KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Kulaklık Standı

Bilgisayar masanızı organize edip kulak üstü kulaklıklarınızı şık bir standa yerleştirmek, Monster Pusat kulaklık standı modelleriyle daha kolay. Çok fonksiyonlu kulaklık tutucu olmaları sayesinde oyun bilgisayarı masasını düzenlerken aynı zamanda bilgisayarınızın USB imkânlarından kolayca yararlanabilmenize yardım eden modelleri kullanarak aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Akıllı cihazlarınızı, stant üzerindeki USB portlarına bağlayıp şarj edebilirsiniz,
  • Yine akıllı cihazlarınızdaki verileri, aynı portları kullanarak bilgisayarınıza aktarabilirsiniz,
  • Aynı anda iki farklı kulak üstü kulaklığı, stant üzerine yerleştirebilirsiniz,
  • Stantta yer alan RGB LED aydınlatma ile masanızın şıklığını artırabilirsiniz.

Profesyonel Kulaklıklar ve Oyun Kulaklıkları Aynı Kulaklık Tutucuda

İşiniz veya hobiniz gereği, seslerdeki doğru frekansları işitebilmek adına profesyonel segment bir kulaklık kullanıyor, oyun ve multimedya içeriklerinin takibinde ise farklı bir kulaklıktan destek alıyorsanız, Monster Pusat kulaklık standı modelleri sizin için idealdir. Laptop’unuza bağlı olan veya olmayan birden fazla kulaklığın, masanızın üzerinde kapladığı alanı minimize ederken sahip olduğu aydınlatma özellikleriyle masa ve odanızın havasını da değiştirebilecek şık tasarımlı kulaklık tutucular, kutu içeriğiyle de sizi memnun eder.

Hem işlevselliği hem de tasarımıyla dikkat çeken “canavar” gibi bir kulaklık standına masanızda yer vermek istiyorsanız, Monster Pusat gaming headset stant sizi bekliyor.

1 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1