Karne Kampanyası İçin
Son Gün 30 Haziran

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

Webcam

Oyunculuk ve yayıncılık alanındaki hünerlerinizi, tüm dünyaya kanıtlamak istiyorsanız tercihinizi yüksek çözünürlüklü görüntüler aktarabilen üst düzey bir webcam’den yana kullanmanız gerekiyor.

Kullanım esnasında size kolaylık sunan ve görüntü kalitesiyle takipçi kitlenizi artırmanıza yardımcı olan Monster’ın Pusat serisi 1080p Full HD Webcam’i, yayıncılık kariyerinizdeki en önemli destekçiniz olmayı amaçlıyor.

Bir oyuncu olarak yayın süreçlerinde ne gibi ekipmanlara ihtiyaç duyduğunuzu bilen Monster’ın özenle tasarladığı bu bilgisayar kamerası, tasarımıyla günceli yakalıyor. Monitörlerinize tutturarak kullanabileceğiniz veya kendi belirleyeceğiniz alanlara yerleştirerek değerlendirebileceğiniz Monster Pusat 1080p Full HD Webcam, yüksek kaliteli lenslerinin yanı sıra dâhilî mikrofonla destekleniyor. Böylece yayınlarınızda ya da iletişim uygulamalarını kullandığınız esnada farklı bir mikrofon olmadan da sesinizi takipçilerinize ve iletişim kurduğunuz herkese iletmeniz mümkün oluyor.

Monster Pusat 1080p Full HD Webcam’in en dikkat çekici özellikleri arasında, ayarlanabilir geniş açılı mercek ve otomatik odaklama mekanizmaları yer alıyor. Yayın veya iletişim sürecinde karşı tarafa görüntünüzün hangi şekilde aktarılacağını belirlemenize yardım ediyor. Lenslerin odaklama konusundaki başarısı sayesinde dilerseniz odanızın tamamına dilerseniz yalnızca size odaklanarak görüntü aktaran bu web kamera, yayınlarınızın hedeflediğiniz biçimde sürmesini sağlıyor.

Takipçileriniz için gerçekleştireceğiniz yayınlarda görüntünüzün daima keskin ve net olmasını istiyorsanız Monster Pusat serisi gaming webcam beklentilerinizi rahatlıkla karşılıyor. Full HD (1080p) ve üstü çözünürlüklerde görüntü aktarabilen ürün, yayınlarda kendinizi karşı tarafa tam ekran da verseniz, ekranın köşesinden de sunsanız daima en iyi kalitedeki görüntüyü yakalamanıza olanak veriyor.

Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızın USB portuna bağlayarak çalıştırabileceğiniz model, herhangi bir harici güç girişine ihtiyaç duymuyor. Bilgisayarınızın kamerayı tanımlaması esnasında ayrıca bir yazılım kurmanıza gerek olmaması da Monster Pusat 1080p Full HD Webcam’e artı puan kazandırıyor.

Güvenlik konusunda hassasiyetiniz varsa ve yayın harici zamanlarda web kameranızın görüntü aktarımı yapmadığından emin olmak istiyorsanız, Monster Pusat Webcam üzerindeki sürgülü kapak mekanizması ile sizleri memnun ediyor. Kameranın kullanılmadığı anlarda lensin önüne getirilebilen kapak kısmı, yayıncılıkla ilgilenen veya çalışma düzeni gereği yüksek performanslı bir web kamera almak isteyen herkesin tercihlerini Monster Pusat 1080p Full HD Webcam yana yapmasına zemin hazırlıyor.

Yayıncılık kariyerinizin bir an önce başlamasını hedefliyor, bu doğrultuda başarılı bir web kamerası edinmeyi planlıyorsanız Monster Pusat 1080p Full HD Webcam ile tanışın!

1 adet kayıt bulundu.
 • Monster Notebook
  PU-CM001-00
  487661

  Pusat 1080p Full HD Webcam

  • 1920x1080 Çözünürlük
  • Otomatik Odak Modu
  • 76° Lens Genişliği
  699,00 TL
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1