Windows 11 ile Yepyeni bir Deneyim | Monster Notebook

Windows 11 ile Günlük İşleri Kolaylaştırın

Oyun performansını katlayacak ve gündelik hayatını kolaylaştıracak tasarımıyla Windows 11 şimdi hazır. Monster Notebook’tan satın aldığın tüm notebooklar Windows 11 ile uyumludur.

*Daha önceden Windows 10’lu satın alınmış ve minimum yeterliliğe sahip tüm notebookları Windows 11’e ücretsiz yükseltebilirsiniz.

Keşfetmek daha kolay.
Her etki için daha fazla tepki.

İşleri yapmak ne kadar kolay olursa o kadar hızlı tamamlanır ve önemli şeyler için size daha fazla zaman kalır. Yeni Windows 11 özelliklerinin gücü tam da bu.

Gezinmek daha kolay.
Sıradaki işin ilerisinde olun.

Üretkenliği korumanın yeni yolları. Eğlenceyi sürdürmenin en yeni yolları. Ve tabii ki gelişmiş güvenlik. İşte bu Microsoft Edge.

Birden fazla işi aynı anda yapmak daha kolay. Temiz bir masaüstü, rahat bir zihin.

Tutturma düzenleri, masaüstleri ve sorunsuz yeniden bağlanma. Ekranınızda olanları daha iyi organize etmenize yardımcı olmak ve en iyi fikirlerinizi ortaya koymanızı sağlamak için hepsi burada.

En son trend oyunlar.

Game Pass ile Hi Fi RUSH, Forza Motorsport ve yüzlerce yüksek kaliteli oyunu oynayın.*

*Listelenen cihazlarda oyun deneyimi, Xbox Game Pass planına tabidir. Şartlar, hariç tutmalar ve akış sınırlamaları söz konusudur. Oyun kataloğu zamana, bölgeye ve cihaza göre değişiklik gösterir. xbox.com/gamepass adresine göz atın. Xbox Cloud Gaming: Xbox Game Pass Ultimate aboneliği ve desteklenen oyun gerektirir, ayrıca desteklenen Bluetooth oyun kumandası (tümü ayrı olarak satılır) gerektirebilir. Belirli bölgeler (https://www.xbox.com/regions) ve cihazlar. Akış kısıtlamaları geçerlidir. Sunucu erişilebilirliği ve bekleme süreleri değişiklik gösterebilir. Yüksek hızlı internet bağlantısı gerektirir (İSS ücretleri uygulanır).

Windows 11 ile güçlü başlamak çok kolay.
Baştan başlamadan yeniliği koruyun.

Yeni bilgisayarınızda anında evinizde hissedin. Windows 11 size istediğiniz dosya, uygulama ve tercihleri beraberinizde getirme seçeneği sunar.

Güvende kalmak daha kolay.
Aralıksız güvenlik.

Para aktarabilir, alışveriş yapabilir, arkadaşlarınızla buluşabilir, yemeğe çıkabilir ve film izleyebilirsiniz. Üstelik tüm bunları bilgisayarınızla yapabilirsiniz. Bu durum rahatlık sağladığı kadar riskli de olabilir. Ancak endişelenmeye gerek yok. Windows 11 sizin için burada.

Bankaların güvenlik görevlileri, mağazaların alarmları, arabaların emniyet kemerleri, bahçelerin çitleri ve kapıların kilitleri olduğu gibi, Windows 11'in de pek çok farklı koruma ve güvenlik katmanı bulunur.

Windows 11, bilgisayarınızı başlatmadan önce bile tetiktedir. Windows yazılımı, donanımınızla birlikte çalışır ve uygulamalarınızı, kimliğinizi, bilgilerinizi ve gizliliğinizi korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Windows 11'li Monster Notebook'lar sizi bekliyor!

Abra, Tulpar ve Huma modellerini Windows 11 Home ile satın alabilirsiniz.

Şimdiye kadarki en güvenli Windows.

Çalışan için güçlü. BT için tutarlı. Herkes Her yerde gelişmek için güvenlik ve en cesur hedeflerinize ulaşmak için performans ile anı yakalayın. Windows 11 Pro cihazlar; yapay zeka ile zenginleştirilmiş verimlilik ve görev açısından kritik uygulama ve donanımlar dahil olmak üzere mevcut teknolojiyle uyumluluk sayesinde kullanım ve yönetim kolaylığı sunar.

Daha fazla güvenlik. Daha az maliyet.

Güvenliği merkeze aldığınızda işinize odaklanabilirsiniz. Kuruluşların, Windows 11 Pro cihazlarla güvenlik olaylarında neden %58 azalma bildirdiğini keşfedin*

*Windows 11 Anket Raporu. Techaisle, Şubat 2022. Windows 11 sonuçları, Windows 10 cihazlarla karşılaştırılmıştır.

Çalışan iş birliğini kolaylaştırın.

Odaklanmayı artırmak ve çevrimiçi toplantıları iyileştirmek için Microsoft 365'i Windows 11 Pro cihazlarla birleştirin.* Ayrıca gelişmiş güvenlik ve yönetim seçenekleri için bulut araçlarıyla güçlü, donanım tabanlı korumaya sahip olursunuz.

*Microsoft 365 ayrı olarak satılır.

En zorlayıcı iş yükleri için en güçlü Windows.

Windows 11 Pro for Workstations'ı kullanarak en zorlu uygulamalarınızda gecikmesiz çoklu görev ile iş yüklerini hızla tamamlayın.

Windows 11'li Monster Notebook'lar sizi bekliyor!

Abra, Tulpar ve Huma modellerini Windows 11 Home ile satın alabilirsiniz.