Kulaklık

Dijital içeriklerdeki sesleri, aslına uygun şekilde deneyimlemek, Monster Pusat headset modelleriyle daha keyifli. Aktif gürültü engelleme özelliği ile desteklenen kulak üstü kulaklık çeşitleri, en güncel Bluetooth teknolojilerini beraberinde getirir. Qualcomm’un aptX HD ve Low Latency teknolojileri sayesinde hem berrak sesler sunan hem de oyun ve video takip süreçlerinde ses-görüntü uyuşmazlıklarıyla karşılaşmanızı önleyen kulaklıkları, aşağıdaki cihazlarla birlikte değerlendirebilirsiniz:

  • Akıllı cep telefonu ve tabletler (iOS, iPadOS, Android),
  • Bluetooth destekli masaüstü ve laptop (Windows),
  • Yeni nesil akıllı televizyonlar.

Benzerine Rastlamadığınız Bir Headset Tecrübesi

Gün boyu kullansanız dahi başınızda ya da kulaklarınızda herhangi bir rahatsızlık hissetmeyeceğiniz şekilde tasarlanan Pusat kulak üstü kulaklık modelleri, teknik açıdan günceli yakalar. Geniş kapasiteli yerleşik pilleri sayesinde tek şarjla onlarca saat boyunca müzik ve diğer multimedya içeriklerinin tadını çıkarabilmenizi sağlayan headset çeşitlerini, telefon görüşmelerinizde de kullanabilirsiniz. Ses kaynağından 10 metre uzakta olsanız dahi kopma veya seste bozulma yaşamadan çalışan modeller, benzerine rastlamadığınız bir tecrübe yaşamanızı mümkün kılar.

Müzik, video ve oyunlardaki sesleri kusursuz şekilde duymanıza yardım edecek, sesli görüşmelerinizi konforlu şekilde gerçekleştirmenize imkân tanıyacak “canavar” gibi bir kulaklık arayışındaysanız, Pusat headset sizi bekliyor.