluşturur. İleri seviye yenileme hızına sahip, yüksek çözünürlüklü ve ince çerçeveli ekranlar, üretkenliğinize pozitif yönde katkı verir. Oldukça ince kasalı yapısı sayesinde şıklığını zirveye taşıyan Huma serisi Intel Iris Xe laptop modelleri, donanım yeterliliklerini, yazılımsal olanaklarla bir araya getirir. Özellikle serideki bilgisayarların, güvenliğini en üst noktaya çıkaran Windows Hello teknolojisi, kilit ekranını, standart bir paroladan birkaç kat daha hızlı açabilmenize olanak tanır.

Taşınabilirlik konusunda da sizlere çeşitli avantajlar sunan Huma serisi iş bilgisayarları, oldukça hafiftir. Farklı ekran genişlikleri, modellerin ağırlıklarını ve fiziksel ölçülerini değiştirse de tüm bilgisayarların kasalarının ince yapıda oluşu, taşınabilirliği her zaman olumlu yönde etkiler. Böylece Huma dizüstü bilgisayarınızı hem laptop çantasına hem de bilgisayar kılıfına yerleştirerek kolayca taşıyabilirsiniz. Geleneksel yapıdaki dizüstü bilgisayarlardan adaptör boyutuyla da ayrılan Huma serisi laptop’ların, adaptörlerinin de kompakt formda olduğunu belirtmekte yarar var.

Huma Serisi Intel Iris Xe Laptoplar Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Satın alım aşamasında donanım ve yazılım konularında özelleştirebileceğiniz Intel Iris Xe ekran kartlı laptop modelleri, taşıdıkları teknik olanaklarıyla pek çok alanda değerlendirilebilir. Örneğin:

 • Ofis ve İş Hayatı: Sunduğu uzun pil ömrü ve taşınabilirliği en üst noktaya getiren fiziksel yapısı sayesinde ofis ve iş hayatında güvenle kullanabileceğiniz Intel Iris Xe laptop çeşitleri, çoklu işlemler için de tatmin edici performans sunar. Birden fazla monitöre aynı anda görüntü iletmenizi mümkün kılan modeller, etkin kullanım esnasında serin ve sessiz çalışır.
 • Uzaktan Çalışma ve İletişim: Ekranın üst kısmına konumlandırılan yüksek çözünürlüklü web kamerası ve sesinizin, karşı tarafa berrak şekilde ulaşmasını sağlayan mikrofon dizisi, Huma serisi bilgisayarları uzaktan çalışma için ideal hâle getirir.
 • Dijital İçerik Üretimi ve Tasarım: Video ve fotoğraf düzenleme gibi işlemler yapıyorsanız, IPS panelli ve yüksek yenileme hızlı ekranlara sahip Huma serisi ofis bilgisayarı modellerini tercih edebilirsiniz. Hem işlemcinin çok çekirdekli yapıda olması hem de Intel Iris Xe Graphics grafik işlemcisi ile güçlendirilmesi, Monster Huma serisinin muazzam bir performansa kavuşmasını sağlar.
 • Eğitim Faaliyetleri: Günlük kullanım için uygun yapıdaki kasası ve sağlamlığı sayesinde öğrencilerin veya öğretmenlerin de değerlendirebileceği Intel Iris Xe laptop modellerini, çevrim içi eğitim süreçlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, taşıdığı donanım özelliklerine göre Monster Notebook tarafından farklı bütçelere uygun çözümler de sunulmaktadır.

Intel Iris Xe Graphics Destekli Huma Serisinin Enerji Verimliliği Nasıl?

Kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda laptop modellerini şekillendiren Monster Notebook’un Huma serisi bilgisayarları enerji verimliliği konusunda da fark yaratır. Intel’in, güç kullanımını asgari düzeye indirebilen özel mobil işlemcileri, Huma serisinin en önemli bileşenlerinden biridir. Seçeceğiniz Intel Iris Xe laptop çözümüne göre performansı ve güç tüketimi değişiklik gösteren işlemcilerin tamamı, masaüstü bilgisayarlar için üretilen işlemcilere kıyasla çok daha düşük düzeyde güç sarf eder. Ayrıca güç tüketimini, sistemin çalışma ve yük miktarına göre ayarlayan, bunu yaparken de dinamik frekans ve bellek kullanımından yararlanan işlemci, dizüstü bilgisayarın, daha az ısınıp daha verimli çalışmasına katkıda bulunur.

Intel işlemciler içinde yer alan Intel Iris Xe Graphics grafik yongasının güç tüketimi de Huma serisi dizüstü bilgisayarların enerji verimliliği noktasında başarılı bir performans sergilemesini sağlar. Iris Xe grafik işlemcisi, kullanım senaryosu ve grafik işlemciye binen yüke bağlı olarak güç tüketimini dinamik olarak değiştirebilir. Masaüstü uygulamalarının kullanımında enerji sarfiyatını en aza indiren grafik işlemciler, üç boyutlu oyunların deneyimlenmesi esnasında ise güç tüketim değerlerini biraz daha yükseltir. Gerek işlemcinin gerekse işlemciye entegre gelen grafik yongasının Huma serisi Intel Iris Xe laptop modellerindeki bataryaların, şarj sonrasında uzun soluklu kullanılabilmesine imkân tanır. Huma iş bilgisayarlarının düşük düzeyde güç tüketen dâhilî donanım bileşenleriyle desteklenmesi sayesinde bu laptop modelleri, aşırı ısınma ve ısınmanın beraberinde getireceği ekstra enerji tüketimi sorunlarıyla karşılaşmanızı da engeller.

Intel Iris Xe Ekran Kartlı Laptopların Grafik Performansı Nasıl?

Intel Iris Xe laptop fiyat aralıkları, modellerin üzerinde bulunan donanım bileşenlerinin özellikleri doğrultusunda farklılık gösterse de grafik performansı konusunda büyük değişimler bulunmaz. Seçeceğiniz model içinde bulunan Iris Xe grafik işlemcilerinde, farklı sayılarda yürütme birimleri bulunur ve ilgili birimler, gerek iki boyutlu gerekse üç boyutlu grafik verilerini başarılı şekilde işleyip ekrana iletir. Bilgisayarın sistem belleğinin bir kısmını kendine tahsis ederek uygulama ve oyunların, sorunsuz çalışmasını sağlayan Iris Xe grafik işlemcilerin performansı, memnun edici düzeydedir. Iris Xe grafik yongaları, gerçekleştirilen gerçek dünya testlerinde, Intel’in farklı işlemcilerine konumlandırdığı UHD serisi grafik işlemcilerden 2 ila 5 kat daha güçlü olduğunu göstermektedir. Sahip olduğu performans sayesinde güncel AAA (yüksek prodüksiyonlu) oyunların dahi, düşük veya orta grafik detay seviyesinde, tatmin edici kare/saniye oranlarında oynanabilmesine ortam hazırlayan Iris Xe, Huma serisinin gücüne güç katar.

Yalnızca oyun oturumlarında değil dijital içerik üretimi alanında da boy gösteren Intel Iris Xe grafik işlemcisi, popüler video ve fotoğraf düzenleme yazılımlarını, daha esnek biçimde kullanabilmenize olanak tanır. İlgili yazılımların hesaplamalarını, merkezî işlemci yerine grafik işlemciye yaptırma imkânını, Huma serisi laptop’larla yakalayabilirsiniz. Özellikle hareket hâlindeyken vaktinizi iyi değerlendirmek ve projeleriniz üzerinde çalışmak istiyorsanız, Huma serisi Intel Iris Xe ekran kartlı laptop modelleri, beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. İlgili modeller; paket programları, ofis uygulamalarını ve benzeri yazılımları da sorunsuzca çalıştırmanıza zemin hazırlar.

Monster Huma Serisi Intel Iris Xe Graphics Laptoplar, Kime Hitap Ediyor?

Etkileyici tasarımı, yeni nesil donanımları ve uzun soluklu kullanımlara uygun taşınabilir yapısıyla kullanıcı kitlesi hayli geniş olan Intel Iris Xe Graphics grafik işlemcili Monster Huma serisi dizüstü bilgisayarların kime hitap ettiğini özetlemek gerekirse:

 • Profesyonel İş İnsanları: İş dünyasında faaliyet gösteren profesyonellerin, hız ve taşınabilirlik gereksinimlerine cevap veren Monster Huma iş bilgisayarları, aynı zamanda geniş kapasiteli bataryaya sahiptir. Böylece profesyoneller, seyahatlerinde veya açık hava etkinliklerinde de bu bilgisayarları, kesintisiz şekilde saatlerce kullanabilirler.
 • Öğrenciler ve Öğretim Görevlileri: Performans ve taşınabilirlik konusunda kendi alanında üstünlüğe sahip Huma serisi bilgisayarlar öğrenci, öğretmen ve üniversite öğretim görevlilerine de hitap eder. Intel Iris Xe laptop fiyat bakımından erişilebilir seviyede seyreden çözümlerdir. Bu nedenle geleneksel laptoplar yerine, kompakt ve güçlü yapıdaki Huma dizüstü bilgisayarlar, örgün ve uzaktan öğretim sürecinin en önemli parçalarından birine dönüşebilmektedir.
 • Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler: Satın alım aşamasında, donanım ve yazılım bileşenlerinden bazıları özelleştirilebilen Monster Huma laptop modelleri, birden fazla bilgisayar kullanıcısının olduğu, KOBİ’ler için idealdir. Windows 11 Pro işletim sistemiyle yapılandırılan bilgisayarlar, işletmelerin sunucularıyla iletişim kurabilir ve entegre güvenlik çözümleri sayesinde veri kaybı ya da çıkışını engeller.
 • Ev Kullanıcıları: Yeri geldiğinde kucağına laptop’ını alıp video izlemek isteyen, yeri geldiğinde çalışmalarını evden yürütmek arzusunda olan ev kullanıcılarına da seslenen Huma Intel Iris Xe Graphics ekran kartlı laptoplar, çok yönlü kullanıma izin verecek şekilde dizayn edilmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Intel Iris Xe Graphics ekran kartı nedir?

Dünyanın önde gelen işlemci üreticilerinden Intel, birçok işlemcisine yerleşik grafik yongaları da ekler. Bu noktada, Intel’in entegre grafik işlemci çözümlerinden Iris Xe Graphics, mobil platformlardaki en performanslı tümleşik grafik yongalarından biridir. Tercih ettiğiniz Intel Iris Xe laptop modeline göre farklı sayıda yürütme birimi içeren grafik işlemcisi, ofis uygulamalarından eğlenceye yönelik içeriklere dek birçok kullanım alanında sizi memnun eder.

Intel Iris Xe Graphics ekran kartlı laptopların VRAM’i kaç GB?

Masaüstü bilgisayarlarda yer alan ayrı ekran kartlarından farklı olarak işlemciye entegre gelen grafik işlemciler, doğrudan doğruya sistem belleğinin bir bölümünü VRAM (Video RAM) olarak kullanır. Monster Notebook imzalı Huma serisi iş bilgisayarlarında bulunan Intel Iris Xe Graphics grafik işlemcisinin bellek boyutu, 4 GB seviyesine ulaşır. Bu sayede güncel oyunlar, Huma dizüstü bilgisayarlarla oynanabilir.

Intel Iris Xe Graphics ekran kartının öne çıkan özellikleri nelerdir?

Intel’in bazı başka işlemcilerinde kendine yer bulan UHD serisi entegre grafik işlemcilerinden farklı olan Iris Xe Graphics’in öne çıkan özellikleri özetle:

 • Yapay zekâ ve derin öğrenme desteği,
 • Enerji verimliliğine sahip olması,
 • Popüler oyunları çalıştırabilecek düzeyde hesaplama gücü,
 • Çoklu ekran desteği sağlaması,
 • Oyun veya diğer uygulamaların gereksinimlerine göre dinamik olarak bellek boyutunu artırabilmesi.

Intel Iris Xe Graphics ekran kartı kaç bit?

Bit terimi, ekran kartı belleklerinin veri yolu genişliğinin hangi düzeyde olduğunu ifade etmek için kullanılır. Intel Iris Xe ekran kartlı laptop modellerindeki yerleşik grafik işlemcileri, bellek kullanımı konusunda sistem belleğinden yararlandığı için bit terimi, Intel Iris Xe Graphics özelinde değişiklik gösterir. Sistem belleğinin veri yolu, tek kanal kullanımda 64-bit, çift kanal kullanımda 128-bit olacağından tercih edeceğiniz Huma serisi dizüstü bilgisayarın RAM yapılandırması, grafik işlemcinin veri yolu genişliğini belirler.

Intel Iris Xe Graphics ekran kartlı laptoplar hangi oyunları açar?

Özellikle FPS veya MOBA türündeki rekabetçi oyunların yanı sıra yüksek sistem gereksinimlerine sahip olmayan yapımları, akıcı görseller eşliğinde oynayabilmenize imkân tanıyan entegre grafik işlemci, aşağıdaki oyunları rahatlıkla çalıştırabilir:

 • League of Legends (MOBA)
 • The Sims 4 (Yaşam Simülasyonu)
 • Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) (FPS)
 • Age of Empires IV (Gerçek Zamanlı Strateji)
 • Stardew Valley (Çiftçilik Simülasyonu)
 • Rocket League (Spor/Yarış)

Bu ve benzeri, kaplama çözünürlüğü yüksek olmayan, modellemelerde düşük poligon kullanılan video oyunları, Monster Notebook imzalı Huma serisi Intel Iris Xe laptop modellerinde oynayabilirsiniz. Eğer ilgili oyunların daha akıcı çalışmasını hedefliyorsanız, oyun içi ayarlardan, görüntü çözünürlüğünü ve grafik detay seviyesini aşağı yönlü olarak değiştirebilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
12. Nesil (24)
Yükleniyor..
İşlemci Bilgi
i5-1235U (12)
i7-1255U (12)
Yükleniyor..
Ekran Kartı Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Bilgi
14.1" (12)
14'' (4)
Yükleniyor..
1.Port M2 SSD Bilgi
1TB SSD (17)
Yükleniyor..
İşletim Sistemi Bilgi
Klavye Bilgi
Yükleniyor..
Ağırlık Bilgi
1,78 kg (12)
1.6Kg (12)
1,2 kg (4)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
28 adet kayıt bulundu.
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V05213-11
  488429

  Huma H4 V5.2.13
  14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  Monster Huma H4 V5.2.1 - Siyah
  488072

  Huma H4 V5.2.1
  14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V05214-11
  488430

  Huma H4 V5.2.14
  14,1" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V05213-01
  488425

  Huma H4 V5.2.13
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  Monster Huma H4 V5.2.1 - Gümüş
  487978

  Huma H4 V5.2.1
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V05214-01
  488428

  Huma H4 V5.2.14
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V05105-11
  488418

  Huma H4 V5.1.5
  14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Çiçek Desenli Askılı Notebook Çantası Hediye
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  Monster Huma H4 V5.1.12 - Rose Gold
  488046

  Huma H4 V5.1.12
  14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Çiçek Desenli Askılı Notebook Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H5V04213-01
  488432

  Huma H5 V4.2.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V05108-11
  488422

  Huma H4 V5.1.8
  14,1" İş Bilgisayarı - Rose Gold

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Çiçek Desenli Askılı Notebook Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H5V04214-01
  488433

  Huma H5 V4.2.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  5 (2)
  Monster Notebook
  Monster Huma H5 V4.2.1 - Gümüş
  487982

  Huma H5 V4.2.1
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V05114-01
  488416

  Huma H4 V5.1.14
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  Monster Huma H4 V5.1.1 - Gümüş
  487977

  Huma H4 V5.1.1
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V05113-01
  488415

  Huma H4 V5.1.13
  14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 14,1" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19,3mm İncelik
  • 1,6Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  Monster Huma H5 V4.2.13 - Siyah
  488424

  Huma H5 V4.2.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  Monster Huma H5 V4.2.14 - Siyah
  488423

  Huma H5 V4.2.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  Monster Huma H5 V4.2.1 - Siyah
  488201

  Huma H5 V4.2.1
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-1255U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H5V04114-01
  488434

  Huma H5 V4.1.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H5V04113-01
  488431

  Huma H5 V4.1.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  Monster Huma H5 V4.1.13 - Siyah
  488427

  Huma H5 V4.1.13
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  Monster Huma H5 V4.1.14 - Siyah
  488426

  Huma H5 V4.1.14
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Pro
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V04207-01
  488417

  Huma H4 V4.2.7
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 8GB (1x8GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  Monster Huma H5 V4.1.1 - Siyah
  488075

  Huma H5 V4.1.1
  15,6" İş Bilgisayarı - Siyah

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  5 (2)
  Monster Notebook
  Monster Huma H5 V4.1.1 - Gümüş
  487980

  Huma H5 V4.1.1
  15,6" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-1235U 10C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 15W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (80 Yürütme Birimi)
  • 15,6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 3.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 19mm İncelik
  • 1,8Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V04203-01
  488421

  Huma H4 V4.2.3
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V04205-01
  488330

  Huma H4 V4.2.5
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBP01-H4V04201-01
  488232

  Huma H4 V4.2.1
  14" İş Bilgisayarı - Gümüş

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-1360P 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 28W
  • Windows 11 Home Single Language
  • Intel® Iris® Xe Graphics (96 Yürütme Birimi)
  • 14'' QHD 2880X1800 90 Hz 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • Beyaz Arka Aydınlatmalı Klavye
  • 16,6mm İncelik
  • 1,2Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:28