Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Norton 360 For Gamers

Intel® Core™ İşlemcili
Tüm Monster Notebooklar
1 Yıllık Norton 360 for Gamers ile
Artık Daha Güvenli!

Hesaplarınızı güvende tutup oyun performansını etkilemeyen anti-virüs hizmetinden yararlanman için, 1 Yıllık Norton 360 for Gamers, Intel® Core™ işlemcili tüm Monster Notebook ürünleriyle birlikte geliyor.

Norton 360 for Gamers Nedir?

Norton 360 for Gamers , bilgisayarında arka planda çalışan ve oyun performansını olumsuz etkileyen uygulamaları kapatır. Oyunlarınızı otomatik olarak algılar ve tam güçle çalışmasına olanak sağlar. Hesaplarınız ve varlıklarınızı da birden fazla katmanla koruma altında tutar.

Kodunu kullanarak Norton 360 for Gamers'ı bilgisayarına indirebilirsin. Böylece oyun performansını etkileyecek arka plan uygulamalarını eler ve hesaplarını güvende tutarsın.

Nasıl yüklerim ?

 1. Burayı tıklayarak Hesabım kısmından üye olun.

  img-1
 2. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra giriş yapın, ardından kod girme ekranı ile karşılaşacaksınız. Bu alana ürününüzün içerisinden çıkan Norton 360 for Gamers kartında yer alan kodu girin

  img-2
 3. Kodu girdikten sonra Yıllık Abonelik Yetkilendirmesi sayfası karşınıza gelecektir. Burada sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

  img-3
 4. Bilgilerinizi girdikten sonra sizi indirme ekranına yönlendirecektir . Buradan Norton 360 for Gamers’ı bilgisayara indirerek kurulumu gerçekleştirebilir sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

  img-4