Karne Festivali Başladı

HEMEN İNCELE

BÜYÜK YENİ YIL İNDİRİMİ

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Oyuncu Ekipmanları

Oynadığı senaryo tabanlı ya da çok oyunculu oyunlara, en yüksek başarıyla devam etmek ve uzun süren oyun seanslarını mümkün olan en konforlu şekilde geçirebilmek isteyen oyun tutkunları, Monster tarafından sunulan oyuncu ekipmanları arasından gereksinim duyduklarını tercih ediyorlar.

Dilediği yerde oyun keyfini sürdürmeyi hedefleyenlere hitap eden notebook sırt çantalarından Monster imzalı gaming headset’lere, gelişmiş oyun farelerinden kapsamlı aksesuar paketlerine kadar sayısız ürün, oyuncuların en önemli ekipmanları oluyor. Geliştirdiği oyuncu aksesuarları ile ürün gamını genişleten Monster, yüksek hızda veri aktarımı gerçekleştiren taşınabilir disk ve USB belleklere ihtiyacı olan kullanıcıları da unutmuyor. Yalnızca hızıyla değil özel tasarımlı yapısı ve geniş kapasitesiyle de öne çıkan depolama birimleri, oyuncuların; oyun ve sistem yedeklerini, multimedya arşivlerini ve daha birçok dijital içeriği güvenle depolayabilmelerini sağlıyor. Hem masaüstü bilgisayarlarla hem de taşınabilir yapıdaki oyun bilgisayarlarıyla değerlendirilebilecek Monster oyuncu ekipmanları, oyunlarla elde edilen deneyimin daha da yukarı taşınmasına yardım ediyor. .

Oyunlardaki başarınızı arttırmayı hedefliyorsanız, çevresel ses efektlerini en ince ayrıntısına kadar duymak istiyor ve gaming notebookunuzu daima yanınızda taşımayı amaçlıyorsanız Monster oyuncu aksesuarları arasından sizin için en uygun olanı seçip hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

41 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:41