Oyuncunun En Güçlü Canavarı Semruk Çok Yakında!

Son
Gün
Kalan Süre

Xbox Game Pass

Bir Aylık Xbox Game Pass for PC Üyeliği, Monster Notebook’ta!

Windows 10’lu Monster Notebook’lar ile, 100’ün Üzerinde Yüksek Kaliteli Bilgisayar Oyununa Sınırız Erişim!

Kampanya 27 Mart-31 Aralık 2020 tarihleri arasında, www.monsternotebook.com.tr web sitesi üzerinden Windows 10 yüklü Monster Notebook satın alımlarını kapsar.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya, Monster Notebook tarafından düzenlenmektedir.
  • Kampanya, 27 Mart-31 Aralık 2020 tarihleri arasında yürürlükte olacaktır.
  • Kampanya, Windows 10 lisansı ile birlikte Monster Notebook’tan satın alınan; Abra, Tulpar, Huma model bilgisayarlarla birlikte 1 aylık Xbox Game Pass for PC üyeliğinin hediye edilmesi olarak tanımlanmıştır.
  • Kampanyayı kazanma hakkı sadece Windows 10 lisanslı Monster Notebook satın alınması ile elde edilebilecektir.
  • Monster Notebook; kampanya koşullarını, bitiş tarihini ve hediye ürünü haber vermeksizin, süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Xbox Game Pass for PC tam olarak nedir?

Xbox Game Pass for PC, Windows 10 işletim sistemi üzerinde kullanılabilen, 100’den fazla oyuna aylık üyelik ile sınırsız erişim sağlayan bir online bir oyun mağazasıdır. Her ay onlarca yeni oyun eklenen oyun kütüphanesi ve özel indirimler ile birlikte, güncel oyunları anında oynama fırsatı sunar.

Ben iade sürecindeyim; fakat XBOX Game Pass for PC’den yararlanmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Microsoft Store'a giriş yapınız. Sol menüde bulunan bu cihaza dahildir seçeneğinden, “Pc için Xbox Game Pass For PC (Beta) al” seçeneği bulunuyor ise “al” diyerek aktifleştirme gerçekleştirebilirsiniz.

Xbox Game Pass for PC Nasıl aktif edilir?

Microsoft Store'a giriş yapınız. Sol menüde bulunan bu cihaza dahildir seçeneğinden, “Pc için Xbox Game Pass for PC (Beta) al” diyerek aktifleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için linkte bulunan dosyayı indirebilir ve aktif etme aşamalarını görebilirsiniz.

İndirilecek olan dosya üzerindeki yönlendirme adımlarında girilecek olan hiçbir bilgi Monster Notebook sunucularında tutulmayacaktır ve bize ulaşmayacaktır.

Freedos alıp Windows 10'u keyle aktif ettiğimiz zaman erişebiliyor muyuz?

Kampanya, Windows 10 işletim sistemi ile lisanslı satın alımlarda geçerlidir. FreeDOS cihazlarda bulunmamaktadır.