Monster Tulpar T5

Kudretini efsanevi kanatlı at Tulpar’dan alarak oyunlarda karşılaşacağınız tüm engelleri aşmanızda en büyük yardımcınız olan Monster Tulpar T5 serisi, rakiplerinize karşı daima üstünlük kurmanızda da önemli rol oynuyor.

Güncel oyunlarda beklentilerinizin de üzerinde performans sunarak harikulade bir atmosfer eşliğinde oyun ve multimedya deneyimi sağlayan Tulpar T5 oyun bilgisayarı serisi, teknik becerileriyle parmak ısırtıyor. Serinin 15.6 inç genişliğinde mat IPS ekrana sahip modelleri, seçtiğiniz notebook’a göre NVIDIA’nın donanımsal dikey senkronizasyon teknolojisi G-SYNC’i destekliyor. İlk 15 gün koşulsuz iade garantisi veren Monster, ilk 30 gün içinde ölü piksel oluşması durumunda ise, bilgisayarınızın panelini ücretsiz olarak değiştiriyor. RGB arka aydınlatmalı mekanik veya membran klavyeyle donatılan Monster Tulpar T5 serisi; zengin bağlantı portları, yüksek çözünürlüklü kamerası ve berrak sesler oluşturan Sound Blaster özellikli 2.1 ses sistemiyle öne çıkıyor.

Dahili donanım bileşenleri noktasında da Tulpar’ın heybetini yansıtan notebook modelleri, Intel ve NVIDIA’nın güçlü işlem birimleri boy gösteriyor. SSD ve mekanik yapıdaki hızlı depolama birimleriyle oyun arşivinizi dilediğiniz gibi yönetebilmenize fırsat tanıyan Tulpar T5 serisi oyuncu bilgisayarları, oyun ve uygulamaların yüksek bellek gereksinimine de 8 GB ve üzeri bellek miktarıyla yanıt veriyor. Standart gelen özelliklere ek olarak satın alma aşamasında bilgisayar konfigürasyonunu özelleştirerek kendi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmeniz de mümkün oluyor Karşılaşabileceğiniz sorunlarda yanınızda olan Monster teknik servis ekibi, edindiğiniz bilgisayarı güvenle kullanmanıza olanak veriyor. Ayrıca Monster, bilgisayarınız için ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti de sunuyor.

Arkanıza yaslanıp oyunlardaki rakiplerinizi teker teker nasıl dize getirdiğinizi keyifle deneyimlemek istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Tulpar T5 oyun bilgisayarı serisini inceleyebilir, size uygun modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Monster’ın İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki mağazalarını da ziyaret edebilir, unutmayacağınız VR süreçleri ve eğlence dolu saatler yaşayabilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Bilgi
Ekran Kartı Bilgi
Ekran Bilgi
1.Port M.2 SSD Bilgi
1.Port 2.5" SSD/HDD Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Klavye Bilgi
Ağırlık Bilgi
2.1Kg (3)
Fiyat Aralığı Bilgi
3 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3