Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Hitman 3 & Chivalry 2 Oyununa Sahip Olun!

Chivalry 2 ve
HITMAN 3'ü
almak için

Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook modellerinden birini satın alın!

Hitman

Chivalry 2, destansı Orta Çağ film savaşlarından ilham alan çok oyunculu birinci şahıs bir kesme oyunudur. Oyuncular, kılıç çarpışmalarından alevli ok yağmurlarına, kapsamlı kale kuşatmaları ve daha fazlasına kadar uzanan, dönemin hafızalara kazanan tüm anlarını içeren çarpışmaların içine dahil oluyor.

crysis

World of Assassination üçlemesinin heyecanlı finali olan HITMAN 3, oyuncuları geniş sandbox konumlarında tüm dünyayı dolaşacakları bir maceraya çıkarıyor. Ajan 47, tüm kariyerinin en önemli kontratları için acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor. Yaratıcı fırsatlarla dolu egzotik, oldukça ayrıntılı yerleri ziyaret edin. Oyuncunun benzersiz seçimler yapabileceği, yeniden oynanabilirlik sunan elle tutulur ve sürükleyici bir oyun dünyasına hazır olun.

Ürününüzü satın aldıktan sonra anahtar kodunuzu
ardından aktivasyon aşamasına geçebilirsiniz.

button

HEMEN BAŞLAYIN

Şartları karşılayan Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook modellerinden birini satın alın!


 1. softwareoffer.intel.com adresine gidin.
 2. Intel® Digital Hub hesabınıza giriş yapın veya yeni bir oluşturun.
 3. Hesabınız onaylandıktan sonra giriş yapın ve 30 tarihine kadar Ana Anahtarınızı girerek yazılımınızı alın.
 4. Fırsatla ilgili şartları ve koşulları kabul edin ve kısa tamamlayın.
 5. Mevcut yazılım ürünlerini seçin ve indirin.

KAMPANYA KOŞULLARI


 • Kampanya; Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri Anonim Şirketi tarafından düzenlenmektedir.

 • Kampanya, 29 Haziran 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook modellerinden biri satın alındıktan sonra iletilen Ana Anahtar kodu 30 Eylül 2021 tarihine kadar aktive edilebilir.

 • Kampanya, stoklarla sınırlıdır.

 • Kampanya; Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook modellerinden biri ile birlikte Hitman 3 (Oyun) ve Chivalry 2 (Oyun) hediyeleri kapsamaktadır.

 • Kampanyayı kazanma hakkı sadece; Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook modellerinden birinin satın alınması ile elde edilebilecektir.

 • Monster Notebook; kampanya koşullarını, bitiş tarihini ve hediye ürünü haber vermek sizin, süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Fırsat, stoklar yettiği sürece 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir. Teklifteki ürünleri, eşit ya da daha büyük bir değere sahip olanlarla değiştirme hakkını saklı tutarız. Yaş kısıtlamaları nedeniyle belli yazılımlar tüm müşterilere sunulmayabilir. Fırsat, haber verilmeden Intel'in makul takdirine bağlı olarak insan hataları veya teknik hatalar sebebiyle hakkaniyetinin veya bütünlüğünün etkilenmesi durumunda herhangi bir sebepten dolayı herhangi bir zamanda değiştirilebilir, iptal edilebilir veya askıya alınabilir. Fırsat sponsoru; 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, ABD, adresinde mukim Intel Corporation firmasıdır. Katılmak için; bir Intel Digital Hub hesabı oluşturmanız, kullanma süresi zarfında şartları karşılayan bir ürün satın almanız, geçerli bir Ana Anahtar girmeniz ve kısa bir anketi yanıtlamanız gerekir. Gönderdiğiniz bilgiler ABD'deki sunucularda toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır. Fırsat ayrıntıları, uygunluk, kısıtlamalar ve gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://softwareoffer.intel.com/offer/21Q2-15/terms.

© 2021 Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, ABD ve/veya diğer ülkelerdeki Intel Corporation'ın ya da alt kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer isimlerin ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.