Intel i7 İşlemcili Monster Laptoplarda
Dying Light 2 Stay Human Fırsatı!

HEMEN İNCELE

Tüm Laptoplarda 250TL İndirim!
İndirim Kodunuz: MNSTR250

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Yayıncı Mikrofonu

Oyun yayıncılığında takipçilerinize aktardığınız görüntü kadar sesinizin de önemli olduğunubiliyor, bu doğrultudacanlıyayınlarınızda güvenle kullanabileceğiniz bir yayıncı mikrofonu arıyorsanız, Monster Pusat USB Broadcast Mikrofonu size hitap ediyor.

Monster’ın, oyuncular ve oyun yayıncıları için özel olarak tasarladığı bilgisayar mikrofonu, gerek canlıyayınlarınızda gerekse kaydedip daha sonra yayımlayacağınız içeriklerde sesinizin berrak şekildeduyulmasınısağlıyor. Standart bilgisayar mikrofonlarındanfarklıolarak oldukça geniş bir frekans aralığınıalgılayıpyayına veya kayda aktaran Monster Pusat USB Broadcast Mikrofonu, kardioid ve tek yönlü yapısıylayalnızca sizin konuşmalarınızıduyulabilir kılıyor.

Canlıyayınlarınızda performans kaybıyaşamamak için birden fazla bilgisayar kullanıyorsanız ve oyun esnasındaişlemci, ekran kartı gibi bileşenlerin sesinin arka plan gürültüsü oluşturmasındanendişeediyorsanız,Monster’ın Pusat serisi mikrofonu beklentilerinizi karşılıyor.

Doğrudanbilgisayarınızın USB portuna bağlayarakkullanabileceğiniz ürün, tak çalıştırözellikleri sayesinde herhangi bir yazılıma gerek duymuyor. Fiziksel tasarımlarıyla ve konumlandırma konusunda size esneklik sağlayacakayaklarıyla en heyecanlı oyun anlarında bile yerleştirdiğiniz yerde kalan Monster Pusat USB Broadcast Mikrofonu, takipçilerinize her an sesinizi ulaştırıyor.

İşlevselliğiyle de beğeninizi kazanacak Monster Pusat USB Broadcast Mikrofonu, üzerlerindeki tuşlar ve bağlantınoktalarıylaçalışmalarınızı daha profesyonelce sürdürebilmenize imkân tanıyor. Cihazlardaki sessize alma tuşu,yayına ara verdiğinizdekonuşmanızınyayınaulaşmasını önlerken 3,5 mm’lik kulaklıkçıkışı ise podcast yayınlarınızda ses seviyenizi ve tonunuzu daha rahat ayarlamanıznoktasında size rehberlik ediyor. Modellerdeki durum LED’i, mikrofonun çalıştığı ve sessize alındığı anlarda farklırenklerde yanıyor. Böylece yayına sesinizin ulaşıpulaşmadığını,yazılımlarınızı kontrol etmeden de görebilmeniz mümkün oluyor.

Teknik yönden oldukça iyi olan Monster Pusat USB Broadcast Mikrofonu, 16-bit/48 kHz ve üzeri örnekleme hızı sayesinde oldukça kaliteli ve daha sonra düzenlenebilir sesler elde etmenize olanak veriyor. Podcast yayını veya sesli kitap hazırlama gibi süreçlerde en önemli ekipmanınız olacak modeller, dip gürültüsü gibi unsurlardan uzak, net ve yüksek desibelli kayıtlar için de ideal bir çözüm hâline geliyor.

Oyun yayıncılığı, podcast ve sesinizin ön planda bulunacağı içerikler üretmeyi hedefliyor, bu süreçte değerlendirebileceğiniz yüksek performanslı bir kardioid mikrofon almayıistiyorsanız, tercihinizi Monster Pusat USB Broadcast Mikrofonu’nundan yana kullanabilirsiniz.

1 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1