KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

RTX 4050'li Laptoplar

Yeni nesil oyunlarda köşe (vertex) / geometri gölgelendiricilerin (shader) yerini, örgü (mesh) gölgelendiriciler almaya ve oyun grafikleri, hep sözü edilen fotogerçekçiliği oyunculara yaşatmaya başlamışken oyun bilgisayarı modelleri de güncel donanımlarla bu gelişmelere uyum sağlıyor. Monster Notebook, Abra ailesindeki RTX 4050 laptop seçenekleriyle sizi de bu görsel şöleni ilk elden deneyimlemeye davet ediyor. Yalnızca içerdiği ekran kartıyla değil; ekranından yerleşik çevre birimlerine, dâhilî donanım bileşenlerinden gelişmiş soğutma çözümlerine dek her noktasıyla favori oyun platformunuza dönüşecek olan RTX 4050 laptop fiyat bakımından da bütçeleri zorlamıyor. Genel anlamda erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırılan modeller, en güncel oyunları, akıcı görsellerle oynamanıza imkân tanıyor.

GeForce RTX 4050 Laptop ile Performans Engellerinden Kurtulun

Oyun dünyası için devrimsel yenilikleri beraberinde getiren GeForce RTX 40 serisi ekran kartlarının, mobil dünyadaki iz düşümü olan GeForce RTX 4050 Max-P, Monster Notebook tarafından geliştirilen laptop modellerine güç vermektedir. Abra ailesindeki oyuncu bilgisayarlarının detayları da en az GeForce RTX 40 serisi kadar heyecan verici olsa da bu bilgisayarların şüphesiz yıldız donanımı olan GeForce RTX 4050 Max-P modelini yakından tanımak yerinde olur.

 • Yeni Mimari “Ada Lovelace”: RTX 4050 ekran kartlı laptop modellerinin kalbinde yer alan grafik işlemci, ünlü matematikçi Ada Lovelace’tan adını almaktadır. NVIDIA’nın, bilim dünyasına saygı duruşu kuşağının bir sonraki ayağı olan yeni mimari, daha az sayıda tensör ve ray tracing çekirdeği içeren, buna karşın daha yüksek hesaplama gücü sunan, yüksek önbellekli grafik işlemcilerin oluşmasını sağlamaktadır.
 • 12 Teraflop Değerine Varan Kayar Nokta Hesabı: Hem 16-bit’lik hem de daha fazla bellek gerektiren 32-bit’lik kayar nokta hesabında 12 teraflopluk güce erişen GeForce RTX 4050 Max-P ekran kartı, güncel oyunlarda ne denli kudretli olduğunu kanıtlamaktadır.
 • Yüksek Sayıda Render Birimleriyle Muazzam Performans: 20 adet çoklu akış işlem birimi, 80 tensör çekirdeği, 20 ray tracing çekirdeği, 12 MB L2 önbellek, GeForce RTX 4050 grafik işlemci içeren gaming laptop modellerinin muazzam bir grafik performansı kazanmasını sağlar.
 • Yeni Nesil DLSS Desteği: NVIDIA’nın Ar-Ge çalışmalarında ağırlık verdiği yapay zekâ ve makine öğrenimi konusunun ekran kartlarındaki yansıması olan DLSS teknolojisinin en güncel sürümleri, RTX 4050 laptop çeşitlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle NVIDIA Reflex destekli Kare Oluşturma/Frame Generation yeteneği, oyunların akıcılığını, dramatik şekilde değiştirmektedir.

Canavarlardaki Üstün Gücün Kaynağı, Intel ve NVIDIA ile İş Birliği

Uzun senelere uzanan sektör tecrübesini, yıllardır süregelen Intel ve NVIDIA iş birliğiyle güçlendiren Monster Notebook, ürettiği GeForce RTX 4050 notebook çeşitlerinde, her iki teknoloji öncüsünün üst düzey donanım bileşenlerine yer verir. Monster Abra ailesindeki oyun bilgisayarı modelleri, Intel’in çok çekirdekli ve modern mimarili işlemcileriyle güç bulur. Tek kişilik oyunlar kadar çok oyunculu rekabetçi yapımların da işlemci odaklı olduğunu bilen Monster Notebook, yüksek frekans değerlerine rahatça çıkabilen mobil işlemcilerle bilgisayar seçeneklerini zenginleştirir. Benzer şekilde ekran kartı cephesinde de günceli yakalayan Abra ailesindeki RTX 4050 laptop modelleri, toplam hesaplama gücü noktasında oyun ve oyun dışı kullanım senaryolarında beklentilerinizi karşılar.

RTX 4050 ekran kartlı laptop çeşitleri, içerdikleri üstün performanslı işlemci ve ekran kartlarının, potansiyel güçlerini kullanabilmeleri adına başarılı soğutma çözümleri içerir. İleri düzey frekans değerlerine çıktığında donanım koruması adına devreye giren throttling/daraltma işleminin yaşanmamasını sağlayan gelişmiş soğutma çözümleri, bu sayede hem işlemci hem de ekran kartını, maksimum performansla kullanabilmenizi mümkün kılar. Monster Notebook’un sizlere sunduğu ömür boyu ücretsiz bakım garantisi kapsamında uzun süreler kullandığınız RTX 4050 laptop fanının temizliği ve bakımını, işlemci/grafik işlemci termal macun yenilemesini yaptırmanız mümkündür.

Heyecan Verici Gücü Katlayan RAM ve SSD’ler RTX 4050 Notebook’larda

Yalnızca işlemci ve ekran kartı gibi dâhilî donanım bileşenleriyle değil sektörün önde gelen isimlerinin geliştirdiği RAM ve SSD’lerle gücünü katlayan Monster Abra ailesindeki RTX 4050 laptop modelleri, kusursuz bir oyun tecrübesi yaşamanıza yardım eder. Tercihinize bağlı olarak 32 GB, satın alım aşamasında ihtiyaçlarınıza göre 64 GB kapasiteli RAM içerebilen oyuncu bilgisayarları, SSD kapasitesi ve hızı konusunda da yüzünüzü güldürür. 1 terabayta varan kapasitelerle yapılandırılan ve yine gereksinimleriniz doğrultusunda kapasitesini, satın alım aşamasında birkaç terabayta yükseltebileceğiniz Abra ailesindeki laptop’lar, sistem belleği ve depolama konusunda uzun ömürlü bir yatırıma dönüşebilir.

Intel yonga setiyle geldiği için kablolu ve kablosuz bağlantı konusunda bugün, birçok evde ve iş yerinde bulunmayan modem/yönlendirici cihazlarının dahi desteklemediği, ileri düzey Wi-Fi bağlantı özellikleri, Abra ailesindeki çözümlerde bulunur. Eğer özel kurulumlu bir kablosuz ağ ve Bluetooth sistemine sahipseniz, tereddüt etmeden RTX 4050 laptop modellerine yönelebilirsiniz. Kablosuz bağlantı tarafında takdir edilen Abra ailesindeki oyuncu bilgisayarları; en güncel DisplayPort ve HDMI bağlantı noktalarıyla elini güçlendirir. Yüksek hızlı veri aktarımını mümkün kılan USB portları ve Gigabit Ethernet ise GeForce RTX 4050 notebook çeşitlerinin, standart özellikleri arasında yer almaktadır. Oyun ve multimedya süreçlerinde değerlendirebileceğiniz kulaklık/mikrofon çıkışları, dâhilî ses sistemi ve güçlü yazılım desteği, bilgisayar kullanım deneyiminizi zirveye taşımak için bulunmaktadır.

Oyunların Büyülü Dünyasına Bir de “Canavar”ın Penceresinden Bakın

Donanım birimleri konusunda bir “canavar” olduğunu ispatlayan Monster Abra ailesindeki RTX 4050 ekran kartlı laptop seçenekleri, yerleşik çevre birimleri noktasında da sizleri memnun eder. Gereksinimleriniz doğrultusunda 15,6 inç veya 17,3 inç ekran genişliğine sahip laptop’lardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Çözünürlük, ekran yenileme hızı, tepki süresi ve oyun seanslarında maçları lehinize çevirmenizi sağlayacak görüntü özellikleriyle de dikkat çeken RTX 4050 laptop ekranları, genel kullanım süreçlerinde ve dijital içerik üretiminde de ihtiyaçlarınıza cevap verir. Yüksek renk doğruluğu ve geniş görüş açısı sunan ekranlar, haricî bir monitör olmadan da oyun oynayıp çalışmalarınızı sürdürmenize imkân tanır. Ayrıca ekranların parlama yapmayan, mat yapıda olması bilgisayarınızı açık alanda ve seyahatlerinizde de keyifle değerlendirebilmenize ortam hazırlar.

Estetik tasarımını ince çerçeveli ekranla taçlandırıp RGB LED aydınlatmalı klavyesiyle güçlendiren Abra ailesindeki RTX 4050 notebook modelleri, tam boyutlu Türkçe Q klavyeyle yapılandırılır. Bu size, bilgisayarınızı hem oyun oturumlarınız hem de diğer amaçlarla kullanırken kolaylık sağlar. Geniş boyutlu dokunmatik kontrol yüzeyi/touchpad ise RTX 4050 laptop çeşitlerinin beğeni toplayan özelliklerinden bir diğeridir. Mouse olmadan da işletim sistemi ve başvurduğunuz yazılımları rahatça yönetebilmenize izin veren kontrol yüzeyi; gizli nesne bulma, strateji gibi oyun türlerini, mouse kullanmadan oynamanıza da olanak verir.

GeForce RTX 4050 Notebook’ların Performansı Nasıl?

Monster Notebook tarafından geliştirilen GeForce RTX 4050 laptop modelleri, yapılan oyun ve sentetik yazılım testlerinden yüksek puanlar almaktadır. Arkasına Intel ve NVIDIA’nın güçlü donanım birimlerinin yanı sıra yüksek kapasiteli RAM ve üstün okuma/yazma oranlarıyla gelen SSD’leri alan Abra ailesindeki bilgisayarlar, farklı oyun türlerinde de rüştünü ispat eder. Yeni nesil açık dünya türü oyunlardan, rekabetçi yapımlara dek her türlü oyunu, 1080p çözünürlükte, akıcı şekilde deneyimleyebilirsiniz. Daha eski ekran kartlarının işlemekte zorlandığı karmaşık grafikleri sorunsuzca render’layan modeller, DLSS gibi NVIDIA’ya özgü teknolojilerle oyun akıcılığını daha da yüksek seviyelere taşır.

Oyunların yanı sıra dijital içerik üretimi, fotoğraf ve video düzenleme gibi işlemlerde RTX 4050 laptop modellerini kullanmayı planlıyorsanız, ilgili bilgisayarlardaki geniş kapasiteli RAM’ler ve SSD’ler, bu tür işlemleri, sorunsuzca gerçekleştirmenizi sağlar. Canlı oyun yayınları yapmayı hedefliyorsanız, Ada Lovelace mimarili GeForce RTX 40 serisi ekran kartlarının bir parçası olan AV1 video kodlayıcı, canlı yayınlarınızda oyunlarınızın görüntüsünün izleyicilere daha hatasız ve dijital gürültülerden uzak; canlı ve net ulaşmasını temin eder. Benzer şekilde oyunlarınızdan video kesitleri alıp yayımlamak için NVIDIA’nın GeForce Experience paketindeki yazılımlardan yararlanabilir, eğlencenizle birlikte üretkenliğinizi de kolayca artırabilirsiniz.

Monster RTX 4050 laptop Modellerini Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

 • Tavizsiz Performans: Beraberinde getirdiği güçlü donanım bileşenleri sayesinde masaüstü formundaki oyun bilgisayarlarına dahi meydan okuyabilen Monster Abra ailesindeki RTX 4050 laptop modelleri, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak güce sahiptir.
 • Uygun Fiyat: Abra ailesindeki birçok RTX 4050 laptop fiyat açısından, ofis bilgisayarlarının sunulduğu fiyat aralıklarında yer alır. Ayrıca Monster Notebook, özel dönemlerde gerçekleştirdiği avantajlı kampanyalar neticesinde RTX 4050 laptop fiyat çizgisini aşağı yönlü değiştirebilmektedir.
 • Satın Alım Aşamasında Donanım Özelleştirme: Kullanıcıların ihtiyaçları çerçevesinde hazır donanım konfigürasyonlarına sahip bilgisayarlar sunan Monster Notebook, size, satın alım aşamasında donanım özelleştirmesi imkânı da sağlar. Bu sayede bilgisayarın; RAM ve SSD gibi donanımlarının yanı sıra işletim sistemi, aksesuar gibi özelliklerini dilediğiniz gibi seçip bilgisayarınızı özelleştirebilirsiniz.
 • Ömür Boyu Bakım Garantisi: Monster Notebook, ürettiği bilgisayarların tamamında olduğu gibi RTX 4050 notebook modellerinde de ömür boyu ücretsiz bakım garantisini işletir. Bu süreçte bilgisayarınızı altı ayda bir Monster Notebook’a göndererek fan/toz temizliği, işlemci ve grafik işlemci termal macun değişimi gibi işlemleri ücretsiz şekilde yaptırabilirsiniz.
 • Alanında Uzman Teknik Servis: Karşılaşacağınız tatsız durumlarda sahip olduğunuz oyun bilgisayarının arızalanması durumunda bilgisayarınızı Monster Notebook’un alanında uzman teknik ekibine ulaştırıp kısa sürede bu arızaların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Tamamlayıcı Garanti edinerek bilgisayarınızı yıllar boyunca güvenle değerlendirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

NVIDIA GeForce RTX 4050 ekran kartlı laptopların VRAM’i kaç GB?

Monster Notebook imzalı Abra ailesinde kendine yer bulan NVIDIA GeForce RTX 4050 Max-P ekran kartlarında 6 GB kapasiteli GDDR6 bellekler bulunur. Full HD (1080p) odaklı olan bilgisayar modelleri için uygun boyuttaki VRAM, güncel oyunların, üst düzey grafik detay seviyesinde oynanabilmesine imkân tanır. Oyun esnasında etkin şekilde kullanılan VRAM değeri, tercih edilen grafik ayarlarına göre değişiklik gösterir.

RTX 4050 ekran kartları ne zaman çıktı?

2022’nin sonlarında teknoloji ve oyun dünyasına bomba gibi düşen GeForce RTX 40 ailesinin mobil cephedeki üyelerinden biri olan GeForce RTX 4050 Max-P, 3 Ocak 2023’te oyun bilgisayarlarında yerini almıştır. Ada Lovelace mimarisine sahip olan ve 5 nm üretim teknolojisiyle geliştirilen ekran kartının teknik yönden sergilediği performans, geçen neslin giriş segment masaüstü ekran kartlarıyla eş değerdir.

RTX 4050 ekran kartları kaç watt?

Monster Abra oyun bilgisayarlarında bulunan GeForce RTX 4050 Max-P ekran kartları, “Max-Performance” olarak adlandırılan seride yer alır ve 115 Watt TGP değerine sahiptir. Ancak yeni mimari, ekstra 25 Watt’lık bir güç opsiyonunun kullanılabilmesini mümkün kılarak toplam TGP değerinin 140 Watt’a çıkmasını sağlar. Bu değerin yükselmesi, grafik işlemci frekans değerlerinin, 2 GHz ve üzeri değerleri rahatlıkla görebilmesine olanak verir.

RTX 4050 ekran kartları kaç bit?

Oyunculara yönelik dizüstü bilgisayarlarının toplam performansını artırmakla birlikte güncel oyunların keyifle deneyimlenebilmesine ortam hazırlayan GeForce RTX 4050 Max-P ekran kartı, 96-bit’lik bellek veri yolu genişliğiyle gelir. Bu değer, genel olarak 1080p oyunculuğu için yeterlilik gösterir. Ancak çözünürlük artırılmaya başlandığında bellek veri yolu genişliği, bazı noktalarda performans kayıplarına yol açabilir.

RTX 4050 ekran kartlı laptop hangi oyunları açar?

NVIDIA’nın her yeni sürümünde daha da ileriye taşıdığı DLSS teknolojisiyle temel performansını, derin öğrenme ve yapay zekâ desteği sayesinde zirveye taşıyan GeForce RTX 4050 Max-P, güncel tüm oyunların oynanabilmesini sağlar. Spesifik olarak rekabetçi oyunlarda hayli başarılı bir profil çizen ekran kartı, yüksek prodüksiyonlu oyunlarda da akıcı bir oyun deneyim elde edilebilmesine imkân tanır.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
12. Nesil (12)
13. Nesil (22)
Yükleniyor..
İşlemci Bilgi
i5-12450H (12)
i5-13500H (10)
i7-13700H (12)
Yükleniyor..
Ekran Kartı Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Bilgi
Yükleniyor..
1.Port M2 SSD Bilgi
1TB SSD (23)
Yükleniyor..
Bellek Bilgi
Yükleniyor..
İşletim Sistemi Bilgi
Klavye Bilgi
Yükleniyor..
Ağırlık Bilgi
1,99 kg (6)
2.5Kg (10)
2 kg (18)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
34 adet kayıt bulundu.
 • 12 Yorum
  5 (12)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20404-01
  488281

  Abra A5 V20.4.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 17 Yorum
  5 (17)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20402-01
  488250

  Abra A5 V20.4.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V20403-01
  488435

  Abra A5 V20.4.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 4 Yorum
  5 (4)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20400-01
  488248

  Abra A5 V20.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V20401-01
  488249

  Abra A5 V20.4.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Langugage
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 5 Yorum
  5 (5)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V21202-01
  488291

  Abra A5 V21.2.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21205-01
  488320

  Abra A5 V21.2.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 8 Yorum
  5 (8)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V21204-01
  488290

  Abra A5 V21.2.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 3 Yorum
  5 (3)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V21200-01
  488289

  Abra A5 V21.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21201-01
  488293

  Abra A5 V21.2.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V21203-01
  488292

  Abra A5 V21.2.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  5 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20405-01
  488257

  Abra A5 V20.4.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A7V14505-01
  488312

  Abra A7 V14.5.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 4 Yorum
  5 (4)
  Monster Notebook
  NBG01-A7V14501-01
  488210

  Abra A7 V14.5.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 12 Yorum
  5 (12)
  Monster Notebook
  NBG01-A7V14504-01
  488313

  Abra A7 V14.5.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 14 Yorum
  5 (14)
  Monster Notebook
  NBG01-A7V14602-01
  488214

  Abra A7 V14.6.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V20203-01
  488436

  Abra A5 V20.2.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  3 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20205-01
  488322

  Abra A5 V20.2.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A7V14503-01
  488309

  Abra A7 V14.5.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 4 Yorum
  5 (4)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20204-01
  488273

  Abra A5 V20.2.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A7V14603-01
  488438

  Abra A7 V14.6.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A7V14601-01
  488213

  Abra A7 V14.6.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 3 Yorum
  4 (3)
  Monster Notebook
  NBG01-A7V14600-01
  488212

  Abra A7 V14.6
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 8 Yorum
  5 (8)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20200-01
  488064

  Abra A5 V20.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  NBG01-A7V14605-01
  488306

  Abra A7 V14.6.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 7 Yorum
  5 (7)
  Monster Notebook
  NBG01-A7V14604-01
  488269

  Abra A7 V14.6.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 24,9mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa Yapısı
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 17 Yorum
  5 (17)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20202-01
  488066

  Abra A5 V20.2.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 2 Yorum
  4 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20201-01
  488065

  Abra A5 V20.2.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i5-13500H 12C/16T; 18MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20305-01
  488314

  Abra A5 V20.3.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V20303-01
  488437

  Abra A5 V20.3.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20304-01
  488271

  Abra A5 V20.3.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 40 Yorum
  5 (40)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20302-01
  488069

  Abra A5 V20.3.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-A5V20301-01
  488068

  Abra A5 V20.3.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
 • 3 Yorum
  5 (3)
  Monster Notebook
  NBG01-A5V20300-01
  488067

  Abra A5 V20.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4050 Max-Performance 6GB GDDR6 96-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır.
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
  • 23mm Kalınlık
  • 2kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:34