Karne Kampanyası İçin
Son Gün 30 Haziran

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Bluetooth Hoparlör

Taşınabilir bilgisayarınızla birlikte kullanabileceğiniz TWS özellikli bir Bluetooth hoparlör arayışındaysanız, güzel sesli savaşçı ejderha Bukra’dan ilhamını alan Monster Bukra tam size göre! Şık tasarımı ve Monster’a özgü renk tonlarıyla dikkat çeken 526 gramlık model, teknik özellikleriyle de ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

Eğlencenin Tadını Bukra Bluetooth Hoparlör ile Çıkarın

Bilgisayarınızda veya telefonunuzda oyun oynarken, film izlerken, müzik dinlerken sizi yalnız bırakmayan Bukra Bluetooth hoparlör, tamamen polyesterden üretilen kaplamasıyla dayanıklılık gösteriyor. Farklı hava koşullarında kullanabilmeniz için su ve toza karşı dayanıklı hâle getirilen (IPX7) model, 20 Watt’lık ses çıkışı sağlıyor. Herhangi bir hava çıkışı bulunmayan ve dikey durumdayken üst kısımda kalan pasif radyatörü sayesinde oldukça güçlü baslar sunan hoparlör, 100 Hz ila 17 kHz arasındaki frekansları oluşturabiliyor. Yerleşik mikrofonu ile gelen telefon aramalarına yanıt verebilmenizi mümkün kılan model, bilgisayar ve akıllı cihazlarla Bluetooth 5,0 üzerinden kablosuz bağlantı kuruyor.

Monster Bukra, Bluetooth Hoparlör Tavsiye Listelerinde

Bluetooth hoparlör fiyatlarını dikkate aldığınızda sunduğu özelliklerle gayet erişilebilir aralıklarda yer alan ve tavsiye listelerine anında dâhil olan Bukra, 4400 mAh kapasiteli bataryasıyla 12 saate varan bir kullanım süresi vadediyor. Üzerinde bulunan LED’li batarya durum göstergeleri aracılığıyla modelin hangi oranda şarjı kaldığını kolayca görmeniz mümkün oluyor. Bluetooth hoparlörün üstündeki USB-C portu, bataryanın şarj edilmesini sağlarken 3,5 mm’lik AUX girişi, bilgisayar veya telefon gibi birimlerdeki sesleri kabloyla hoparlöre aktarmanıza olanak veriyor. Ayrıca favori müzik parçalarınızın bulunduğu Micro SD kartları Bukra ile birlikte kullanmanıza imkân tanınıyor. Aynı modelden iki adet alarak TWS şeklinde kullanabileceğiniz Bluetooth hoparlör, bu yönüyle günceli yakalıyor.

Oyun ve diğer tüm dijital içeriklerdeki sesleri, etkileyici şekilde duymayı hedefliyorsanız, tasarımıyla olduğu kadar teknik özelliklerle hayranlık uyandıran Monster Bukra’yı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

2 adet kayıt bulundu.
 • Monster Notebook
  BU-SP001-00
  487662

  Bukra V1 Bluetooth Hoparlör

  • IPX7 Suya ve Toza Karşı Dayanıklı
  • 12 Saate Kadar Müzik Dinleme Süresi
  • 20 Watt Ses Gücü
  849,00 TL
 • Monster Notebook
  BU-SP002-MX
  487860

  Bukra V1 Max Bluetooth Hoparlör

  • IPX7 Suya ve Toza Karşı Dayanıklı
  • 7.5 Saate Kadar Müzik Dinleme Süresi
  • 30 Watt Ses Gücü
  1.099,00 TL
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2