Kargo ve Teslimat

Sipariş ve Teslimat

monsternotebook.com.tr sitesinden yapacağınız alışverişleriniz sizlere Yurtiçi Kargo ile teslim edilecektir.

Kargo ücreti satınaldığınız ürünün ağırlığına ve sayısına göre değişim gösterir.
Siparişlerinizi tamamlarken nekadar kargo ücreti ödeyeceğinizi ekranda görebilirsiniz.

Ürünler temin edilip kargoya verildikten sonra yurtiçi gönderimleriniz en geç 2 iş gününde yapılacaktır.

Siparişinizin durumunu  Hesabım menüsü altındaki Siparişlerim linkine tıklayarak takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde bu durum sipariş üzerine işlenmektedir.

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.

Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilmemektedir.

Güvenlik nedeniyle banka onayını almış bir siparişin teslimat adresinin değiştirilmesi mümkün değildir. Eğer onaylanmış bir siparişse, siparişinizi iptal ettirip yeni bir sipariş vermeniz gerekmektedir.

www.monsternotebook.com.tr adresinden tüm Türkiye'ye teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz. Şimdilik sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır.


Monster Express’le Notebookun Aynı Gün Elinde

Monster Express kargo beklemeyi ortadan kaldırır ve notebookunu aynı gün içinde sana teslim eder. Monster Express hizmetinden İstanbul ve Ankara'da yararlanabilirsin. Monster Express hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret et. https://www.monsternotebook.com.tr/monster-express/

Mağazalarımızdan Aynı Gün Teslim

Web sitemizden tamamladığın satın alımlarda mağazadan teslim ikonuna sahip notebookları dilersen aynı gün içinde mağazamıza gelip teslim alabilirsin.