Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Windows 11

Windows 11'e Sahip Ürünlerimiz

Windows 11 hakkında sık sorulan sorular

Windows 10 ile Windows 11 arasındaki fark nedir?

Windows 11, Windows 10'un tüm gücünü ve güvenliğini, yeniden tasarlanmış ve tazelenmiş bir görünümle sunar. Ayrıca yeni araçlarla, seslerle ve uygulamalarla birlikte gelir. Her ayrıntı düşünüldü. İşte bunların hepsi, bilgisayarınızda size ferahlatıcı bir deneyim sunmak için bir araya geliyor.

Windows 11 işletim sisteminin önceden yüklendiği bir bilgisayarı ne zaman satın alabilirim?

Windows 11 işletim sisteminin önceden yüklendiği bilgisayarlar web sitemizden ve mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Windows 11 yüklü bir bilgisayarın fiyatı nedir?

Windows 11 işletim sistemini çalıştırabilecek farklı ürünleri farklı fiyat aralıklarında sunuyoruz. Web sitemizden ve mağazalarımızda inceleyebilirsiniz.

Windows 11 yüklü bir bilgisayarı nereden satın alabilirim?

Windows 11 işletim sisteminin önceden yüklü olduğu bilgisayarları web sitemizden ve mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Aksesuarlarım Windows 11 ile çalışacak mı?

Windows 10 ile çalışan ve Windows 11 gereksinimlerini karşılayanaksesuarlarınız Windows 11 ile de çalışacaktır. Emin olmak istiyorsanız lütfen aksesuarınızın üreticisine danışın.

Şu anda bilgisayar satın alırsam daha sonra Windows 11 yükleyebilir miyim?

Şu anda satılan bilgisayarlar Windows 11 işletim sistemine yükseltilmiştir. Mevcut bilgisayarınızınWindows 11 işletim sistemine yükseltilebilmesi için minimum donanım gereksinimlerini karşılamasıve bazı özellikler için belirli donanımlara sahip olması gerekir. Kademeli olarak kullanıma sunulacak olan yükseltme planının, henüz kesin olmamakla birlikte 2021 yılının son aylarında başlayacağı ve 2022 yılında da devam edeceği öngörülmektedir. Zamanlama, cihaza göre değişiklik gösterir.

Windows 10 cihazımda Windows 11 yükseltmesini ne zaman yapabilirim?

Mevcut Windows 10 bilgisayarınız Windows 10'un en güncel sürümünü çalıştırıyorsa ve minimum donanım gereksinimlerini karşılıyorsa Windows 11 işletim sistemine yükseltilebilecektir. Kademeli olarak kullanıma sunulacak olan yükseltme planının, henüz kesin olmamakla birlikte günümüzde kullanılmakta olan cihazların çoğu için 2022 yılının ilk aylarında hazır olacağını öngörmekteyiz. Yükseltme seçeneği, Windows 11 yükseltmesine uygun olan Windows 10 bilgisayarların tümüne aynı anda sunulmayacaktır. Bilgisayarınızın yükseltmeye uygun olup olmadığını görmek için Bilgisayar Sistem Durumu Denetimi uygulamasını indirin ve çalıştırın. Yükseltmeler kademeli olarak sunulmaya başladığında, Ayarlar/Windows Update bölümüne giderek cihazınız için hazır olup olmadığını denetleyebilirsiniz.

Mevcut Windows 10 bilgisayarımın Windows 11 donanım gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını nasıl anlarım?

Mevcut bilgisayarınızın minimum gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını görmek istiyorsanız Bilgisayar Sistem Durumu Denetimi uygulamasını indirin ve çalıştırın.

Bilgisayarım minimum donanım belirtimlerini karşılamıyorsa ne yapabilirim? Windows 10'da kalabilir miyim?

Evet! Windows 10, Windows'un harika bir sürümü olarak kalmaya devam ediyor. Windows 10'u 14 Ekim 2025'e kadar Microsoft tarafından desteklenecektir.