Tüm Laptoplarda 250TL İndirim!
İndirim Kodunuz: MNSTR250

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Monster Markut M7

Gök yolculuklarına kılavuzluk eden kutsal ve devasa mitolojik kuş Markut, Monster’ın eşsiz performansa sahip workstation serilerine ilham veriyor. CAD/CAM uygulamalarını yüksek performansla çalıştırıp render sürelerini en aza indirmek isteyenler için özel olarak tasarlanan Monster Markut M7 serisi, en güncel donanım bileşenlerini taşırken geniş ekranıyla ek bir monitöre ihtiyaç duyulmaksızın mükemmel projeler hazırlanabilmesine olanak veriyor.

Hazırladığınız 3D modellemeleri ve diğer projeleri en iyi şekilde görüntüleyebilmeniz için özelleştirilen 17.3 inç genişliğinde ve 120 Hz yenileme hızına sahip mat ekran, Markut M7 serisinin öne çıkan özelliklerinden biri. 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü ekran, görüntü keskinliği ve renk doğruluğu konusunda beklentileri ötesine taşıyor ve çalışmalarınızı sürdürdüğünüz esnada harici monitörlere duyacağınız ihtiyacı da ortadan kaldırıyor.

Sunucu ve workstation’lar için geliştirilen Intel Xeon işlemciden güç alan Markut M7; iterasyon, hesaplama ve simülasyon gibi işlemcinin çoklu çekirdeklerinden ve Hyper-Threading olanaklarından yararlanan yazılımları, performanstan taviz vermeden kullanabilmenizi sağlıyor. NVIDIA’nın Quadro ekran kartıyla harikalar yaratmanıza imkân tanıyan model, üç boyutlu sahnelerde doğrudan doğruya profesyonellere hitap ediyor. Çünkü Quadro grafik yongası, teknik yeterlilikleri sayesinde oyunlar için geliştirilen en güçlü ekran kartlarıyla kıyaslanamayacak derecede yüksek performans sunuyor.

M7 serisi iş istasyonlarının başarım düzeyi, RAM ve SSD birimleriyle destekleniyor. Her bir model için ayrı ayrı belirlenen yüksek kapasiteli RAM’ler, NVMe yapısındaki SSD’ler, büyük boyutlu verilerinizi depolamanıza yardım eden mekanik diskler, dizüstü bilgisayarların gücünü perçinliyor. Tek renkli LED arka aydınlatmalı klavye, USB-C 3.1 portu, Mini DisplayPort ve çalışma yaşantınızı kolaylaştıracak daha birçok unsur, adını aldığı canlı gibi azametli Markut M7 modellerinin varsayılan özellikleri arasında bulunuyor.

Tüm bu gelişmiş donanımlarının beraberinde, 3 kilogramın altında bir ağırlığa sahip olan modeller çalışmalarınızı masaüstü bilgisayarlarla sınırlamayıp projelerinizi geliştirmek ve sonuçlandırmak için sizleri bekliyor.

Markut M7 serisi workstation modelleri, Monster markasının sunduğu diğer dizüstü bilgisayar modellerinde olduğu gibi birçok avantajı beraberinde getiriyor. Ürünleri satın aldıktan sonra ilk 15 gün içinde çalıştıramadığınız bir uygulama olursa, iade imkânınız ve ilk 30 gün içerisinde ekranda ölü pikseller oluşursa ekran panel değişimi hakkınız bulunuyor. Ayrıca bilgisayarınız için ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti de elde edeceğiniz avantajlar arasında yer alıyor.

Kullandığınız CAD/CAM uygulamaları için masaüstü bilgisayarlara bağımlı kalmak istemiyorsanız projelerinizi Markut M7’nin geniş kanatları altında sürdürebilir, dilediğiniz modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz Markut M7 modellerinin gücünü, İstanbul, Ankara ve İzmir mağazalarında tecrübe edebilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
Yükleniyor..
İşlemci Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Kartı Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Bilgi
Yükleniyor..
1.Port M2 SSD Bilgi
Yükleniyor..
Bellek Bilgi
Yükleniyor..
İşletim Sistemi Bilgi
Yükleniyor..
Klavye Bilgi
Yükleniyor..
Ağırlık Bilgi
2,9 kg (1)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
1 adet kayıt bulundu.
 • Monster Notebook
  Monster Markut M7 V5.1
  487877

  Markut M7 V5.1 17,3" Workstation

  • Intel i9-11980HK 8C/16T; 24MB L3; 8GT/s; 2.6GHz > 5.0GHz
  • Windows 11 Pro
  • NVIDIA® RTX A3000 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit
  • 17,3" FHD 1920x1080 IPS 3ms 144Hz Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • Beyaz Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 25.9mm İncelik
  • 2.9Kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  57.999,00 TL
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1