Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Intel Biomutant

Challange_14

BIOMUTANT®; yakın dövüş, uzak mesafe ve mutant yeteneklerinden oluşan aksiyonu birleştirmenizi sağlayan, dövüş sanatlarına dayalı benzersiz bir dövüş sistemine sahip, açık dünya, kıyamet sonrası dönem ve Kung-Fu odaklı masalsı bir RPG'dir.

Bir veba, diyarı mahvediyor ve Hayat Ağacı köklerinden ölüm akıtıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Kargaşa içindeki bir dünyayı keşfedin ve kaderini belirleyin. Kurtarıcısı mı olacaksınız yoksa onu daha da karanlık bir kadere mi yönlendireceksiniz?

Fortnite: Cumburlop Tayfası Seti

Fortnite; Battle Royale'de arkadaşlarınızla birlikte savaşarak ayakta kalan son kişi olmaya çalışabileceğiniz,güçlerinizi birleştirerek kendi yaratıcı oyunlarınızı yapabileceğiniz ya da Party Royale'de canlı birgösteri yakalayabileceğiniz, tamamen ücretsiz çevrimiçi bir oyundur. Daha fazla bilgi için: www.fortnite.com

Bless Unleashed PC, arkadaşlarınızla ve diğer sayısız kişiyle keyfini çıkarabileceğiniz bir açık dünya çevrimiçi oyundur. Büyük bölgeleri ve tehlikeli zindanları keşfederken heyecanlı savaşlaragirmek için maceraya atılın.

Dungeon Lordgeri döndü ve bu sefer ciddi! Dungeons 2'de kudretli Zindan Lordunu kontrol ederek benzersiz ve korkunç zindanlardan oluşan bir ağ oluşturun ve oynanabilir ikigruba ait korkunç yaratıklardan bir ordu toplayın. Krallığınızı bu sinir bozucu kahramanlara karşı savunmaya hazırlanın, insan şehirlerine savaş açmak için yüzeye çıkın ve kölelerinizi doğrudan kontrol altına almak, onlara komutlar vermek ve hatta hizayagelsinler diye hızlı bir tokat atmak için "Terörün Eli"ni kullanın.

Intel® Core™ i7 işlemcili Abra ya da Tulpar satın alın!

Ürününüzü satın aldıktan sonra anahtar kodunuzu talep edip ardından aktivasyon aşamasına geçebilirsiniz.

HEMEN BAŞLAYIN

Şimdi Monster Notebook'tan Intel® Core™ i7 işlemciye sahip bir
Abra ya da Tulpar alın, Biomutant ve ek içeriklerin sahibi olun.

 • 1

  softwareoffer.intel.com adresinegidin vegiriş yapın ya da bir Intel® Digital Hub hesabı oluşturun. ve ek içeriklerin sahibi olun.

 • 2

  Hesabınız onaylandıktan sonragiriş yapın ve 31 Ocak 2022 tarihine kadar Ana Anahtarınızı girerek yazılımınızı alın.

 • 3

  Fırsatla ilgili şartları ve koşulları kabul edin ve kısa anketi tamamlayın.

 • 4

  Mevcut yazılımı seçin ve indirin.

Teklif, stoklar yettiği sürece 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Teklifteki ürünleri, eşit ya da daha büyük bir değere sahip olanlarla değiştirme hakkını saklı tutarız. Yaş kısıtlamaları nedeniyle belirli yazılımlar tüm müşterilere sunulmayabilir. Teklif, haber verilmeden Intel'in makul takdirine bağlı olarak insan hataları veya teknik hatalar sebebiyle hakkaniyetinin veya bütünlüğünün etkilenmesi durumunda herhangi bir sebepten dolayı herhangi bir zamanda değiştirilebilir, iptal edilebilir veya askıya alınabilir. Teklif sponsoru; 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, ABD, adresinde mukim Intel Corporation firmasıdır. Katılmak için bir Intel Digital Hub hesabı oluşturmanız, kullanma süresi zarfında şartları karşılayan bir ürün satın almanız,geçerli bir Ana Anahtar girmeniz ve kısa bir anketi yanıtlamanız gerekir. Gönderdiğiniz bilgiler ABD'deki sunucularda toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır. Rusya'da ikamet edenler için bilgiler Rusya'daki sunucularda da saklanır. Teklif ayrıntıları, uygunluk, kısıtlamalar ve gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için https://softwareoffer.intel.com/offer/21Q2-23/terms adresini ziyaret edin.

© Telif Hakkı 2021 Intel Corporation. Tüm hakları saklıdır. Intel ve Intel logosu ABD ve/veya diğer ülkelerdeki Intel Corporation'ın ya da alt kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer isimlerin, logoların ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.

KAMPANYA KOŞULLARI

 • Kampanya; Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri Anonim Şirketi tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya; sadece monsternotebook.com.tr ve Monster Notebook mağazalarından alınan ürünlerde geçerlidir.
 • Kampanya; stoklarla sınırlıdır ve Intel® i7 işlemciye sahip Abra veTulpar modellerinde geçerlidir.
 • Kampanya; 04 Ekim 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Intel® i7 işlemciye sahip Abra ve Tulpar modellerinin satın alınmasında Biomutant oyunu, Fortnite Splash Squadron oyun içi içeriği, Bless Unleashed oyun içi içeriği ve Dungeons II oyunu ücretsiz olarak verilecektir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin değişim ve iadesinde satış belgesi(fatura) üzerinde bulunan fiyat dikkate alınır.
 • Monster Notebook; kampanya koşullarını, bitiş tarihini süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.