YENİ YILA YÜKSEK PERFORMANSLA GİR

HEMEN İNCELE

Windows 11

Sizi Sevdiğiniz Şeylere Yakınlaştırır

Oyun performansını katlayacak ve gündelik hayatını kolaylaştıracak tasarımıyla Windows 11 şimdi hazır. Windows 10 yüklü olarak satın alınan ve minimum yeterliliğe sahip tüm notebookları Windows 11’e ücretsiz yükseltebilirsiniz.

Masaüstünüze Denge Getirin.

Tutturma özelliği ile pencereleri düzenleyin, ekran alanını optimize edin ve üretkenliğinizi anında en üst düzeye çıkarın. Böylece dikkatiniz dağılmaz ve ihtiyacınız olanları daha hızlı bulabilirsiniz.

Size yönelik her şey. Tümü tek bir bakışta, her zaman bir kaydırma kadar uzakta.

Sevdiğiniz fotoğraflar. Dünyadan haberler. Bugünün yapılacaklar listesi ve yarının hava durumu. Arabirim Öğeleri, sizin için önemli olan içerikleri bulmanıza yardımcı olur.

Hayat birlikte daha güzel.

Microsoft Teams'te bulunan Sohbet ile doğrudan masaüstünüzden istediğiniz kişiye tercih ettiğiniz şekilde (arama, sohbet, mesaj, video) erişebilirsiniz.

Oyun performansında son nokta.

Gerçeğe meydan okuyan grafiklere sahip en yeni oyunları Windows 11 yüklü Monster Notebook'unuz ile oynayın. Söz konusu, istediğiniz şekilde oynamaksa Windows 11 bunu gerçekleştirir.

İş ve oyun için ihtiyacınız olan her şey.

İşinizi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz uygulamalar. İzlemeyi sevdiğiniz programlar. Yeniden tasarlanmış Microsoft Store ile bu içerikleri hızlı bir şekilde bulun.

Size öncelik veren
tarayıcıyı tercih edin.

Çalışın, oyun oynayın, alışveriş yapın, video izleyin veya bağlanın. Windows 11'de yer alan Microsoft Edge, yapmak istediğiniz her şeyi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.

Windows 11'li Monster Notebook'lar sizi bekliyor!

Abra, Tulpar ve Huma modellerini Windows 11 Home ile satın alabilirsiniz.

İş için Windows 11 Pro

Çalışan için güçlü. BT için tutarlı. Herkes için güvenli.

Verimliliği ve ekran alanını organize edin

Snap düzenleri ve grupları ile organize edilen masaüstünde kaybolmadan çalışın. Kolaylaştırılmış bir UI ile çalışanlarınızın yükünü azaltın.

En başından üretken.

Daha basit, daha sezgisel bir deneyim ve zahmetsiz gezinme ile odağınızı geliştirin. Yenilenen Başlat, Görev Çubuğu ve Gezinme Merkezi'ni kullanarak işleri daha az adımda tamamlayın.

Kullanıma hazır gelişmiş güvenlik

Modern tehditler, verileri güvende tutmaya ve cihazları korumaya yardımcı olmak için donanım ve yazılım arasında güçlü bir uyum ile modern güvenlik gerektirir. En başından beri güvenli olan Windows 11, güçlü, yerleşik donanım tabanlı güvenlikle her an koruma sağlar.

Windows 11'li Monster Notebook'lar sizi bekliyor!

Abra, Tulpar ve Huma modellerini Windows 11 Home ile satın alabilirsiniz.

Windows 11 hakkında sık sorulan sorular

Windows 10 ile Windows 11 arasındaki fark nedir?

Windows 11, Windows 10'un tüm gücünü ve güvenliğini, yeniden tasarlanmış ve tazelenmiş bir görünümle sunar. Ayrıca yeni araçlarla, seslerle ve uygulamalarla birlikte gelir. Her ayrıntı düşünüldü. İşte bunların hepsi, bilgisayarınızda size ferahlatıcı bir deneyim sunmak için bir araya geliyor.

Windows 11 işletim sisteminin önceden yüklendiği bir bilgisayarı ne zaman satın alabilirim?

Windows 11 işletim sisteminin önceden yüklendiği bilgisayarlar web sitemizden ve mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Windows 11 yüklü bir bilgisayarın fiyatı nedir?

Windows 11 işletim sistemini çalıştırabilecek farklı ürünleri farklı fiyat aralıklarında sunuyoruz. Web sitemizden ve mağazalarımızda inceleyebilirsiniz.

Windows 11 yüklü bir bilgisayarı nereden satın alabilirim?

Windows 11 işletim sisteminin önceden yüklü olduğu bilgisayarları web sitemizden ve mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Aksesuarlarım Windows 11 ile çalışacak mı?

Windows 10 ile çalışan ve Windows 11 gereksinimlerini karşılayanaksesuarlarınız Windows 11 ile de çalışacaktır. Emin olmak istiyorsanız lütfen aksesuarınızın üreticisine danışın.

Şu anda bilgisayar satın alırsam daha sonra Windows 11 yükleyebilir miyim?

Şu anda satılan bilgisayarlar Windows 11 işletim sistemine yükseltilmiştir. Mevcut bilgisayarınızınWindows 11 işletim sistemine yükseltilebilmesi için minimum donanım gereksinimlerini karşılamasıve bazı özellikler için belirli donanımlara sahip olması gerekir. Kademeli olarak kullanıma sunulacak olan yükseltme planının, henüz kesin olmamakla birlikte 2021 yılının son aylarında başlayacağı ve 2022 yılında da devam edeceği öngörülmektedir. Zamanlama, cihaza göre değişiklik gösterir.

Windows 10 cihazımda Windows 11 yükseltmesini ne zaman yapabilirim?

Mevcut Windows 10 bilgisayarınız Windows 10'un en güncel sürümünü çalıştırıyorsa ve minimum donanım gereksinimlerini karşılıyorsa Windows 11 işletim sistemine yükseltilebilecektir. Kademeli olarak kullanıma sunulacak olan yükseltme planının, henüz kesin olmamakla birlikte günümüzde kullanılmakta olan cihazların çoğu için 2022 yılının ilk aylarında hazır olacağını öngörmekteyiz. Yükseltme seçeneği, Windows 11 yükseltmesine uygun olan Windows 10 bilgisayarların tümüne aynı anda sunulmayacaktır. Bilgisayarınızın yükseltmeye uygun olup olmadığını görmek için Bilgisayar Sistem Durumu Denetimi uygulamasını indirin ve çalıştırın. Yükseltmeler kademeli olarak sunulmaya başladığında, Ayarlar/Windows Update bölümüne giderek cihazınız için hazır olup olmadığını denetleyebilirsiniz.

Mevcut Windows 10 bilgisayarımın Windows 11 donanım gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını nasıl anlarım?

Mevcut bilgisayarınızın minimum gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını görmek istiyorsanız Bilgisayar Sistem Durumu Denetimi uygulamasını indirin ve çalıştırın.

Bilgisayarım minimum donanım belirtimlerini karşılamıyorsa ne yapabilirim? Windows 10'da kalabilir miyim?

Evet! Windows 10, Windows'un harika bir sürümü olarak kalmaya devam ediyor. Windows 10'u 14 Ekim 2025'e kadar Microsoft tarafından desteklenecektir.