Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

www.monsternotebook.com.tr sitesinden yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki seçenekler kabul edilmektedir.

www.monsternotebook.com.tr ’den yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğinizi seçtiğiniz ekrandır.


Standart Ödeme
Standart ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak yada banka hesabımıza havale yaparak ödeyebilirsiniz. 

Kredi Kartı
Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adetini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik göstere bilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.Kapıda Ödeme

Yurtiçi Kargo Kapıda Ödeme

Monster Notebook’tan alacağınız ürünlerde 10.000 TL’ye kadar Yurtiçi Kargo ile kapıda ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Kapıda Ödeme’yi seçtiğinizde sepetinize 50 TL servis ücreti yansıyacaktır. Kapıda ödeme seçeneğinde yalnızca bir adet kredi kartından tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizde Maaş Kartı ve Debit Kartlar kullanılamamakta ve birden fazla kartla ödeme yapılamamaktadır. Ödemenizi kargonuzu getiren görevliye yapmanız gerekmektedir. Ödenmesi gereken ücretin tamamı ya da bir kısmı merkez hesaplarına ödenemez.


Kredi kartı veya Sanal kart ile alışverişlerde;

- Sipariş işleminin tamamlanması için bankanızın kartınıza onay vermesi gerekir.
- Onay bilgisi ekranda göründüğünde sipariş işlemi başarı ile tamamlanmış demektir.
- Sipariş işlemleri tamamlandığında ekrana sipariş özet bilgisi gelir. Bu bilgi üyeliğinizde belirtilen e-postanıza da gönderilecektir.

Havale ve EFT ile alışverişlerde;

Havale ve EFT işlemlerinde lütfen havale/EFT bildirim formunu doldurunuz. Bu form hizmet kalitemizi artırarak havale/EFT işlemlerinizin daha hızlı işlenmesini sağlayacaktır.

- Havale veya EFT ile ilgili ödeyeceğiniz komisyonlar hakkında kendi bankanızdan bilgi alabilirsiniz. 
- Sipariş işleminin tamamlanması için havale veya EFT yolu ile gönderilen sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesi gerekir. 
- Sipariş tutarının hesaplarımıza geçtiğinde sipariş işlemi başarı ile tamamlanmış demektir.
- Sipariş işlemleri tamamlandığında üyeliğinizde belirttiğiniz e-postanıza sipariş özet bilgisi gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT :

Havale ya da EFT ile yapacağınız banka ödemelerinde alıcı adı kısmına mutlaka MONSTER BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ A.Ş. yazılması gerekmektedir. Aksi taktirde işlem gerçekleştirilememektedir.

Detaylı bilgi almak için; 0 850 255 11 11 numaralı telefonumuzdan Satış & Müşteri Hizmetleri departmanımız ile görüşebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz !..

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...