Bluetooth Hoparlör

Derin baslar ve kristal berraklığında tizler eşliğinde müzik dinlemek, podcast veya sesli kitap takibi yapmak, Monster Bukra Bluetooth hoparlör modelleriyle daha keyifli. İçinde bulunan yüksek kaliteli bas ve tiz sürücüler sayesinde müzik parçalarındaki tüm detayları en iyi şekilde duyabilmenize imkân tanıyan Bukra Bluetooth hoparlör modelleri, dâhilî mikrofona da sahiptir. Su ve toza karşı dayanıklı imal edilen hoparlörleri tam şarj sonrasında saatler boyunca kesintisiz kullanabilirsiniz. Monster Bukra Bluetooth hoparlör modellerini Laptop ile eşleştirip ses kaynağından 10 metre uzakta çalıştırabilir, yerleşik mikrofonu üzerinden telefon görüşmeleri yapabilir, aynı hoparlörden iki adet alıp stereo (TWS) özelliğinden yararlanabilir veya hafıza kartınızı hoparlöre takıp karttaki müzik parçalarını dinleyebilirsiniz.

Ev ve Açık Hava Partileri İçin Uygun Bluetooth Hoparlör

Müzik, podcast ve diğer işitsel ağırlıklı dijital içeriklerin yanı sıra oyun deneyiminizi de zenginleştirmek üzere geliştirilen Monster Bukra Bluetooth hoparlör modelleri, Bluetooth 5,0 teknolojisini kullanır. Sırt çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz hoparlörler, ev içi kullanım ve açık hava partilerinde vazgeçilmeziniz hâline gelebilir.

Daima yüksek kaliteli sesler eşliğinde müzik dinlemenize yardım edecek “canavar” gibi bir Bluetooth hoparlör almayı planlıyorsanız, Bukra Bluetooth hoparlör sizi bekliyor.