KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Yayıncı Mikrofonu

Kristal berraklığında sesler eşliğinde canlı yayınlar yapmak ve dijital içerikler üretmek, Pusat yayıncı mikrofonu modelleriyle daha kolay. Tek yönlü ve kardioid yapısı sayesinde arka plan sesleri yerine doğrudan sizin sesinize odaklanan modeller, geniş frekans aralıklarına sahiptir. Yüksek örnekleme hızı ve optimum hassasiyetiyle öne çıkan Monster Pusat bilgisayar mikrofonu modelleriyle; podcast yayınları, çevrimiçi oyunlarda iletişim, YouTube ve Twitch gibi platformlarda yayın, çevrimiçi toplantı gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Pusat Bilgisayar Mikrofonu Yayıncılar İçin İdeal

İnternet üzerinden yayın yapmaya yeni başlıyorsanız veya profesyonel olarak yayıncılıkla uğraşıyorsanız, tereddüt etmeden alabileceğiniz Monster Pusat yayıncı mikrofonu modelleri, USB portu ve kulaklık bağlantısıyla gelir. Masaüstü bilgisayar, laptop , OTG destekli akıllı cihaz gibi birimlerle eşleştirip değerlendirebileceğiniz mikrofonlar, üzerlerinde bulunan işlevsel tuşları ve uyarı aydınlatmalarıyla kullanım kolaylığı sağlar. Tripod formundaki standı, açısı değiştirilebilir mikrofonu ve kompakt boyutlarıyla yayıncılık kariyerinizi şekillendirmenize yardımcı olan modeller, etkileyici tasarımlarıyla bilgisayar masanızın şıklığını artırır.

Yayıncılık süreçlerinde, oyunlarda veya toplantılarınızda kullanabileceğiniz, yüksek kaliteli ve “canavar” gibi bir bilgisayar mikrofonu arayışındaysanız, Pusat yayıncı mikrofonu sizi bekliyor.

1 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1