KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

RTX 4060'lı Laptoplar

Baş döndürücü bir hızla ilerleyen teknoloji çağında, hem yüksek prodüksiyonlu oyunları akıcı çalıştıran hem de dijital içerik üretimi sürecinde kullanıcıları yarı yolda bırakmayan laptop edinmek, bir gereksinim hâline geliyor. Monster Notebook, RTX 4060 laptop modelleriyle bu ihtiyacı rahatlıkla karşılıyor. Oyun seanslarınızda ve profesyonel çalışma süreçlerinde değerlendirebileceğiniz “canavar” oyun bilgisayarı seçenekleri, yüksek performansı, taşınabilirlikle bir araya getiriyor. GeForce RTX 4060 laptop fiyat aralıkları ise tercih edeceğiniz çözüme göre erişilebilir aralıklarda seyrediyor ve bütçenizi yormuyor.

RTX 4060’ın Arkasındaki Teknolojiye Derinlemesine Bakış

NVIDIA GeForce RTX 4060 laptop modellerinin performansını zirveye taşıyan, ekran kartı, NVIDIA’nın yenilikçi Ada Lovelace mimarisinin beraberinde getirdiği tüm yenilikleri taşır. Grafik hesaplamaları noktasında yeni bir çağın kapılarının açılmasını sağlayan ve oyuncu laptop modellerinin, masaüstü bilgisayarlarla yarışabilmesini mümkün kılan RTX 4060’ın sahip olduğu teknolojileri, teknik veriler ışığında anlatmak gerekirse:

 • Ada Lovelace Mimarisi: GeForce RTX 40 serisi grafik işlem birimlerinin hem performans hem de yapay zekâ hesaplamalarında âdeta kuantum sıçramasını yaşayan mimari, GeForce RTX 4060 laptop çeşitlerini de güçlendirir.
 • Akış Çoklu İşlem Birimi: Yeni teknolojilere sahip 24 adet akış çoklu işlem birimi içeren mobil GeForce RTX 4060 ekran kartı, performans ve enerji verimliliği konusunda, önceki nesil grafik işlemciye göre iki kata kadar daha iyidir.
 • RT ve Tensör Çekirdekleri: 24 adet üçüncü nesil RT (ray tracing/ışın izleme) çekirdeği ve 96 adet dördüncü nesil tensör çekirdeği içeren grafik birimi, RTX 4060 ekran kartlı laptop modellerinin, fotogerçekçi görseller sunarken daha az yorulmasını sağlar. Ayrıca tensör çekirdekleri, DLSS 3 gibi içinde frame generation/kare oluşturma gibi yeni teknolojileri destekleyerek akıcı bir oyun deneyimini garanti eder.
 • NVIDIA Reflex: Birçok oyunda elle açabildiğiniz ancak asıl işlevini, DLSS 3 teknolojisinin kare oluşturma süreçlerinde sergileyen Reflex, oyunlardaki gecikmeleri azaltıp en iyi tepki süreleriyle oyun oynayabilmenizi sağlar.
 • Yapay Zekâ Performansı: Yalnızca oyunlarda değil popüler yapay zekâ odaklı yazılımların performanslı şekilde çalıştırılabilmesini mümkün kılan RTX 4060 ekran kartı, dâhil edildiği oyun bilgisayarı modellerine değer katar.

Performansın Zirvesindeki RTX 4060 Notebook Modelleri

Monster Notebook imzası taşıyan Tulpar ve Semruk ailesindeki RTX 4060 notebook seçenekleri, ekran kartından aldığı güçle yetinmez ve işlemci, RAM, SSD gibi birimlerle de gücünü perçinler. NVIDIA ile olduğu gibi Intel markasıyla da iş birliği hâlinde olan Monster Notebook, Tulpar ve Semruk ailesindeki gaming laptop modellerinde, Intel’in en güçlü, çok çekirdekli işlemcilerine yer verir. Özellikle çok oyunculu çevrim içi yapımların işlemci gereksiniminin yüksek düzeyde olduğunu bilen ve donanım konfigürasyonunu bu doğrultuda yapan Monster Notebook, sunduğu çözümlerle oyun oynama, oyun yayını yapma ve benzeri süreçlerin sorunsuz şekilde tamamlanmasını olanaklı kılar.

Monster Notebook, oyunların ve dijital içerik üretimi odaklı yazılımların giderek artan RAM ihtiyacına da kayıtsız kalmayarak Tulpar ve Semruk ailesindeki bilgisayarları, en az 16 GB kapasiteli belleklerle güçlendirir. Depolama birimi noktasında, teknoloji sektörünün önde gelen markalarının SSD’leri, RTX 4060 laptop modellerinde kullanılır. Sıralı okuma ve yazma hızlarıyla şaşırtıcı değerlere imza atan SSD’ler; işlemci, ekran kartı ve RAM üçlüsünün yakaladığı üst düzey performansa katkıda bulunarak kusursuz oyun oturumları yaşanmasına imkân tanır.

Gerek kablolu gerekse kablosuz bağlantı özellikleriyle de performanstan asla taviz vermeyen Tulpar ve Semruk ailesindeki RTX 4060 notebook çeşitleri, yeni nesil fiziksel ve kablosuz bağlantı olanaklarına sahiptir. Intel yonga setinin getirdiği avantajlardan yararlanan bağlantı noktaları; haricî depolama, çevre birimi ve benzeri aygıtları, yüksek hızda değerlendirebilmenize olanak verir.

Oyunlarda Gerçekçilik Arayışında RTX 4060 Laptop’ların Yeri

Oyun tutkunları, basit grafiklere sahip bağımsız oyunlarla vakit geçirmekten hoşlansalar da hemen her oyuncu, gerçekçi grafiklere sahip yapımlardan biraz daha fazla keyif alır. Örneğin, bir araba yarışı ya da açık dünya odaklı aksiyon oyununda araç sürerken yağmur efektinin gerçekçi şekilde yansıması, aracın kaportasından yerdeki asfalta dek her bir noktanın yağmurdan etkilenmesi neticesinde oluşan görseller, oynadığınız oyunun atmosferine daha kolay girmenizi sağlar. Buna bir de gerçek zamanlı hesaplanan aydınlatma unsurları eklenince bahse konu atmosfer daha da güçlenir. NVIDIA GeForce RTX 4060 laptop modelleri, yeni nesil oyunlardaki ray tracing ve path tracing gibi gerçek zamanlı ışık ışını hesaplama teknolojilerini destekler. Bu sayede su birikintilerinde ışıkların nasıl kırıldığını ve nasıl yansıma yaptığını görmek mümkün olur. DLSS 3 ve sonraki nesil DLSS teknolojileri, bu hesaplamaların yapılıp ekrana yansırken daha akıcı görüntülenmesinde etkili rol oynar.

Geleneksel yapıdaki oyunların yanında RTX 4060 ekran kartlı laptop çeşitlerinin başarılı olduğu bir nokta da VR (Virtual Reality/Sanal Gerçeklik) oyunlarıdır. RTX 4060 laptop modelleri, doğası gereği stabil ve yüksek kare/saniye oranlarında görüntü işleyen ekran kartlarında çalışan VR oyunlarının altından rahatlıkla kalkar. Size, takılma ve gecikmelerden uzak bir oyun tecrübesi yaşatır. Ekran kartı haricinde kalan donanım bileşenlerinin yüksek performanslı oluşu, genel bir sistem darboğazı oluşmasının önüne geçer ve oyunlarda gerçekçilik arayışınızda size rehberlik eder.

RTX 4060 Ekran Kartlı Laptop’lar Oyunseverlerin Yeni Gözdesi

Sizin de aralarında bulunduğunuz oyun tutkunları, en iyi oyun deneyimini elde edebilmek adına daima en yeni ve güçlü teknolojileri taşıyan oyun bilgisayarlarına yönelirler. NVIDIA GeForce RTX 4060 laptop modelleri de en yeni ve güçlü teknolojileri bir arada sunar. Bu aşamada, GeForce RTX 4060 ekran kartı bulunan oyun bilgisayarı modellerinin, neden oyunseverlerin yeni gözdesi olduğunu maddeler hâlinde ifade etmek gerekebilir:

 • Şık ve Mobiliteye Uygun Tasarım: Monster Notebook imzası taşıyan Tulpar ve Semruk oyuncu bilgisayarları, Monster’ın kendine has tasarım çizgilerini taşırken genel yapı itibarıyla mobiliteden uzak kalmazlar. Özellikle işiniz veya okulunuz gereği, laptop’ınızı yanınızda taşıyıp oyun seanslarınızı, dilediğiniz yerden sürdürmek istiyorsanız, Tulpar ve Semruk ailesindeki çözümler idealdir.
 • Üstün Performans: “Canavar” adını sonuna kadar hak eden GeForce RTX 4060 laptop modelleri, üzerlerinde bulunan işlemci, ekran kartı, RAM, SSD gibi donanım bileşenlerine ek olarak oyun seanslarınıza farklı bir boyut kazandıracak yüksek yenileme hızlı ekranlarla gelir.
 • Geleceğe Hazır: Yalnızca bugünün oyunları ve yazılımları için değil, bundan sonraki yıllarda yayımlanacak oyun ve yazılımlar için de hazır olduğunu, teknik özellikleriyle gösteren Tulpar ve Semruk oyun bilgisayarları, kendilerine yaptığınız yatırımın hakkını sonuna kadar verir.
 • Ulaşılabilir Fiyat: Tulpar ve Semruk ailesindeki birçok RTX 4060 laptop fiyat bakımından erişilebilir aralıklardadır. Kısıtlı bütçeli kullanıcılar da gereksinimlerine cevap veren bir çözüme rahatlıkla yönelebilirler.

GeForce RTX 4060 Notebook’ların Performansı Nasıl?

Monster Notebook imzalı NVIDIA GeForce RTX 4060 laptop modelleri, gerçekleştirilen oyun ve sentetik yazılım testlerinden yüksek skorlar, kare/saniye değerleri alır. Bunu mümkün kılan, Tulpar ve Semruk ailesindeki oyuncu bilgisayarlarının kalbinde yer alan güçlü Intel işlemciler ve NVIDIA tarafından geliştirilen grafik işlemciler/ekran kartlarıdır.

Açık dünya, çevrim içi çok oyunculu ve simülasyon türü oyunlar, çok çekirdeğe sahip, yüksek performanslı işlemcilerle desteklenen oyun bilgisayarlarında akıcı çalışma potansiyeli gösterir. İşlemciye eşlik edecek güçlü bir ekran kartı ise işlemci tarafından hazırlanan grafik verilerini hızla işleyip ekrana iletir ve akıcı bir oyun deneyimi mümkün olur. Oyunların geçici verilerini depolayan RAM’ler ve bu verilerin kalıcı olarak bulunduğu SSD depolama birimleri, tüm oyun oturumunun sorunsuz ve sürükleyici olmasını sağlar. Monster Notebook imzası taşıyan RTX 4060 laptop seçenekleri, güncel ve üstün performanslı donanım bileşenlerini bir arada sunar. Bu sayede performans sorunlarıyla karşılaşmadan, türü ve üzerine inşa edildiği oyun motoru ne olursa olsun, tüm oyunları keyif alarak deneyimleyebilirsiniz.

Oyun oturumları gibi oyun yayınları ve video kurgu süreçlerinde de kullanıcılarını üzmeyen NVIDIA GeForce RTX 4060 laptop çeşitleri, özel video kodlayıcılarıyla çok daha net ve etkileyici görseller eşliğinde canlı yayın yapabilmenize olanak tanır.

Monster Notebook’un Canavarları, Oyunu Değiştirmeye Geldi

Standart bir taşınabilir bilgisayarla, hatta herhangi bir masaüstü oyun bilgisayarıyla kıyaslanmayacak kadar güçlü olan, oyun tutkunlarının beklentilerine tam anlamıyla yanıt veren GeForce RTX 4060 laptop modelleri, Monster Notebook yorumuyla bambaşka bir form kazanır. Ortaya koyduğu oyun bilgisayarlarıyla, oyun dünyasında devrim yaratan Monster Notebook’un RTX 4060 ekran kartlı “canavar”ları, 4K (2160p) seviyesine varan çözünürlüklerde akıcı bir oyun tecrübesi vadeder. Bu düzeyde bir çözünürlük, oyunlarda detayların daha belirgin olmasını sağlar ve oyun içi grafikleri daha gerçekçi kılar. Taşıdığı donanım bileşenleriyle “oyunu” değiştiren Tulpar ve Semruk ailesindeki bilgisayarlar, oyunların oynanmasını değil, âdeta yaşanmasını sağlar.

GeForce RTX 4060 ekran kartının; ray tracing, path tracing, DLSS 3 ve DLSS 3,5 ile gelip gerçek zamanlı ışın izleme etkilerini güçlendiren ray reconstruction teknolojilerinden yararlanabilmenizi sağlayan oyun bilgisayarları, hem yeni nesil hem de gelecek nesil oyunları akıcı şekilde çalıştırır. Bahse konu teknolojiler, oyun içi gölgelerin, yansımaların ve aydınlatmaların daha doğru ve gerçekçi olmasına olanak tanır. Bu sayede çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Satın alım aşamasında donanım özelleştirme olanakları, ömür boyu bakım garantisi, kapsamlı tamamlayıcı garanti imkânları ve daha pek çok avantajla oyuncuların takdirini kazanan Monster Notebook, Tulpar ve Semruk oyun bilgisayarlarıyla başarı çıtasını, erişilmesi güç bir noktaya taşımaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

NVIDIA GeForce RTX 4060 ekran kartlı laptopların VRAM’i kaç GB?

Tulpar ve Semruk ailesindeki NVIDIA GeForce RTX 4060 ekran kartları, 8 GB kapasiteli GDDR6 belleklere sahiptir. Bu VRAM kapasitesi, güncel oyunların Full HD (1080p) ve WQHD (1440p) çözünürlükte oynanabilmesini sağlar. Özellikle yüksek çözünürlüklü dokular içeren, görsel yönden gerçekçi oyunların en az 8 GB VRAM içeren ekran kartlarıyla deneyimlenmesi önerilir.

RTX 4060 ekran kartları ne zaman çıktı?

NVIDIA’nın, 2022’nin son aylarında kullanıcıların beğenisine sunduğu GeForce RTX 40 ailesinin mobil taraftaki başarılı üyelerinden GeForce RTX 4060, 3 Ocak 2023’te piyasaya çıkmıştır. Büyük kardeşleri gibi Ada Lovelace mimarisi üzerine inşa edilen ve 5 nm üretim teknolojisiyle geliştirilen ekran kartı, sahip olduğu güç sayesinde geçen neslin orta segment masaüstü ekran kartlarıyla benzer bir performans sergiler.

RTX 4060 ekran kartları kaç watt?

Monster Notebook imzalı oyun laptop’larındaki GeForce RTX 4060 ekran kartları, GeForce RTX 4060 ve GeForce RTX 4060 Max-P olmak üzere iki türlüdür. Semruk ailesindeki bütün RTX 4060’lı bilgisayarlarda ve bazı Tulpar modellerinde “Max-P” sürümlü ekran kartları bulunur. 115+25 Watt’lık (toplam 140 Watt) RTX 4060 Max-P, daha yüksek saat hızlarında çalışabildiği için daha fazla performans sergiler. Tulpar ailesindeki birçok bilgisayarda ise 75+25 Watt’lık (toplam 100 Watt) normal GeForce RTX 4060 ekran kartları vardır.

RTX 4060 ekran kartları kaç bit?

Mobil platform için geliştirilen NVIDIA GeForce RTX 4060 ve GeForce RTX 4060 Max-P ekran kartlarının bellek veri yolu genişliği, 128-bit’tir. Hız aşırtma ve benzeri işlemlerle değiştirilemeyen bu özellik, ekran kartının VRAM ile grafik işlemci arasında veri iletim değerini ifade eder.

RTX 4060 ekran kartlı laptop hangi oyunları açar?

Yüksek ekran kartı ve işlemci performansı gerektiren tüm oyunları sorunsuz şekilde çalıştırabilen Monster Notebook üretimi GeForce RTX 4060 ekran kartlı laptop’larda, ray tracing (RTX) ve DLSS destekli oyunlar da sorunsuz şekilde deneyimlenebilir. Özellikle NVIDIA’nın sürekli güncellediği ve daha yetenekli hâle getirdiği DLSS teknolojisi, ışın izleme efektlerinin, gerçekçi şekilde hazırlanabilmesine ve sisteme az yük bindirmesine imkân tanır.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
12. Nesil (17)
13. Nesil (15)
Yükleniyor..
İşlemci Bilgi
i7-12700H (12)
i7-13700H (12)
Yükleniyor..
Ekran Kartı Bilgi
Yükleniyor..
Ekran Bilgi
Yükleniyor..
1.Port M2 SSD Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Klavye Bilgi
Yükleniyor..
Ağırlık Bilgi
2,05 kg (11)
3 kg (3)
2.5Kg (12)
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SIRALAMA
32 adet kayıt bulundu.
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V20802-01
  488376

  Tulpar T7 V20.8.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V20804-01
  488378

  Tulpar T7 V20.8.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V20803-01
  488377

  Tulpar T7 V20.8.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 2 Yorum
  5 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-T7V20805-01
  488381

  Tulpar T7 V20.8.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V20800-01
  488374

  Tulpar T7 V20.8
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 2 Yorum
  4 (2)
  Monster Notebook
  NBG01-T5V23300-01
  488254

  Tulpar T5 V23.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V20801-01
  488375

  Tulpar T7 V20.8.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 93 Yorum
  5 (93)
  Monster Notebook
  NBG01-T7V20602-01
  488220

  Tulpar T7 V20.6.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V20600-01
  488218

  Tulpar T7 V20.6
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 8 Yorum
  5 (8)
  Monster Notebook
  NBG01-T5V23304-01
  488262

  Tulpar T5 V23.3.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V20603-01
  488440

  Tulpar T7 V20.6.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 20 Yorum
  5 (20)
  Monster Notebook
  NBG01-T5V23302-01
  488256

  Tulpar T5 V23.3.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 6 Yorum
  5 (6)
  Monster Notebook
  NBG01-T7V20604-01
  488265

  Tulpar T7 V20.6.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T5V23301-01
  488255

  Tulpar T5 V23.3.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  NBG01-T7V20601-01
  488219

  Tulpar T7 V20.6.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  NBG01-T5V23305-01
  488319

  Tulpar T5 V23.3.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i5-12450H 8C/12T; 12MB L3; E-CORE Max 3.30GHZ P-CORE Max 4.40GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 9 Yorum
  5 (9)
  Monster Notebook
  NBG01-T7V20605-01
  488316

  Tulpar T7 V20.6.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 30,05mm Kalınlık
  • 2,5kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 1 Yorum
  5 (1)
  Monster Notebook
  NBG01-T5V23402-01
  488387

  Tulpar T5 V23.4.2
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-S7V09105-01
  488366

  Semruk S7 V9.1.5
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700HX 16C/24T; 30MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 2TB CRUCIAL P5 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-S7V09103-01
  488303

  Semruk S7 V9.1.3
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700HX 16C/24T; 30MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 64GB (2x32GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 2TB CRUCIAL P5 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-T5V23403-01
  488388

  Tulpar T5 V23.4.3
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 3 Yorum
  5 (3)
  Monster Notebook
  NBG01-S7V09101-01
  488239

  Semruk S7 V9.1.1
  17" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700HX 16C/24T; 30MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 55W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17" QHD+ 2560x1600 240 HZ 16:10 IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 1.1V 4800MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • SteelSeries Her Tuşa Ayrı Renk Atama RGB Klavye
  • 28.75mm İncelik
  • 3 Kg Ağırlık
  • Monster Shield Premium Backpack Sırt Çantası Hediye
 • Monster Notebook
  NBG01-T5V23405-01
  488390

  Tulpar T5 V23.4.5
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T5V23404-01
  488389

  Tulpar T5 V23.4.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T5V23401-01
  488386

  Tulpar T5 V23.4.1
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T5V23400-01
  488385

  Tulpar T5 V23.4
  15,6" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.70GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 15,6" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 23,9mm Kalınlık
  • 2,05kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 6 Yorum
  5 (6)
  Monster Notebook
  NBG01-T7V26105-01
  488315

  Tulpar T7 V26.1.5
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V26104-01
  488302

  Tulpar T7 V26.1.4
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • 3 Yorum
  5 (3)
  Monster Notebook
  NBG01-T7V26102-01
  488299

  Tulpar T7 V26.1.2
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V26101-01
  488298

  Tulpar T7 V26.1.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 1TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V26103-01
  488295

  Tulpar T7 V26.1.3
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • Windows 11 Home Single Language
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
 • Monster Notebook
  NBG01-T7V26100-01
  488294

  Tulpar T7 V26.1
  17,3" Oyun Bilgisayarı

  • Intel® Raptor Lake Core™ i7-13700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.70GHZ P-CORE Max 5.00 GHZ; 45W
  • NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
  • 17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz
  • 500GB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 26,8mm Kalınlık
  • 2,35kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Alüminyum - Güçlendirilmiş Plastik Kasa
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:32