KARNE HEDİYESİ MONSTER NOTEBOOK'TA!

HEMEN İNCELE

Monster Markut M5

Geniş kanatlarıyla havayı yırtan, bakır pençeleri ve güçlü gagasıyla görenleri dehşete düşüren efsanevi gök kuşu Markut, bu defa yüksek performanslı bir notebook serisinde hayat buluyor. Monster’ın geliştirdiği Markut M5 workstation modelleri; dijital içerik üretimi, simülasyon, iterasyon tabanlı projeler ve bunlar gibi ileri seviye hesaplama gücü gerektiren işlemlere diz çöktürüyor.

Çalıştığınız uygulamayla adeta bütünleşmenizi sağlayan 15.6 inç boyutundaki mat IPS ekranıyla renk doğruluğu ve zenginliği noktasında fark yaratan notebooklar, taşınabilirlikten taviz vermeden masaüstü bilgisayarlardan da yüksek performans sergiliyor. Satın alma öncesinde özelleştirebileceğiniz donanım bileşenleriyle ihtiyaçlarınıza uygun hale gelen notebooklar, performansıyla günceli yakalamakla kalmıyor standartların da üzerine çıkıyor.

Intel’in en hızlı mobil işlemcileri ve NVIDIA’nın doğrudan doğruya profesyoneller için geliştirdiği Quadro serisi grafik yongalarını taşıyan Monster Markut M5 serisi; mühendislerin, mimarların, grafik tasarımcılarının ve görsel efekt uzmanlarının en önemli yardımcısı oluyor. Yüksek miktarda RAM, hızlı veri aktarımı sağlayan SSD ve daha pek çok bileşenle desteklenen modeller, zengin bağlantı noktalarıyla çalışmalarınızda size esneklik kazandırıyor.

Dijital dünyalar yaratmanızdaki yegane destekçiniz olan Markut serisi notebooklar; ekranda ilk 30 gün içinde oluşabilecek ölü pikseller karşısında panel değişimi, ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti ve çalıştıramadığınız uygulama olduğunda satın alındıktan sonra ilk 15 gün içerisinde iade imkanını da size sunuyor. Tüm bunların yanı sıra, Monster’ın teknik servis ekibi, yaşayabileceğiniz teknik aksaklıklarda daima yanınızda bulunuyor.

Normal bilgisayarlarla birkaç günde tamamlayacağınız yoğun hesaplamaları, birkaç saatte bitirmek istiyorsanız, çok yönlü kullanabileceğiniz performanslı bir notebook edinmeyi hedefliyorsanız Monster Markut M5 modellerini inceleyebilir, dilediğiniz notebooku hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, Monster’ın oluşturduğu teknoloji atmosferini birebir deneyimlemek üzere; İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki Monster mağazalarını ziyaret edebilir, Markut serisinin gücünü mağazalarda da sınayabilirsiniz.

0 adet kayıt bulundu.
    Monsternotebook


    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.